Goniec

Switch to desktop Register Login

Fotoreportaż

Zdjęcia i fotoreportaże

niedziela, 12 styczeń 2014 01:25

Można chodzić po wodzie - Toronto Boat Show 2014

Napisane przez

Cóż lepszego zimą niż pomarzyć o lecie, a gdzie lepiej wypoczywać latem, jak nie nad wodą. Stąd zapewne popularność torontońskiej wystawy łodzi, która zwykle przyciąga tłumy. W tym roku atrakcji było jeszcze więcej bo w miejsce lodowiska na CNE uruchomiono sztuczny staw, gdzie można było wypróbować kajak czy łódkę albo zmierzyć się z chodzeniem po wodzie w dmuchanej kuli.
Jak zwykle prezentowano wszystko co tylko unosi się i co do pływania jest konieczne lub przydatne - od najmniejszych łódek i canoe poprzez łodzie do łowienia ryb, skutery wodne, pontony i motorówki po najbardziej wyszukane i luksusowe jachty motorowe i żaglowe. Wszystko można dotknąć i zwiedzić choć organizatorzy wymagają ściągania butów przed wejściem na pokład. Co ciekawe najdłuższa kolejka ustawia się przed najbardziej eleganckimi i drogimi jachtami motorowymi, których wystrój kabiny wielu chciało zobaczyć choćby na wystawie. Prezentowano też ciekawe rozwiązania napędów oraz wszelkie nowinki techniczne. Więcej w kolejnym numerze "Gońca". Wystawę można oglądać od 11 do 19 stycznia.

http://www.torontoboatshow.com/show-info

środa, 01 styczeń 2014 16:23

W Nowy Rok u burmistrza Forda

Napisane przez

W pierwszy dzień nowego 2014 roku w tradycyjnym  składaniu życzeń władzom miasta Toronto New Year's levee wzięły udział tysiące mieszkańców. Goniec dołączył się do życzeń dla Roba Forda