Goniec

Register Login

Mirabella Condos

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

        Mam przyjemność przedstawić projekt, którego sprzedaż zacznie się już za kilka dni. Projekt wywołuje ogromne zainteresowanie ze względu na bardzo unikatową lokalizację. Ten nowy development nazwany Mirabella Condos jest zlokalizowany na 1926 Lakeshore Blvd. West w Toronto tuż przy skrzyżowaniu z Windermare Ave. Budowany będzie przez Diamonte Development Corporation. Lokalizacja jest niezwykle atrakcyjna z wielu względów. Po pierwsze, jest to jedno z ostatnich takich miejsc w Toronto, gdzie będzie znakomity i niezakłócony widok na jezioro Ontario, patrząc na południe. Patrząc na północ, możemy widzieć High Park wraz z Grenadier Pond. Widok na wschód to downtown Toronto. Na zachód widok Humber Bay Park i Ontario! Dwie wieże połączone podium. Każda wieża ma ponad 42 piętra i w każdej będzie ponad 350 mieszkań różnej wielkości. Od jednosypialniowych do trzysypialniowych. W chwili obecnej do sprzedaży rusza wieża wschodnia.

        Zanim wrócę do detali, trochę więcej na temat lokalizacji. Budynek jest dosłownie zlokalizowany na boardwalk ze znakomitym dostępem do świetnych terenów rekreacyjnych. Jezioro, High Park, Humber Park i wiele innych miejsc. Jest to też miejsce, z którego łatwo dostać się do downtown. Łatwy dostęp do TTC czy metra. Bardzo blisko na zakupy albo do wielu atrakcyjnych restauracji. Bloor West Village praktycznie na pieszo! Liczne yacht clubs, pola golfowe, shopping malls! Ta lokalizacja ma wiele do zaoferowania! Szczególnie dla tych, co lubią aktywnie spędzać czas, jest to wspaniałe miejsce – szczególnie na rowery!

        Jak wspomniałem, sprzedaż zaczyna się w ciągu kilku następnych dni i tym razem będzie to zorganizowane inaczej. Ze względu na ogromne zainteresowanie, wstrzymano na razie rejestrację i sprzedaż dla ogółu. W pierwszej kolejności mieszkania będą sprzedawane poprzez wybraną grupę VIP Platinium Brokers. Domator Team jest jedną z nich. Każdy z VIP Brokers otrzyma od kilku do kilkunastu mieszkań do wyłącznej sprzedaży. Oznacza to, że jak ktoś wybierze mieszkanie z mojej listy, to ma pewność, że je dostanie. Jest to lepsze rozwiązania, niż to co działo się ostatnim razem. Czyli zapisy na listę, a później losowanie unitów w sposób losowy. Powodowało to dużo frustracji.

        Ważne jest, by teraz w ciągu kilku dni wszyscy, którzy zainteresują się tym projektem, skontaktowali się ze mną, by zapisać się na listę. Po przejrzeniu planów mieszkań można mi dać znać, które was interesuje. Będzie decydowała kolejność zapisu. Plany mieszkań można znaleźć na mojej stronie www.czaplinski.ca  Jest taka możliwość, że jak będę wiedział, kto jest czym zainteresowany – mogę poprosić dewelopera o specyficzny przydział. Proszę nie zwlekać, bo liczba mieszkań jest ograniczona. Jak na razie nie mamy jeszcze pełnych informacji o cenach, ale z tego co wiem, jednosypialniowe mieszkania będą zaczynały się poniżej 400.000 dol. (to będzie wiadomo już wkrótce). Dla unitów 900 stóp kw. i większych parking zawarty w cenie. Dla mniejszych parking jest dostępny, ale za dodatkową opłatą 30.000 dol. 

        Przewidywany okres oddania do użytku to styczeń 2021 roku. Budynek zaprojektowany jest przez Scott Shields Architects i, jak wspomniałem, zawiera dwie wieże spięte 11-piętrowym podium. Pierwsze piętra są przeznaczone na usługi. Parkingi są zlokalizowane na poziomie od 3. do 9. Zaplecze rekreacyjne jest bardzo rozbudowane i będzie na dwóch ostatnich poziomach podium. Każda wieża zawiera ponad 360 mieszkań. Mieszkania jednosypialniowe będą miały około 460 stóp kw.; sypialnia plus den – od 570 do 770 stóp kw.; 2-sypialniowe od 760 do 977 stóp kw.; 2 sypialnie + den od 770 do 1510 stóp kw.; 3-sypialniowe – 975 do 995 stóp kw. 

        Budynek ma bardzo klasyczny i bardzo atrakcyjny wygląd. Warto popatrzeć na rysunki. Niezwykle rozbudowane zaplecze rekreacyjne, które zawiera: 24-godzinne concierge, kryty basen, fitness centre, yoga Studio, ogromny taras z BBQ, party room, bibliotekę, playground dla dzieci, business centre i więcej. Budynek będzie miał bardzo luksusowe wykończenia. Każde mieszkanie ma wysokie, 9-stopowe sufity i ponadstandardowe wykończenia. 

        Maintenance przewidywane jest na poziomie 57 centów za stopę kwadratową mieszkania. Podatki są przewidywane na poziomie 0,8 proc. od ceny zakupu. 

        Za każde piętro „wyżej” dodawane jest premium od 1000 do 5000 dol. w zależności od wielkości unitu.

        Deweloper pozwala na assigment – koszt wynosi w tej chwili 1000 dol. (w chwili otwarcia do ogółu będzie podniesiony do 5000 dol.). 

        Koszt zamknięcia (levies) jest zamrożony na poziomie nie więcej niż 7500 dol. dla unitów 1- oraz 1+1-sypialniowych. Dla unitów 2-sypialniowych i większych będzie to 10.000 dol.

        Wpłaty. W chwili podpisania umowy wymagany jest depozyt 5000 dol., który będzie użyty dopiero po 10 dniach od podpisania dokumentów. W tym czasie mamy prawo wycofać się z kontraktu. W ciągu 30 dni od podpisaniu kontraktu musimy dopłacić 5 proc. ceny. Po następnych 120 dniach wymagana jest następna wpłata 5 proc., po 270 dniach jeszcze raz 5 proc., a ostatnie 5 proc. po 540 dniach. Łącznie wymagane jest 20 proc. rozłożone w czasie. 

        Przypominam, że plany oraz rysunki są dostępna na mojej stronie www.czaplinski.ca.

        Proszę nie zwlekać. Mój telefon to 905-278-0007, a e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Maciek Czapliński

Zaloguj się by skomentować