Goniec

Switch to desktop Register Login

Towarzysko-matrymonialne

Ogłoszenia matrymonialne

UWAGA! Ogłoszenia towarzyskie zostawione na automatycznej sekretarce, z numerem telefonu, pod którym redakcja nie może się z nikim skontaktować, nie będą zamieszczane.

Polub "Gońca"  na fejsbuku


 

Pan na emeryturze, zadbany, bez nałogów, z poczuciem humoru, lubiący spacery, jazdę na rowerze, pozna panią w podobnym wieku, szczupłą lub średniej budowy, z okolic Mississauga /Toronto. E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Pan w dojrzałym wieku odwiedzający Kanadę pozna Panią, która chciałaby zapoczątkować PRZYJAźń, a z czasem zbudować związek oparty na miłości, kulturze i zrozumieniu. Kantakt tel. 011-48-577-473-564,  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zadzwoń - napisz. 


60-latek, niezależny finansowo, kulturalny, elokwentny, o rozległych zainteresowaniach, z poczuciem humoru, dodatkowo wysportowany, pozna Panią do lat 50 w celu towarzyskim i nie tylko. Pani mieszkająca w Polsce również mile widziana. Tel. 416-259-8732. 


Mężczyzna, 50 lat, 175 cm wzrostu, po rozwodzie, z obywatelstwem kanadyjskim, zamieszkały w GTA, pozna Panią. Jeżeli jesteś samotna, chcesz to zmienić i zapoznać się, to proszę o kontakt. Tel./text 647-640-1845 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Samotna panna, 42 lata, 173 cm, 63 kg, zgrabna szatynka, kulturalna, solidna, odpowiedzialna, bardzo kobieca, romantyczna, wierna, wrażliwa, trochę nieśmiała, może zmienić miejsce zamieszkania. Marzy o założeniu szczęśliwej rodziny, z możliwością posiadania dziecka. Posiada wykształcenie wyższe: projektant, artysta plastyk: ubiór i biżuteria. Zna biegle język angielski, na średnim poziomie język francuski. Pozna mężczyznę odpowiedzialnego, podejmującego przemyślane i rozsądne decyzje. Wiek - wg uznania partnera. A.M.CARINA, tel. 011/48/42/687 08 10.  


Samotne Panie, posiadające bardzo dobre warunki materialne i mieszkaniowe, poznają Panów, skłonnych powrócić do kraju i zamieszkać na terenie urokliwych Mazur, Podlasia, ziemi lubuskiej, w górach lub nad morzem. CARINA, tel. numer 011/48/42/688 20 90.   


Poznam Pana, samotnego, po 70-tce, bez żadnych nałogów, niezależnego finansowo, który myśli poważnie i chce wrócić do Polski na stałe, i chciałby zamieszkać z kobietą bez żadnych nałogów. Mieszkam w woj. mazowieckim. Jestem osobą o szczerym sercu, niepaląca i niepijąca. Proszę dzwonić  do godz. 22.00 polskiego czasu pod nr 884-889-180.  


Kobieta 45 lat, blondynka, szczupła, katoliczka, córka 13 lat, unieważnienie ślubu kościelnego, farmaceutka, niezależna materialnie, 25 lat mieszka w Kanadzie, pozna Pana - cel tylko matrymonialny. Proszę dzwonić pod numer telefonu 519-500-8090.  


Swój anons kieruję do Pana (60+), abyśmy naszą jesień życia spędzili w szczęściu i wierności do końca naszych dni. Proszę zostawić nr tel. w redakcji Gońca na skr. 397.