Goniec

Switch to desktop Register Login

Towarzysko-matrymonialne

Ogłoszenia matrymonialne

UWAGA! Ogłoszenia towarzyskie zostawione na automatycznej sekretarce, z numerem telefonu, pod którym redakcja nie może się z nikim skontaktować, nie będą zamieszczane.

Polub "Gońca"  na fejsbuku


 

Pan w dojrzałym wieku po 50-tce, przebywający w Kanadzie, pozna Panią dojrzałą, miłą, czułą, delikatną, bardzo samotną, chcącą się zaprzyjaźnić i polubić. Kontakt tel. 705-977-6908.  

 

Mężczyzna lat 46 poszukuje kobiety z GTA do lat 50. Mój kontakt 905-922-2636 albo e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..   

 

Kobieta 66 lat szuka Pana w odpowiednim wieku bez nałogów. Przebywam w London w Ontario. Kontakt  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Urszula. 

 

Mężczyzna w wieku emerytalnym, bez nałogów i zobowiązań, finansowo ustabilizowany, z poczuciem dobrego humoru, pozytywnie nastawiony do życia, pozna panią w stosownym wieku, która tak jak i ja czuje się samotna. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..   

 

Samotny mężczyzna po 60-tce, ustabilizowany finansowo, niezależny, lubiący podróże, zamieszkały w Mississaudze, pozna tą drogą miłą Panią po 50-tce z ciepłym sercem, z Toronto lub okolic, w celu towarzyskim lub poważnym. Proszę dzwonić pod nr tel. 416-825-7908.  

 

Austria / Polka, atrakcyjna, dietetyk, 62/168, niezależna finansowo. Pozna kulturalnego pana. A.M.CARINA, tel. 011/48/42/687 08 10; lub pisać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..  

 

Niemcy / Polka, uśmiechnięta, kreatywna, zgrabna panna, niebieskooka 39-latka/170 cm/60 kg, wykształcenie wielokierunkowe, m.in. malarstwo, digital art. Pozna kawalera. Proszę pisać na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..  

 

Sympatyczna lekarz, 54-letnia. Pozna stosownego pana. Proszę dzwonić: A.M.CARINA, numer tel. 011/48/42/687 08 10. 

 

Dżentelmen, starannie wykształcony, materialnie niezależny, lubiący zwierzęta, z szeroką gamą zainteresowań, pozna panią do lat 51. Dzieci mile widziane. Proszę dzwonić lub wysłać SMSa na numer telefonu 647-838-2432. Obiecuję, że każdej pani odpowiem.   

 

Dwie wdowy poznają Panów w wieku do 65 lat, bez zobowiązań i nałogów, najchętniej wdowców. Proszę dzwonić pod numer tel. 647-977-4552, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jestem samotną kobietą, 60+, szczupłą, zadbaną i bezinteresowną osobą. Poznam dżentelmena w swoim wieku, który zaoferuje mi towarzystwo, przyjaźń, a może coś więcej. Zapraszam do niezobowiązującej rozmowy pod numer  telefonu 519-250-6910.  

 

Swój anons kieruję do Pana (60+), abyśmy naszą jesień życia spędzili w szczęściu i wierności do końca naszych dni. Proszę zostawić nr tel. w redakcji Gońca na skr. 397.