Goniec

Switch to desktop Register Login

Towarzysko-matrymonialne

Ogłoszenia matrymonialne

UWAGA! Ogłoszenia towarzyskie zostawione na automatycznej sekretarce, z numerem telefonu, pod którym redakcja nie może się z nikim skontaktować, nie będą zamieszczane.

Polub "Gońca"  na fejsbuku


 

Terapeuta, zielarz na emeryturze, lubiący sport, naturę, uśmiechnięty i pogodny, szuka Pani z domem o podobnych zainteresowaniach. E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Pan dojrzały, SAMOTNY, przebywający czasem w Kanadzie, pozna Panią zamieszkałą w Kanadzie BARDZO SAMOTNĄ, pragnącą coś zmienić w życiu, na początek przyjaźń, a z czasem miłość przepełnioną czułością, delikatnością, zrozumieniem. Kontakt tel. 011-48-577-473-564, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Samotna pani, wdowa, w wieku 63 lat, niebogata, pozna w celu towarzyskim przyjaciółkę w podobnej sytuacji życiowej, katoliczkę. Proszę dzwonić pod nr tel. 647-852-2840.


Pani 65 lat, wdowa, 165 cm, 113 funtów wagi, bez nałogów, mieszkająca w Toronto, pozna Pana w wieku 65-75 lat, uczciwego, inteligentnego, wykształconego, samotnego, spokojnego charakteru, prawdziwego dżentelmena. Canadian only, no criminal record, tylko w celu przyjaźni. Proszę dzwonić w godzinach 12.00-13.00 albo w niedzielę od godz. 12.00 do 15.00. Tel. nr 705-797-1558.


Poznam Pana w wieku 59-65 w celu matrymonialnym. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Uczciwa, inteligentna, bez nałogów, pracująca pani po 60 plus pozna pana w podobnym wieku, wyższego, bez nałogów - lubiącego taniec, przyrodę, las, a w nim grzyby, ogólnie turystykę, czyli do tańca i do różańca też. Proszę o kontakt e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Pani lat 59, spokojna, domatorka, pozna Pana w podobnym wieku, bez żadnych zobowiązań. Proszę zostawić numer telefonu w redakcji Gońca na skr. 426.


39-letni kawaler, wysoki, dobrze zbudowany, pracujący - własna firma, stały pobyt w Kanadzie, szuka odpowiedniej znajomości i przyjaźni w Kanadzie. Tel. 647-928-9061.


Poznam Panią w wieku 65 do 70 lat, niezależną, szczerą, inteligentną i niebrzydką. Jestem na emeryturze, bez zobowiązań i nałogów. Proszę zostawić nr tel. w redakcji Gońca na skr. 423.