Goniec

Switch to desktop Register Login

Towarzysko-matrymonialne

Ogłoszenia matrymonialne

UWAGA! Ogłoszenia towarzyskie zostawione na automatycznej sekretarce, z numerem telefonu, pod którym redakcja nie może się z nikim skontaktować, nie będą zamieszczane.

Polub "Gońca"  na fejsbuku


 


Poznam Pana w celu powaznego zwiazku.Jestem kobieta po 40 tce , bez nalogow i mam wyksztalcenie medyczne. Interesuje sie muzyka , turystyka , lubie wyprawy na ryby oraz dobra kuchnia z wielu zakatkow swiata.Mieszkam tymczasowo w Polsce, ale zylam i pracowalam wiele lat w USA i Canadzie.Moj email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Poznam sympatycznego emeryta lub wdowca, bez zobowiązań. Tel. 647-607-8025.

 

Kulturalny zadbany miły Pan w średnim wieku pozna Panią zamieszkałą w Kanadzie, pragnącą poznać Pana w celu przyjaźni, a z czasem związku opartego na miłości i zrozumieniu. Kontakt tel. 011-48-603-803-708, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jestem sympatyczną kobietą po 40, chciałabym poznać pana w średnim wieku, w celu matrymonialnym. Mieszkam w Polsce, pracuję zawodowo. Nie szukam rozrywki, tylko partnera na dalsze życie. Tel. 48-697-269-558. 

 

Pani w średnim wieku pozna pana bez nałogów. Jeśli  lubisz łowić ryby, turystykę,  kemping,  naturę, to napisz, zawsze można się poznać. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wdowa po 50-tce, miła, szczera, z poczuciem humoru, pozna uczciwego Pana, który nie szuka przygód, ale poważnego związku. Tel. 416-508-1662, proszę zadzwonić lub napisać sms. 

 

Mężczyzna lat 51, katolik, poszukuje kobiety bez nałogów w celu towarzysko-matrymonialnym. Proszę dzwonić pod nr 647-465-6825. 

 

Miła zadbana Pani po 50-tce, zamieszkała w Kanadzie, pozna Pana zadbanego, bez nałogu, wdowca/kawalera, samotnego, do 55 lat, ceniącego kulturę, czułość, delikatność. Kontakt e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..  

 

Pani 52 lata pragnie poznać Pana samotnego, uczciwego, który nie oszuka, nie zawiedzie i tego samego oczekuje dla siebie   Proszę o kontakt na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wyjątkowo atrakcyjna blondynka 55-letnia, wykształcenie wyższe medyczne, pozna szlachetnego, wrażliwego pana, z wykształceniem wyższym, tel. 011/48/42/688 20 90; A.M.CARINA. 

 

Mężczyzna po 50-tce szuka poważnego związku. Proszę dzwonić pod nr 647-705-9726.