Goniec

Register Login

Plany RRSP oprocentowane 8% rocznie! Inwestycja Bronte Crossing (Oakville) zakończona przed czasem! Nowa oferta typu commercial!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

investment        Wpłata na plan emerytalny RRSP jest rozsądnym sposobem na bieżące zmniejszenie kwoty płaconego podatku dochodowego. Kwota ulgi podatkowej jest bezpośrednio uzależniona od dochodu osoby wpłacającej. Aby uzyskać ulgę za dany rok podatkowy, musimy dokonać wpłaty na RRSP w ciągu tego roku, ewentualnie w ciągu pierwszych 60 dni roku następnego. Ostateczny termin wpłat na RRSP za rok 2016  upływa 1 marca 2017 roku. Maksymalny dozwolony limit wpłaty na RRSP w danym roku jest określony indywidualnie na tzw. Notice of Assessment (dokumencie podsumowującym rozliczenie podatkowe). Limit wpłaty jest co roku powiększany o kwotę będącą równowartością 18% dochodu rocznego, uzyskanego w roku poprzednim, minus wpłaty dokonane przez pracodawcę. W tym roku maksymalny limit wpłaty za rok 2016 wynosi $25.370.

        Jednorazowa korzyść z tytułu wpłaty na RRSP w postaci ulgi podatkowej to nie wszystko, potrzebny jest produkt inwestycyjny, który spowoduje, że nasze RRSP zacznie zarabiać konkretne pieniądze. Minimalne oprocentowanie kont bankowych oraz lokat terminowych nienadążające za wskaźnikiem inflacji oznacza, że realny wzrost naszych oszczędności jest… ujemny. Pieniądze pozostawione na takim koncie RRSP nieustannie tracą na wartości pomimo ich nominalnego wzrostu. Takie są realia „inwestycji” bankowych.

        Mimo wszystko inwestorzy indywidualni mają dostęp do produktu inwestycyjnego wypłacającego  stałe oprocentowanie kilkakrotnie przewyższające obecny poziom inflacji, a więc umożliwiające trwały wzrost kapitału.  Aby to osiągnąć, konieczne jest wyjście poza schemat inwestycji bankowych, których „gwarancje” ograniczają się jedynie do zabezpieczenia nominalnej wartości zainwestowanych pieniędzy, nie oferując wzrostu realnego. Inwestycje typu mortgage investment stanowią alternatywę dla mało wydajnych lokat bankowych oraz niepewnych i nieprzewidywalnych inwestycji giełdowych. Dzięki zmianom w przepisach bankowych, tego rodzaju inwestycje nie są już zarezerwowane tylko dla najbogatszych inwestorów prywatnych, tzw. accredited investors, ale są także dostępne dla całej reszty inwestorów indywidualnych już od kwoty 30 tys. $. Oprocentowanie jest stałe i wynosi zwykle  8% rocznie.  

dalek0517        Pożyczka hipoteczna (kapitał inwestora) jest zarejestrowana na tytule własności finansowanej nieruchomości, oferując  solidne zabezpieczenie. Do inwestycji Syndicate Mortgage można użyć nowych, lub już istniejących kont emerytalnych RRSP, pensje zakładowe (LIRA),  konta wolne od podatków (TFSA), a także konta gotówkowe.

        NOWA LOKALNA OFERTA INWESTYCYJNA:  

Projekt Whitby Commercial Park,

• Oprocentowanie 8% rocznie,
• Do 4% udział w zysku
   na zakończenie,
• Planowane zakończenie na 1 lipca  
   2018, a więc już za półtora roku,
• Strategiczne położenie
  na przedłużeniu Hwy 407,
  w Whitby, ON.

        Właścicielem i deweloperem jest The Rosewater Management Group Inc., wiodąca, ontaryjska firma specjalizująca się w zarządzaniu projektami budowlanymi na dużą skalę, zarządzaniu  nieruchomościami oraz uzbrajaniem i dostosowaniem terenów pod zabudowę. Whitby Commercial Park jest tego doskonałym przykładem, albowiem jest to ogromna, 117-akrowa parcela budowlana. W tym celu dokonano tzw. „land assembly”, czyli  połączono trzy mniejsze parcele, co wpłynęło na znaczny wzrost wartości i opłacalności całego przedsięwzięcia.

        Cały projekt ma przeznaczenie na zabudowę handlowo-biznesowo-przemysłową. A więc:

• Auto Mall, sklepy typu „big box”,           outlet stores,
• Stacja benzynowa,
• Pomieszczenia biurowe, mniejsze
   punkty handlowe, magazyny, itd.,
• Pomieszczenia, budynki
   i powierzchnia przemysłowa.

        W międzyczasie zakończył się przed czasem jeden z projektów, które wcześniej opisywałem, Bronte Crossing w Oakville.

        Inwestorzy w tej inwestycji otrzymują całkowity zwrot zainwestowanego kapitału przed oficjalną datą zakończenia.

        Wszystkich zainteresowanych uzyskiwaniem wyższego oprocentowania dla swoich oszczędności proszę o kontakt. Pomagam w transferach z banku.

Zaloguj się by skomentować