Goniec

Register Login

Towarzysko-matrymonialne

Ogłoszenia matrymonialne

UWAGA! Ogłoszenia towarzyskie zostawione na automatycznej sekretarce, z numerem telefonu, pod którym redakcja nie może się z nikim skontaktować, nie będą zamieszczane.

Polub "Gońca"  na fejsbuku


 

Mężczyzna lat 46 poszukuje kobiety z GTA do lat 50. Mój kontakt 905-922-2636 albo e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Właściciela skrytki nr 400 redakcja prosi o kontakt w celu odebrania ofert.  

 

Mężczyzna lat 52, katolik, poszukuje kobiety bez nałogów w celu towarzysko-matrymonialnym. Tel. 647-465-6825.  

 

Przystojny, niezależny mężczyzna z pobytem stałym zapozna dziewczynę uczciwą, praktykującą katoliczkę w wieku 31-43, która chce założyć szczęśliwą rodzinę. Paniom po rozwodzie dziękuję. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..  

 

Niemcy / Polka z obywatelstwem niemieckim, panna, interesująca, zgrabna szatynka, 39 lat / 170 cm / 60 kg, wykształcenie pomaturalne, średni poziom znajomości języka angielskiego, pogodnej natury, szczera, wrażliwa, godna zaufania, posiadająca dobre warunki finansowe, pozna kawalera od 30 do 40 kilku lat wzwyż, odpowiedzialnego, kulturalnego, zdecydowanego na poważny związek.  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

SZWAJCARIA / Starsza PANI, posiadająca podwójne obywatelstwo, wykształcenie wyższe medyczne, pozna spokojnego, kulturalnego PANA, z wykształceniem min. średnim, z własnym źródłem utrzymania, zdecydowanego na zmianę miejsca zamieszkania. A.M.CARINA, tel. 011/48/42/687 08 10. 

 

Samotne PANIE, zabezpieczone finansowo, poznają PANóW, prawnie wolnych, skłonnych zamieszkać w urokliwych rejonach Ziemi Lubuskiej, Warmii, Mazur, Podlasia, Bieszczad lub rejonach nadmorskich. A.M.CARINA, tel. 011/48/42/687 08 10. 

 

Swój anons kieruję do Pana (60+), abyśmy naszą jesień życia spędzili w szczęściu i wierności do końca naszych dni. Proszę zostawić nr tel. w redakcji Gońca na skr. 397.   

  

Samotny mężczyzna po 60-tce ustabilizowany, finansowo niezależny, lubiący podróże, zamieszkały w Mississauga pozna tą drogą miłą panią po 50-tce  w celu towarzyskim lub poważnym. Toronto i okolice Tel. 416-825-7908.    

  

Wesołego usposobienia, samotny, ustabilizowany wdowiec pozna niebrzydką Panią, pogodną, samodzielną, do lat 70, w celu przyjaźni, a z czasem pozostania w związku na dobre i na złe. Proszę zadzwonić pod numer redakcji, skrytka 435.