Goniec

Switch to desktop Register Login

Towarzysko-matrymonialne

Ogłoszenia matrymonialne

UWAGA! Ogłoszenia towarzyskie zostawione na automatycznej sekretarce, z numerem telefonu, pod którym redakcja nie może się z nikim skontaktować, nie będą zamieszczane.

Polub "Gońca"  na fejsbuku


Ciekawa świata, atrakcyjna, serdeczna, wysportowana, wykształcona, 43/165, pozna partnera życiowego bratnią duszę, kulturalnego, rodzinnego, ustabilizowanego, bez zobowiązań, do 52 lat; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . 

 

Samotny, sympatyczny, wesoły, na emeryturze, niezależny finansowo, pozna odpowiedzialną, miłą Panią do 70 lat. Wiadomość proszę zostawić w redakcji Gońca na skr. nr 391. 

 

Samotność dokucza z biegiem czasu - mam 63 lata, wysoki - 183 cm wzrostu, dobra kondycja, lubię przyrodę, podróże, naturalny tryb życia. Pragnę poznać kobietę w zbliżonych latach lub starszą ode mnie, może być na wizycie. Kocham kobiety puszyste, o dużych rozmiarach. Proszę zostawić nr telefonu w redakcji Gońca na skr. 392. 

 

Wdowa, szczupła brunetka, 30 lat w Kanadzie, pozna pana inteligentnego bez żadnych nałogów do lat 68 w celu towarzyskim, a może poważnym. Proszę o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . 

 

Mężczyzna lat 56 pozna szczupłą lub średniej budowy Panią do lat 50 w celu towarzysko-matrymonialnym. Tel. 647-858-6633. 

 

Mam 62 lata, poznam kobietę. Proszę zostawić wiadomość, na pewno oddzwonię. Tel. 416-875-0523. 

 

Jestem samotną kobietą, mam 38 lat, mieszkam w Atenach, ale chętnie się przeniosę. Jestem sympatyczna, uśmiechnięta, kocham życie. Szukam Pana do 55 lat w celu matrymonialnym. Tel. 00306943546909.

 

Samotny, ustabilizowany, finansowo niezależny, lat 44, pozna odpowiedzialną, miłą Panią, mieszkam w Belgii, w celu towarzyskim lub poważnym. Proszę pisać na pocztę Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . 

 

Wdowa, żadnych nałogów, niezależna, obywatelka Polski i Ameryki, pozna tylko wdowca powyżej 65 lat. Cel towarzysko-matrymonialny. Proszę dzwonić 1-347-785-2130. 

 

Atrakcyjna kobieta, lat 59, szczupła blondynka, wykształcona. Pozna Pana wykształconego od lat 65 do 73, rejon GTA. E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . 

 

Poznam sympatycznego Pana do lat 65, może być na emeryturze, bez zobowiązań finansowych, poważne oferty. Tel. 647-781-9586.