Goniec

Switch to desktop Register Login

Towarzysko-matrymonialne

Ogłoszenia matrymonialne

UWAGA! Ogłoszenia towarzyskie zostawione na automatycznej sekretarce, z numerem telefonu, pod którym redakcja nie może się z nikim skontaktować, nie będą zamieszczane.

Polub "Gońca"  na fejsbuku


Jeżeli jesteś uczciwą, skromną, może wesołą dziewczyną, w wieku ok. 40-stki, odezwij się! Jestem podobno całkiem sympatycznym facetem! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . 

 

Czy ten Pan i Pani są sobie przeznaczeni... Ja ciekawa świata atrakcyjna 43-latka / 165, ty opiekuńczy, stabilny życiowo bez zobowiązań do 53 lat. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . 

 

Swój anons kieruję do Pana (60+), abyśmy naszą jesień życia spędzili w szczęściu i wierności do końca naszych dni. Proszę zostawić nr tel. w redakcji Gońca na skr. 397. 

 

Samotna 55+ szuka samotnego do 65 lat, kulturalnego, bez nałogów, do tańca i do różańca. Proszę dzwonić 289-232-2065. 

 

Szukam Pani w wieku ok. +-65 lat. Emeryt, może któraś z Pań się zdecyduje odpowiedzieć. Tel. nr 647-464-4472 wieczorem. 

 

Ustabilizowany 50-latek, rozwiedziony, chętnie pozna kobietę, która jest zainteresowana czymś więcej niż tylko krótkotrwały związek. kendrido300@gmail. com. 

 

Samotność dokucza z biegiem czasu - mam 63 lata, wysoki - 183 cm wzrostu, dobra kondycja, lubię przyrodę, podróże, naturalny tryb życia. Pragnę poznać kobietę w zbliżonych latach lub starszą ode mnie, może być na wizycie. Kocham kobiety puszyste, o dużych rozmiarach. Proszę zostawić nr tel. w redakcji Gońca na skr. numer 392.