Goniec

Register Login

EDGE TOWERS CONDOS - MISSISSAUGA HOT ONE!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

maciekczaplinski        Tak się składa, że ostatnio prezentowałem kilka bardzo ciekawych projektów – informacje na ich temat mogą Państwo znaleźć na mojej stronie www.czaplinski.ca. Wszystkie są bardzo atrakcyjne, ale wszystkie są w Toronto i, niestety, dwa z nich są dość kosztowne. Na pewno mają znakomite lokalizacje, ale dla inwestorów często najważniejszym kryterium jest cena zakupu i ile będzie można na tym zarobić.

        Projekt, o którym piszę dziś, ma wszelkie cechy znakomitej inwestycji! Jest to jeszcze nieotwarty do sprzedaży projekt zlokalizowany w samym centrum Mississaugi. Projekt ten nazywa się Edge Towers i zlokalizowany jest na skrzyżowaniu Elm Dr. West i Hurontario St.

        Projekt ten będzie budował Solmar Development, firma z 25-letnim doświadczeniem i wieloma bardzo dobrej jakości realizacjami. Projekt powstanie według planów Roya Varacalli z firmy Cusimano Architects. Wczoraj udało mi się spotkać z dwoma przedstawicielami dewelopera odpowiedzialnymi za sprzedaż tego projektu i udało mi się uzyskać status Platinum Agent. Oznacza to, że wszyscy z Państwa, którzy się ze mną skontaktują, będą mieli pierwszeństwo zakupu i dostępu do cen oraz planów, zanim ten budynek będzie dostępy dla innych agentów z wąskiego grona „Platinum” czy dla szerokiego ogółu.

        Sprzedaż się jeszcze się nie zaczęła (zacznie się ona od 15 listopada), ale już od dziś można wpisywać się na moją listę zainteresowanych. Ci wszyscy, którzy się na nią zapiszą, zostaną zaproszeni na specjalny zamknięty „event” wyłącznie dla naszych klientów, jak tylko sprzedaż się rozpocznie. Specjalna promocja dla moich klientów i możliwość zakupu będzie miała miejsce w bardzo eleganckim salonie sprzedaży, który miałem okazję ostatnio odwiedzić. Jest tam zrobiony model suite, czyli można zobaczyć, jak mieszkania są rozplanowane i jak będą wykończone. Jest tam też model całego projektu oraz plany mieszkań i zaplecza rekreacyjnego.

Dlaczego jest to znakomita inwestycja?

        Lokalizacja – Tuż przy Hurontario i Burnhampthorpe. Na piechotę do SQ1, Sheridan Collage, Living Art Centre, YMCA i wielu innych atrakcji. Jak Państwo wiedzą, wzdłuż Hurontario powstanie wkrótce linia LRT, która połączy Mississaugę z Toronto.

        Ceny – Mieszkania będą zaczynały się od trochę ponad 300 tys. za jednosypialniowe mieszkanie, a od ponad 400 tys. za dwusypialniowe. Ponieważ w tym kompleksie będą 3 wieże i pierwsza faza zawiera tylko 293 mieszkania, to wiadomo, że faza druga i trzecia będą droższe. Dlatego jest tak ważne, by nie przegapić szansy zakupu w tej chwili, na samym początku projektu.

        Układ mieszkań – Bardzo ciekawe i przemyślane plany. Każde mieszkanie ma minimum półtorej łazienki. Najczęściej sypialnie są rozdzielone strefą dzienną. Wysokie sufity, 9 stóp, oraz fantastyczne wykończenia – znacznie powyżej standardu.

        Zaplecze rekreacyjne – Praktycznie wszystko, co jest potrzebne oprócz dużego basenu, by trzymać koszty maintenance nisko.

        Przewidywany czas oddania fazy pierwszej do użytku rok 2020.

        Jak wspomniałem na wstępie, moje spotkanie z przedstawicielami firmy miało miejsce wczoraj i jak na razie ani ceny, ani rzuty mieszkań nie są jeszcze dostępne. Będą one dostępne tylko dla wybranych agentów już od 10 października. Z tego co mi przekazano, Domator Team jest jedynym Platinum Agent w polskim środowisku.

        Tak jak wspomniałem, pełny dostęp do informacji wszyscy Platinum Agent będą mieli dopiero po długim weekendzie, czyli 10 października. Sprzedaż zacznie się kilka dni później. Dlatego ci wszyscy, którzy są zainteresowani tym projektem, proszeni są o zapisywanie się na moją listę na mojej stronie internetowej www.czaplinski.ca albo dzwoniąc do mnie bezpośrednio pod numer 905-278-0007. Oczywiście e-mail też wystarczy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

        Ci wszyscy, którzy się zapiszą na moją listę, dostaną specjalny e-mail z planami oraz cenami w dniu 10 października.

        Tak jak wspominałem, przygotowuję specjalny mityng w biurze sprzedaży dla tych, którzy się wpiszą na moją listę, dlatego ważne jest, by wszyscy zainteresowani wpisali się na tę listę. Tylko te osoby będą zaproszone i będą miały prawo pierwszeństwa wyboru.

        To, co jest warte dodania, że wpłaty będą rozłożone w czasie. Kupujący będą mieli szansę na assignment, czyli odstąpienie zakupionego unitu przed jego przejęciem.

        Wszystkie inne detale będę w stanie przekazać dopiero w przyszłym tygodniu.

Maciek Czapliński

Cell: 905-278-0007 

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zaloguj się by skomentować