Goniec

Switch to desktop Register Login

Towarzysko-matrymonialne

Ogłoszenia matrymonialne

UWAGA! Ogłoszenia towarzyskie zostawione na automatycznej sekretarce, z numerem telefonu, pod którym redakcja nie może się z nikim skontaktować, nie będą zamieszczane.

Polub "Gońca"  na fejsbuku


Jestem w średnim wieku, pracująca i samotna, lubię potańczyć, wyjeżdżać na łono natury i wiele więcej, pragnę poznać uczciwego romantyka, katolika, do 65 lat, bez nałogów, dla którego miłość, zgoda i wspólne uzupełnianie się w życiu nie jest obce. Jeśli uważasz, że tak, to napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Szukam bratniej duszy do stałego związku, partnera i przewodnika w nowym świecie, do 54 lat. Ciekawa świata, rodzinna, atrakcyjna, inteligentna, 43 lata. E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Poznam Pana lat 60-65, wysokiego. Poważne oferty pod nr 289-232-2955. 

 

Wdowa lat 50 poszukuje Pana - tylko wdowca, po 50-tce, przystojnego, wysokiego. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kulturalny pan pozna uczciwą Panią do lat 40, bez nałogów i zobowiązań, celem założenia rodziny. Istnieje możliwość sponsorowania. Proszę zostawić nr telefonu w redakcji Gońca na skr. nr 402. 

 

Mężczyzna około 50-tki szuka drugiej połówki Tel. 647-705-9726. 

 

Mężczyzna lat 48, zamieszkały w Toronto, obywatelstwo, w dobrej sytuacji materialnej, po rozwodzie, podobno przystojny, 1,76 m wzrostu, pozna Panią, młodszą, szczupłą, w celu towarzysko-matrymonialnym. Proszę o wiadomość na e-mail: p45966 @yahoo.ca. 

 

Swój anons kieruję do Pana (60+), abyśmy naszą jesień życia spędzili w szczęściu i wierności do końca naszych dni. Proszę zostawić numer telefonu w redakcji Gońca na skr. 397.