Goniec

Register Login

Dzieci z domów dziecka dziękują darczyńcom z Kanady

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

        Dzieciaki z 11 Domów Dziecka w Polsce dziękują wspaniałym Darczyńcom za paczki, które od nas otrzymały.  Wysłaliśmy już w sumie ponad półtorej tony, w tym ubranka, zabawki, słodycze, przybory szkolne, łyżwy, rolki, obuwie sportowe, sukienkę komunijną i wiele innych wspaniałych rzeczy.   

        Kiedy zbliża się Boże Narodzenie, szczególnie w tym magicznym czasie pragniemy zrobić coś dobrego, coś co sprawi ogromną radość drugiej osobie. Jest nam bardzo miło, że tak dużo wspaniałych Darczyńców dołączyło do naszej akcji, by sprawić dzieciakom, tym małym i dużym, mnóstwo radości. Z pewnością wiele tych dzieciaków czekało na Mikołaja z noskami przyklejonymi do szyby, wyczekując małego prezenciku. I to dzięki Wam, Drodzy Państwo, te malutkie ciche marzenie się spełniło.  I to dzięki Wam, Kochani, poczuły, że nie są same, że jest ktoś, kto o nich myśli, pamięta.   

        Za wasze dobre serce otrzymaliśmy od dzieciaków ciepły uśmiech, jaki możemy zobaczyć na dołączonym zdjęciu, i podziękowanie, które można obejrzeć na filmikach na YouTube, wpisując: 

        Polonia z Kanady pomaga dzieciom z Domu Dziecka w Klobucku 

        albo  Paczki Swiateczne dla Dzieci z Domu Dziecka w Klobucku.

        Wspaniałe prezenty tym razem otrzymały następujące Domy Dziecka: Kłobuck, Lubliniec, Katowice, Wrocław, Bydgoszcz, Legnica, Blachownia, Zakopane, Sanok, Kędzierzyn-Koźle i Toruń.  

        Jak Drodzy Państwo już wiecie, po raz kolejny naszą wysyłkę sponsorował ATLANTIC EXPRESS. To dzięki ATLANTIC EXPRESS nasze dzieciaki będą mogły się cieszyć tym, co od Państwa otrzymały.   

        Akcja ta przynosi nam osobistą satysfakcję.  Pragniemy również podziękować wszystkim Darczyńcom, którzy potrafią się dzielić, którzy pamiętają o innych, dla których ten drobny gest to normalność, dla których pomoc dla innych płynie z ich dobrego serca.

        Dziękujemy następującym Darczyńcom: 

        Jan Gregalis, Włodzimierz Kolber, Jadwiga i Marian Kułaczkowski, Aleksandra Miśkiewicz (Video Time), Maria Stołowska, Kasia Stołowska, Alicja Kaniewska, Krystyna Cayen, Krystyna Panuś, Krystyna Gryscziewicz, Danuta i Daniel Korpula, Danuta Sikorska, Tadeusz Minkowski, Katarzyna Służyńska, Bożena Najgebauer, Franciszek Dobrogowski, Elżbieta Talaj, Barbara Nosal, Danuta Puchała, Ryszard Rzepa, Violetta Kapkowski, M.A. Szymański, Wiesława Sienkiewicz, Małgosia Rozpędzik-Liput, Marzena Zalewski, Anette Winslow, Edyta i Jade B., Ewa Witecka, Tricia & Andy Aziz, Alan & Tima Walker, Lukasz Walczykiewicz, Andrzej Tobola, Vesna (Mr. Rooter Mississauga), Iwona Blądzki, pracownicy Polish Credit Union oddział 3145 Dundas Street West w Mississaudze.   

        Osoby chętne do współpracy z nami, proszone są o kontakt przy następnej zbiórce, która odbędzie się w ostatnich dniach lutego, pod numerem telefonu 416.826.0704. 

        Serdecznie wszystkim dziękujemy. Życzymy wszystkim Państwu  Radosnych i Wyjątkowych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego 2018 Roku.

Małgosia Peczkowska

Monika Syguda-Maleszyk

Kamil Maleszyk

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 25 grudzień 2017 16:27
Zaloguj się by skomentować