Goniec

Switch to desktop Register Login

Towarzysko-matrymonialne

Ogłoszenia matrymonialne

UWAGA! Ogłoszenia towarzyskie zostawione na automatycznej sekretarce, z numerem telefonu, pod którym redakcja nie może się z nikim skontaktować, nie będą zamieszczane.

Polub "Gońca"  na fejsbuku


Witam, jestem wolną kobietą, mam 40 lat, mam dzieci, chętnie Poznam pana starszego od siebie, mieszkam w Polsce, pracuję zawodowo, cel matrymonialny. Tel. 00-48- 503-572-360. 

 

Nawiążę kontakt z panem niepalącym, wiek 40+ (nie za dużo plus), który być może przerodzi się w stałe uczucie. Tel. 416-272-6084 Kasia. 

 

Mężczyzna lat 58 pozna szczupłą lub średniej budowy kobietę w zbliżonym wieku. Tel. 647-858-6633. 

 

Pan pozna Panią w dojrzałym wieku, miłą, czułą, delikatną, bardzo samotną, zamieszkałą w Kanadzie, która myśli poważnie o wspólnej przyszłości i związku. Jeśli chcesz porozmawiać, zadzwoń, napisz: cell phone 011 48 603 803 708, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Miła, zadbana Pani po 50-tce, zam. w Kanadzie, pozna Pana w dojrzałym wieku, wdowca / kawalera, czułego, miłego, zadbanego, bez nałogu, lubiącego taniec, podróże . Kontakt pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Szanowny Panie, jeśli jest Pan w wieku 60+, lojalny i szczery, proszę o kontakt. Chciałabym z kimś takim spędzić jesień życia w szczęściu, radości i wzajemnej wierności. Proszę zostawić nr telefonu w redakcji Gońca na skr. 396.  

 

Jestem na emeryturze, samotny bez zobowiązań, w dobrej kondycji materialnej, lubię podróże. Poznam niezależną, sympatyczną Panią w wieku do 68 lat. Po satysfakcjonującym obie strony bliższym poznaniu się, zgodnym zrozumieniu i zaufaniu, możliwe będzie wspólne zamieszkanie w moim domu, aby spędzić jesień życia pogodnie i szczęśliwie. Po więcej informacji proszę zostawić nr telefonu w redakcji Gońca na skr. 413. 

 

Panów, którzy zostawiali w styczniu numery na skrytkę numer 410, prosimy o powtórne zostawienie numerów w redakcji Gońca. 

 

Poznam sympatyczną niezależną Panią w wieku do 68 lat, w celu towarzyskim oraz wspólnego wyjazdu na Kubę. Proszę zostawić nr tel. w redakcji Gońca na skr. 412. 

 

Poznam Pana do lat 65 bez zobowiązań, lubiącego podróże. Tel. numer 647-703-7438. 

 

Mężczyzna po 50-tce szuka poważnego związku. Proszę dzwonić pod nr  647-705-9726.  

 

Mężczyzna lat 48/176 cm, z okolic Toronto, obywatel Kanady, w dobrej sytuacji materialnej, po rozwodzie, pozna Panią młodszą, szczupłą, która również szuka miłości, w celu towarzysko-matrymonialnym. Proszę o kontakt adres na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Swój anons kieruję do Pana (60+), abyśmy naszą jesień życia spędzili w szczęściu i wierności do końca naszych dni. Proszę zostawić nr tel. w redakcji Gońca na skr. 397.