Goniec

Switch to desktop Register Login

Towarzysko-matrymonialne

Ogłoszenia matrymonialne

UWAGA! Ogłoszenia towarzyskie zostawione na automatycznej sekretarce, z numerem telefonu, pod którym redakcja nie może się z nikim skontaktować, nie będą zamieszczane.

Polub "Gońca"  na fejsbuku


 

Swój anons kieruję do Pana (60+), abyśmy naszą jesień życia spędzili w szczęściu i wierności do końca naszych dni. Proszę zostawić nr tel. w redakcji Gońca na skr. 397. 


Pan pozna Panią zamieszkałą w Kanadzie, która chciałaby zbudować związek oparty na miłej relacji przeplatanej czułością i zrozumieniem. Jeśli chcesz porozmawiać, zadzwoń - napisz. Tel. 011-48-530-216-430,  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Chętnie zaznajomię się z kobietą do 50 lat, szczupłą, do wspólnego zamieszkania. Mam swój dom w Guelph. Tel. 1-519-826-8585 Bogdan.  


Pan w wieku 55 lat, rozwiedziony, zamieszkały w Stanach, szuka partnerki w wieku do 45 lat, która jest energiczna i pomogłaby w prowadzeniu biznesu. Proszę o kontakt na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..   


Kobieta pozna mężczyznę. Mam 45 lat, jestem osobą spokojną i bez nałogów. Mam wykształcenie medyczne, interesuję się fotografią, muzyką, gram na gitarze klasycznej i czasem śpiewam :). Chętnie poznam pana w celu poważnego związku. Mój e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


40 lat kawaler, wysoki, dobrze zbudowany, katolik, stały pobyt w Kanadzie, w pełni niezależny, pracujący, bez zobowiązań w Polsce ani w Kanadzie, szuka odpowiedniej przyjaźni i znajomości. Paniom szukającym milionera dziękuję. Tel. 647-928-9061.  


Pan odwiedzający Kanadę pozna Panią zamieszkałą w Kanadzie, która chciałaby zbudować związek oparty na miłej relacji i zrozumieniu. Tel. 011-48-530-216-430, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..   


Mężczyzna lat 52, katolik,  poszukuje kobiety bez nałogów. Cel towarzysko-matrymonialny, tel. 647-465-6825. 


Jestem wdową od kilku lat na emeryturze, średniej budowy ciała, 165 cm wzrostu, zamieszkuję od 20 lat w najpiękniejszym stanie USA, brakuje mi tylko normalnego, o przyzwoitym wyglądzie i charakterze partnera. Jestem osobą lojalną o pozytywnej energii, w opinii znajomych - atrakcyjna. Interesuję się naturalną zdrową żywnością i medycyną. Tel. 954-895-5922 lub kontaktowy 905-669-2522.  


Mężczyzna w średnim wieku, ustabilizowany finansowo, który lubi wyjazdy na północ, pozna Panią w podobnym wieku. Tel. 519-546-0411. 


Samotny Dziadek +64, wysoki, 184 wzrostu, średniej budowy ciała, na emeryturze. Pragnę poznać kobietę o dużych rozmiarach do lat 80, czym wino starsze, tym lepiej smakuje. Lubię podróżować, tańczyć, uwielbiam kolacje w domu przy zapalonych świecach w towarzystwie lampki czerwonego wina. Zostaw nr telefonu w redakcji Gońca na skr. 431.


Mężczyzna, 50 lat, 175 cm, po rozwodzie, z obywatelstwem kanadyjskim, pozna kobietę. Jeżeli jesteś samotna i chcesz to zmienić, napisz na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub sms na tel. 647-640-1845.