Goniec

Switch to desktop Register Login

Towarzysko-matrymonialne

Ogłoszenia matrymonialne

UWAGA! Ogłoszenia towarzyskie zostawione na automatycznej sekretarce, z numerem telefonu, pod którym redakcja nie może się z nikim skontaktować, nie będą zamieszczane.

Polub "Gońca"  na fejsbuku


Pani szczupła, wykształcenie wyższe, na emeryturze, pozna pana na resztę życia. Tel. 668-569-332. 

 

Chętnie poznam pana po 40-tce, mam dzieci, mieszkam w Polsce, pracuję zawodowo, jestem pielęgniarką. Mam 39 lat. Cel matrymonialny. E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. 

 

45-letnia szczupła brunetka pozna pana stanu wolnego w wieku do 55 lat, który podobnie jak ona czuje się samotny, szuka bratniej duszy, swojej drugiej połówki. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. 

 

Poznam Panią chętną na wspólny spacer i wycieczkę rowerowo-turystyczną, może i dla zgubienia dodatkowych (zbędnych) kilogramów i kalorii. Jestem w średnim wieku, niepalący, domatorem (z lekką nadwagą). Po świętach serdecznie pozdrawiam i proszę o telefon 647-220-2521. 

 

Ułożona i inteligentna 60 plus pozna pana bez zobowiązań i nałogów, romantyka samotnego, lubiącego turystykę, taniec i coś fajniejszego jeszcze. Jeśli twoja natura to uczciwość i opiekuńczość aniołka, to napisz, może wybrankiem zostaniesz ty. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. 

 

Mężczyzna koło 50-tki poszukuje drugiej połówki. Tel. 647-705-9726. 

 

Chcesz poślubić 36-letnią pannę, proszę zadzwoń. Mieszkam i pracuję w Toronto. Telefon wyłącznie w soboty i niedziele, nr 647-207-7536 Anita. 

 

Nie szukam miłości. Mam żonę i gromadę dzieci. Mam też kończący się status w Kanadzie. Do Polski nie mam do czego i do kogo wracać. Wedle prawników pomóc może mi tylko samotna kobieta lub samotny mężczyzna (w innej konfiguracji). Chcesz i możesz pomóc, proszę napisz. Nasz czas się kończy. Andrzej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. 

 

Wdowa 50+ pozna wdowca katolika. Proszę dzwonić pod numer telefonu 905-275-0618. 

 

Samotny mężczyzna lat 59, ustabilizowany, finansowo niezależny, pozna miłą Panią do towarzystwa lub na poważnie, Panie spoza Toronto mile widziane. Proszę dzwonić pod nr tel. 647-835-2422. 

 

Samotny mężczyzna 60+, wykształcenie wyższe, zainteresowania: polityka, sport, kino, kabaret, dobra książka, ciekawe towarzystwo, pozna sympatyczną, zgrabną Panią od lat 60+ w celu towarzysko-matrymonialnym. Tel. 705-445-7935. 

 

Pan, wykształcenie wyższe, z własnym biznesem, pozna Panią do lat 65. Proszę zostawić nr telefonu w redakcji Gońca na skr. nr 341. 

 

Mężczyzna lat 57 pozna Panią średniej budowy, do lat 55. Tel. 647-858-6633. 

 

Chętnie poznam Panią w średnim wieku, na dobre i na złe. Tel. 416-433-4427. 

 

Kawaler narodowości ukraińskiej pozna pannę Ukrainkę od 33 do 40 lat w celu matrymonialnym. Tel. nr 1-519-720-0801. 

 

Cenię szczerość i przyjaźń, jeśli jesteś lojalny, bez nałogów, w wieku 65+, proszę zostaw nr tel. w redakcji Gońca nr skr. 399. 

 

Swój anons kieruję do Pana (60+), abyśmy naszą jesień życia spędzili w szczęściu i wierności do końca naszych dni. Proszę zostawić nr tel. w redakcji Gońca na skr. 397.