Goniec

Switch to desktop Register Login

Towarzysko-matrymonialne

Ogłoszenia matrymonialne

UWAGA! Ogłoszenia towarzyskie zostawione na automatycznej sekretarce, z numerem telefonu, pod którym redakcja nie może się z nikim skontaktować, nie będą zamieszczane.

Polub "Gońca"  na fejsbuku


 

Biznesmen 65 lat z Polski, utrzymany, opiekuńczy, tolerancyjny, bez nałogów, pozna panią z kartą stałego pobytu lub z obywatelstwem Kanady. Oferty proszę kierować na tel. 01148 791 591 565, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Mam 50 lat, jestem zadbaną, konkretną,  uczciwą i ciepłą kobietą. Jakiś czas temu zdecydowałam się na  zbudowanie związku poza granicami Polski. Proszę o wiadomość na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Mężczyzna w średnim wieku, finansowo ustabilizowany, własny biznes, pozna Panią do lat 50. Tel. 1-613-617-0092. 

 

Proszę osobę, która przysłała SMS-a o treści „Czy Ty chcesz zamieszkać w Kanadzie, czy chcesz, żeby pomóc Tobie z biznesem?” o kontakt na telefon nr 01148 791 591 565 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Proszę podać swój nr telefonu lub adres e-mail. 

 

Niniejszym oznajmiamy, że 30 grudnia 2016, w Wiedniu, miały miejsce nasze zaręczyny. Zamierzamy wspólnie przebyć dalszą drogę życia. Ryszard R. i Elżbieta F. 

 

Szukam samotnej kobiety, ja wysoki blondyn 44 l. Tel. 437-333-4925 napisz.

 

Poznam Panią w wieku 60 do 70 lat, niezależną, niebrzydką, w celu wspólnego wyjazdu na Florydę. Jestem samotny, szukam bratniej duszy, towarzystwa, i nie tylko. Proszę zostawić nr telefonu w redakcji Gońca na skr. 427. 

 

Pan szuka Pani w dojrzałym wieku, miłej, czułej, delikatnej, BARDZO SAMOTNEJ, zamieszkałej w Kanadzie, która poważnie myśli o wspólnej przyszłości, o zbudowaniu związku opartego na wspólnym zrozumieniu. Jeśli chcesz porozmawiać, ZADZWOń, NAPISZ. Tel. 011-48-530-216-430, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Biznesmen 65 lat z Polski, utrzymany, opiekuńczy, tolerancyjny, bez nałogów, pozna panią z kartą stałego pobytu lub z obywatelstwem Kanady. Oferty proszę kierować na tel. 01148 791 591 565, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jeśli to właśnie ja zatrzymam na sobie twoje spojrzenie, jeśli sprawię, że zechcesz mnie poznawać wciąż na nowo, jeśli będziesz skradał swój czas, aby jak najwięcej spędzać go ze mną, to właśnie Ciebie chcę poznać... mam 50 lat, mieszkam w Polsce i jestem zdecydowana na nowy związek i nowe miejsce zamieszkania. Odpowiem na każdy mail. Proszę pisać: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Poznam Pana do lat 70. Tel. 647-760-7740.  

 

Anons kieruję do dżentelmena w wieku 60+. Jeżeli jesteś wolnym, niezależnym, zadbanym i kulturalnym mężczyzną, chętnie Ciebie poznam. Jestem kobietą niebrzydką, niegłupią, niebiedną, ale bardzo samotną. Szukam towarzystwa, przyjaźni, może czegoś więcej. Mogę zaakceptować wiele naszych ludzkich wad, ale absolutnie nie toleruję alkoholizmu i skąpstwa. Mój numer tel. 519-250-6910.

 

Swój anons kieruję do Pana (60+), abyśmy naszą jesień życia spędzili w szczęściu i wierności do końca naszych dni. Proszę zostawić numer telefonu w redakcji Gońca na skr. 397.