Goniec

Switch to desktop Register Login

Andrzej Kumor

Andrzej Kumor

Widziane od końca.

URL strony: http://www.goniec.net/

Największy szpital psychiatryczny w Kanadzie otrzymał od anonimowej osoby jedną z największych dotacji z przeznaczeniem na badania nad leczeniem chorób które dotykają prawie 7 000 000 Kanadyjczyków. Prezes i dyrektor Centre for Addiction and Mental Health (CAMH)  Dr. Catherine Zahn poinformowała o otrzymaniu kwoty 100 mln dol.- największej takiej dotacji przeznaczonej na badania nad zdrowiem psychicznym w  historii Kanady. Jesteśmy dozgonnie wdzięczni ofiarodawcy za zainwestowanie  środków w dziedziny, które normalnie nie otrzymują hojnego finansowania - dodała pani dyrektor.

Na szybko: Komentarz do zmian w rządzie

wtorek, 09 styczeń 2018 15:55 Opublikowano w Andrzej Kumor

Jednym zdaniem: Do robienia polityki konieczne są pieniądze, pieniądze i jeszcze raz pieniądze. Polacy ich nie mają.

Na szybko: Koniec z wchodzeniem do łóżka!

poniedziałek, 08 styczeń 2018 21:50 Opublikowano w Andrzej Kumor

Proszę, proszę, jak to się nawyrabiało. Kierownicy Hollywoodu muszą się spowiadać kogo niestosownie dotknęli - i nie chroni ich nawet etniczna czy zawodowa krysza! Coraz więcej pań zgłasza się do ruchu "ja też" i opowiada, jak to bez szacunku traktowano ich wdzięki. Przy okazji rozdania złotych globów Oprah Winfrey niczym "La Pasionaria" zajawiła nową erę rewolucyjnego matriarchatu.

Prawda jednak leży pośrodku, bo nie tylko panowie skorzy do wykorzystywania pozycji są tu winni. Nie na darmo ktoś ukuł powiedzenie, że największym afrodyzjakiem są sława i pieniądze.

Z opowiadań znam kilka przykładów pań, które pięły się po szczeblach kariery za pomocą pozaprofesjonalnych środków; w większości wypadków walorów osobistych. Przecież piękno nie trwa wiecznie, a estetyczne ciało wkrótce może stracić - jak to mawiali starzy czekiści - zdolność operacyjną.

Tymczasem za sprawą ruchu "Me too" nasze piękne panie aktorki pozbawiają się jednej z dróg kariery. Kto je teraz dotknie, bez spisania notarialnej umowy?

Summa summarum z pewnością wzrośnie poziom gry aktorskiej