Goniec

Register Login

Pamięci Marii Kaczyńskiej Warszawa 15.04.2012

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

HOŁD DLA Śp.

PANI MARII KACZYŃSKIEJ

13kwietnia 2012

W dniu 13 kwietnia 2012 roku minęła 2 rocznica przywiezienia do Warszawy trumny ze zwłokami śp. Marii Kaczyńskiej. Dwa lata temu, Krakowskie

Przedmiecie, na całej trasie przejazdu konduktu z trumną wiozącą zwłoki Pani Marii Kaczyńskiej usłane było kwiatami, które Polacy składali w hołdzie Wielkiej Polskiej Pierwszej Damie. W tym pamiętnym czasie żałoby, na Krakowskim Przedmieściu, było tysiące Polaków pragnących oddać hołd tragicznie zmarłej pod Smoleńskiem Małżonce Pana Prezydenta RP.

Równo rok temu przyszliśmy 13 kwietnia 2011. Chcemy i będziemy pamiętać o wyjątkowej Osobie Pani Marii. To wtedy powstała tradycja składania na chodnikach w pobliżu Pałacu Prezydenckiego TULIPANÓW, ukochanych kwiatów Pani Marii.

Rok temu straż miejska i służby oczyszczania miasta, na polecenie pani prezydent, NATYCHMIAST te tulipany zabierały!!! To zachowanie jest niebywałe, karygodne i prymitywne. Chyba nigdzie w cywilizowanym świecie w ten sposób nie walczy się z pamięcią o wspaniałym Człowieku. Serca nam pękały z bólu. Ile trzeba mieć zawiści i chyba strachu w sercu, żeby tak postępować!!!

W tym roku,13 kwietnia, również przyszliśmy świadczyć, że pamiętamy o Pani Marii Kaczyńskiej. Otoczenie Pałacu Prezydenckiego zostało usłane tulipanami. Tym razem, pewnie po nocy, jak złodzieje, przyszły służby pani prezydent i pozabierały kwiaty pamięci…

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 23 kwiecień 2012 18:00
Zaloguj się by skomentować