Goniec

Switch to desktop Register Login

Towarzysko-matrymonialne

Ogłoszenia matrymonialne

UWAGA! Ogłoszenia towarzyskie zostawione na automatycznej sekretarce, z numerem telefonu, pod którym redakcja nie może się z nikim skontaktować, nie będą zamieszczane.

Polub "Gońca"  na fejsbuku


 

Samotny Pan po 50-tce odwiedzający Kanadę pozna Panią BARDZO SAMOTNĄ w dojrzałym wieku zamieszkałą w Kanadzie, chcącą zapoczątkować coś, co dawałoby RADOŚĆ i ZROZUMIENIE. Kontakt: 011-48-530-216-430, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Poznam mężczyznę, średnio zamożnego, do lat 45. Tylko poważni panowie proszę o telefon pod nr 416-272-6084 Ewa.  

 

Ciekawa świata, sympatyczna, atrakcyjna 45-latka z Polski pozna mężczyznę do stałego związku, na którym można polegać. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..  

 

Spokojna, samotna kobieta 65 lat pozna osoby w zbliżonym wieku, które czują się samotne, w celu towarzyskim. Tel. 647-550-2374 proszę dzwonić po godzinie 7 wieczorem lub napisać na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Biznesmen 65 lat z Polski, utrzymany, opiekuńczy, tolerancyjny, bez nałogów, pozna panią z kartą stałego pobytu lub z obywatelstwem Kanady. Oferty proszę kierować pod nr tel. 01148 791 591 565, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..  

 

Mężczyzna finansowo ustabilizowany, lat 57, lubiący wyjazdy na Północ, pozna Panią w podobnym wieku. Tel. numer 613-617-0092. 

 

Swój anons kieruję do Pana (60+), abyśmy naszą jesień życia spędzili w szczęściu i wierności do końca naszych dni. Proszę zostawić nr tel. w redakcji Gońca na skr. 397.