Goniec

Switch to desktop Register Login

Towarzysko-matrymonialne

Ogłoszenia matrymonialne

UWAGA! Ogłoszenia towarzyskie zostawione na automatycznej sekretarce, z numerem telefonu, pod którym redakcja nie może się z nikim skontaktować, nie będą zamieszczane.

Polub "Gońca"  na fejsbuku


Samotność dokucza z biegiem czasu - mam 63 lata, wysoki - 183 cm wzrostu, dobra kondycja, lubię przyrodę, podróże, naturalny tryb życia. Pragnę poznać kobietę w zbliżonych latach lub starszą ode mnie, może być na wizycie. Kocham kobiety puszyste, o dużych rozmiarach. Proszę zostawić nr telefonu w redakcji Gońca na skrytkę numer 392. 

 

Mieszkam na Florydzie. Jestem na emeryturze. Pragnę poznać Pana w podobnym wieku, z Kanady, żeby móc spędzać zimę na Florydzie, a lato w Kanadzie, umilając sobie nawzajem życie. Tel. 954-895-5922 Alicja. 

 

Poznam miłą, szczupłą Panią w średnim wieku, abstynentkę, niepalącą, katoliczkę, najchętniej samotną. Pragnę wspólnie spędzić święta, Nowy Rok i nie tylko, w miłej, romantycznej atmosferze rodzinnego, domowego ogniska. Mój tel. 647-220-2521 Janusz. 

 

Poznam Pana 64+, odpowiedzialnego, niepozbawionego uczuć - przyjaciela. Proszę zostawić numer telefonu w redakcji Gońca na skr. nr 396. 

 

Poznam sympatycznego, lojalnego Pana, bez nałogów, 65+. Proszę dzwonić wieczorem, tel. 416-671-5107. 

 

Pani lat 60 pozna Pana w odpowiednim wieku, który chciałby wspólnie spędzić sylwestra. Dalsza znajomość niewykluczona. Proszę dzwonić pod numer 289-937-6107. 

 

Sympatyczna, miła kobieta lat 43 pozna Pana do dalszego życia. Tel. 647-767-5951. 

 

Witam! Jestem sympatyczną i ładną kobietą w wieku 50+ i szukam przyjaciela na dobre i złe - może się poznamy? Poważne odpowiedzi na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - pozdrawiam czytelników. 

 

Poznam sympatycznego Pana bez nałogów, w wieku 65+. Oferty z numerem telefonu proszę zostawić w redakcji Gońca na skr. 395. 

 

Lubiąca tańczyć pani z Toronto, około 50-tki, pozna miłego Pana, z którym mogłaby spędzić sylwestra. Wiek Pana nieistotny, miejsce do uzgodnienia i każdy płaci za siebie. E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . 

 

60-letnia, atrakcyjna Pani, z poczuciem humoru, pozytywna, kochająca zwierzęta i ludzi, pozna Pana do lat 65, tylko poważne oferty. Proszę dzwonić pod nr 289-997-3285. 

 

Pozytywna, atrakcyjna 60-latka pozna sympatycznego Pana do lat 67, tylko poważne oferty. Proszę dzwonić pod nr 905-997-3200. 

 

Poznam kobietę miłą, odpowiedzialną, w celu towarzyskim lub poważnym, do lat 54, może być puszysta. Jestem w sile wieku, pełen życia i wigoru, lat 59. Proszę dzwonić lub wysłać sms pod numer 647-835-2422. 

 

Dwie sympatyczne panie, wiek 50-60, bez nałogów, poszukują towarzystwa w odpowiednim wieku na zabawę sylwestrową. Proszę zostawić numer telefonu w redakcji Gońca na skr. 393. 

 

Sympatyczny, samotny - wysoki, 50+, niezależny finansowo, pozna miłą panią w odpowiednim wieku, może być z wizytą w Kanadzie. Cel towarzysko-matrymonialny. Proszę zostawić wiadomość w redakcji Gońca na skrytkę 394 lub podać grzecznościowo nr telefonu wraz z podaniem imienia, lub pisać na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . 

 

Sympatyczna Polka: uczciwa, lojalna, pozna samotnego, wolnego pana z Kanady (chętnie z wizytą w kraju) o podobnych cechach (bez manii wyższości). Tel. 794-602-201. 

 

Niezależna, sympatyczna pani pozna kulturalnego, samotnego Pana stanu wolnego, na emeryturze, najchętniej z Mississaugi. Cel towarzysko-matrymonialny. Tel. 647-609-4051 dzwonić wieczorem. 

 

Wdowa, szczupła brunetka, 30 lat w Kanadzie, pozna pana inteligentnego bez żadnych nałogów do lat 68 w celu towarzyskim, a może poważnym. Proszę o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . 

 

Wdowa, żadnych nałogów, niezależna, obywatelka Polski i Ameryki, pozna tylko wdowca powyżej 65 lat. Cel towarzysko-matrymonialny. Proszę dzwonić 1-347-785-2130. 

 

Atrakcyjna kobieta, lat 59, szczupła blondynka, wykształcona. Pozna Pana wykształconego od lat 65 do 73, rejon GTA. E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .