Goniec

Register Login

Dobry prezent dla wnuka poniżej 70 dolarów

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

        Świat się zmienia, zmienia się również to, co nasze dzieci chciałyby dostać. Żyjemy w świecie niesamowitego postępu technologicznego i często zostajemy w tyle, dlatego dzisiaj proponujemy kilka „nowoczesnych” gadżetów  w cenie poniżej  70 dol., które można kupić pod choinkę. A więc zaczynamy:

        1. Amazon Echo Dot (2nd Generation). Echo Dot to jeden z najtańszych inteligentnych głośników, jaki można kupić,   obsługiwany przez Alexę Amazona. Ten niewielki przedmiot oferuje możliwość odgrywania muzyki, kontrolowania inteligentnych sprzętów gospodarstwa domowego,  może także odczytywać wiadomości, ustawiać alarmy, i potrafi wiele innych rzeczy.         

        2. Roku Express Streaming Player. Roku to firma, która się specjalizuje w przystawkach  pozwalających na streaming wysokiej rozdzielczości treści internetowych, Roku umożliwia odgrywanie ponad 10 000 filmów i kanałów telewizyjnych, w tym Netflix, YouTube, Amazon Video, NOW TV, BBC iPlayer, w ten sposób mamy zintegrowany system elektroniczny, który na dużym ekranie telewizyjnym da nam dostęp do tego, co zazwyczaj oglądamy na ekranie komputerowym. 

        3. Sphero Mini produkowany przez firmę która stworzyła BB-8 dla Star Wars. Sphero Mini to niewielki  robot, kontrolujemy go przy pomocy naszego smartfonu z Androidem albo iPhone’a, wiele różnych fajnych możliwości ruchowych.

        4. Tile Style to niewielka płytka, którą przyczepiamy do przedmiotu, który boimy się zgubić, na przykład kluczyków. Oferuje tracking przez Bluetooth  w promieniu do 200 stóp od przedmiotu. Zostaniemy do zguby doprowadzeni przez aplikację z naszego smartfona. 

        5. Gdy zastanawiamy się nad tabletem, rzadko przychodzi nam do głowy pomysł, że możemy taki kupić za 70 dol. Fire 7  to tablet Amazona,   proste urządzenie, pozwalające na przeglądanie sieci, dostęp do aplikacji i gier.  

        6. Oczywiście coś, co jest w dzisiejszym świecie nieodzowne, to patyk do robienia selfie, szanujący się posiadacz smartfona musi to mieć, aby z odległości półtora do 2 m na wyciągniętym ramieniu zrobić sobie ładne zdjęcie z kimś. Wybór jest olbrzymi. 

        7. AMIR to zestaw obiektywów do naszego smartfona. Trzy obiektywy, które na klips zapinamy na kamerkę w smartfonie. Daje nam to dodatkowe opcje fotograficzne, w tym rybie oko, a także dziesięciokrotne powiększenie.

        8. CHOETECH bezprzewodowe ładowanie. Coraz więcej telefonów komórkowych pozwala na ładowanie bezprzewodowe. CHOETECH z pewnością będzie doceniony przez wszystkich, którzy dzisiaj plączą się w kabelkach do ładowania naszych smartfonów i innych urządzeń. Ta zgrabna płytka pozwala na ładowanie iPhone’a, Samsunga i innych telefonów. Oczywiście warto najpierw sprawdzić, czy nasz telefon takie ładowanie umożliwia. 

        9. Bardzo często gdzieś tam w podróży nie mamy gdzie podłączyć smartfona lub tabletu, a bateria zaczyna pokazywać się na czerwono, dlatego warto mieć przy sobie malutką prostą rzecz – RAVPower power bank, który pozwala na załadowanie 26 800 miliamperogodzin. Taka ilość prądu daje nam możliwość sześciokrotnego załadowania do pełna przeciętnego smartfonu czy dwukrotnego przeciętnego tabletu, 3 wtyki USB pozwalają na podłączenie 3 urządzeń jednocześnie. 

        Widzimy,  że nie wydając więcej niż 100 dol. możemy komuś zrobić dużą przyjemność. Zaspokajając potrzebę, której sobie nawet nie uświadamiał. 

Wesołych Świąt. (jk)

Zaloguj się by skomentować