Goniec

Register Login

ICAST 2017

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

        Od 11 do 14 lipca w Orlando na Florydzie trwały targi ICAST – największa wystawa wędkarskich nowości na świecie. Impreza, która co roku napędza wędkarski biznes w Ameryce Północnej.

        Oto kilka najlepszych produktów, zwycięzców poszczególnych kategorii. Nagrodę Best of the Show zdobyła firma Bote za kajak Rover.

Yeti słynie z super wytrzymałych  coolerów, ale produkuje też torby. Torba Panga Duffel to zwycięzca w kategorii wędkarskich akcesoriów.

Savage Gear 3D Topwater Bat to przynęta imitująca nietoperza trzepiącego skrzydłami na powierzchni wody. Ta przynęta ma niezwykłą akcję wabiącą bassy, muskie i szczupaki. Nietoperz to przynęta, która wygrała kategorię twardych przynęt słodkowodnych.

Wędka St. Croix Legend Tournament Inshore wygrała w kategorii wędek na słoną wodę.  Kij Fate Black firmy 13 Fishing zdobył największe uznanie w kategorii wędek słodkowodnych. Za najlepszą wędkę muchową uznano  IMX-Pro firmy Gloomis.

Kategorię zestawów kombo – wędka z kołowrotkiem wygrał Mach Crush Spool Combo firmy Lew’s

Zwycięzca za najlepszy kołowrotek na słoną wodę – Shimano Sustain C400/5000

W kategorii muliplikatorów słodkowodnych zwycięstwo również przypadło firmie Shimano za model Curado K (na zdjęciu po prawej)

Zwycięzca w kategorii terminal tackle – kotwiczki Round Bend  firmy Trapper Tackle. Warto by je sprawdzić, bo wygląd mają rewolucyjny. Zawodowcy już ich używają.  Według opinii fachowców, te kotwiczki lepiej zacinają.

Zaloguj się by skomentować