Goniec

Switch to desktop Register Login

Towarzysko-matrymonialne

Ogłoszenia matrymonialne

UWAGA! Ogłoszenia towarzyskie zostawione na automatycznej sekretarce, z numerem telefonu, pod którym redakcja nie może się z nikim skontaktować, nie będą zamieszczane.

Polub "Gońca"  na fejsbuku


 

Poznam Pana wolnego stanu do 58 lat, truckera. Proszę tylko poważne oferty. Tel. 647-525-1802. 

 

Atrakcyjna blondynka lat 60, szczupła, wykształcona, pozna Pana wykształconego w wieku 65+. Proszę pisać na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..  

 

Ciekawa świata, sympatyczna dziewczyna, 44 l., pozna pana w stosownym wieku w celu matrymonialnym do dalszego szczęśliwego życia. Mieszkam w Polsce. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Swój anons kieruję do miłej kuturalnej Pani (64-70) z Toronto i okolic, abyśmy naszą jesień życia spędzili w szczęściu i wierności do końca naszych dni. Samotny, fin. niezależny, inż. Zainteresowany podróżami, wzajemną pomocą i szczęśliwym byciem razem. Proszę napisz, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Poznam Pana w celu  poważnego związku. Jestem kobietą po 40-tce, bez nałogów i mam wykształcenie medyczne. Interesuję się muzyką, turystyką, lubię wyprawy na ryby oraz dobrą kuchnię z wielu zakątków świata. Mieszkam tymczasowo w Polsce, ale żyłam i pracowałam wiele lat w USA i Kanadzie. Mój e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Pani lat 55+ pragnie poznać osoby na stopie koleżeńskiej, panie i panów w wieku 55-65 lat, w celu wspólnego spędzania czasu,  wyjścia razem do kina, teatru, wyjazdu poza miasto. Proszę osoby zainteresowane o zostawienie numeru telefonu w redakcji Gońca na skr. 416.  

 

Swój anons kieruję do Pana (60+), abyśmy naszą jesień życia spędzili w szczęściu i wierności do końca naszych dni. Proszę zostawić numer telefonu w redakcji Gońca na skr. 397. 

 

Mężczyzna szuka Pani w celu założenia rodziny. Wykluczone materialistki i panie z nałogiem. Dzwonić po godz. 15.30. Tel. 647-868-7444.   19-21
Poznam sympatycznego emeryta lub wdowca, bez zobowiązań. Tel. 647-607-8025.

 

Mężczyzna lat 51, katolik, poszukuje kobiety bez nałogów w celu towarzysko-matrymonialnym. Proszę dzwonić pod nr 647-465-6825. 

 

Mężczyzna po 50-tce szuka poważnego związku. Proszę dzwonić pod nr 647-705-9726.