Goniec

Register Login

UWAGA! Ogłoszenia towarzyskie zostawione na automatycznej sekretarce, z numerem telefonu, pod którym redakcja nie może się z nikim skontaktować, nie będą zamieszczane.

Polub "Gońca"  na fejsbuku


 

Poznam Pana powyżej lat 65. Proszę zostawić numer telefonu w redakcji Gońca na skr. nr 439.

 

Poszukuje pana do towarzystwa do wspólnego wyjazdu na północ. Wiek 60-65, na cottage, koszta do połowy. Wyjazd jest 25 sierpnia na tydzień, grzyby, ryby, relaks. Jeśli są zainteresowani, proszę pisać po informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

41 lat kawaler, wysoki, stały pobyt w Kanadzie, katolik, finansowo niezależny, bez zobowiązań w Polsce ani w Kanadzie, szuka znajomości i przyjaźni. Tel. 647-928-9061.

 

Sympatyczna, uczuciowa (65) pani, romantyczka, niezależna finansowo i mieszkaniowo, spokojnego charakteru, poznam romantyka BEZ NAŁOGÓW do 67 lat, wyższego, wdowca, bez zobowiązań, który lubi turystykę, taniec, wyjazdy na północ lub Karaiby, koniecznie razem. Po informacje proszę pisać Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Mężczyzna lat 46 poszukuje kobiety z GTA do lat 50 w celu matrymonialnym. Mój kontakt 905-922-2636 albo e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  

Witam, szukam tej drugiej połówki, a czas leci bardzo szybko. Poznam sympatycznego Pana do lat 70. Proszę dzwonić pod numer tel. 289-990-4661. 

 

Swój anons kieruję do Pana (60+), abyśmy naszą jesień życia spędzili w szczęściu i wierności do końca naszych dni. Proszę zostawić numer telefonu w redakcji Gońca na skrytkę numer 397.

Ostatnio zmieniany piątek, 20 lipiec 2018 14:38