Goniec

Register Login

Potrzebny pomocnik malarza tel. 416-666-6478 Zbigniew

 

Potrzebni pracownicy od zaraz do remontów pomieszczeń apartamentowych, plastrowanie, instalacja płytek ceramicznych, dobre zarobki stała  praca SIN wymagany 416-347-0848 

 

Wawel Villa, dom seniora poszukuje osoby do pomocy w sprzątaniu. Zainteresowani kandydaci mogą dzwonić na numer (647) 951-1818, albo wysłać resume/CV na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Wawel Villa, dom seniora, poszukuje osoby na pełny etat do pracy jako maintenance/złota rączka. Idealny kandydat powinien mieć doświadczenie w zawodzie. Zainteresowani kandydaci mogą dzwonić na numer (647) 951-1818, albo wysłać resume/CV na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Nauczymy zawodu Marine Canvas Fabricator młodą osobȩ, zdolną i posiadającą generalnie rozumiane zdolności techniczne. Zapewniamy zatrudnienie oraz dobre wynagrodzenie. Umiejȩtności które zdobȩdziesz w naszej Firmie to planowanie, projektowanie, wykonywanie formy, krojenie materiałów typu brezent, szycie na maszynach przemysłowych, montowanie i instalacja. Warsztat znajduje się w Mississaudze w okolicach lotniska Pearson. tel.: (416) 897-3250 Proszę nie dzwonić z pytaniami czy ogłoszenie jest aktualne i czy już kogoś przyjȩliśmy. Resume można wysłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Part-time help for  Alliston Meat & Delicatessen needed, Call Tony at  905 275 9331

Ostatnio zmieniany czwartek, 17 styczeń 2019 15:49