Goniec

Register Login

UWAGA! Ogłoszenia towarzyskie zostawione na automatycznej sekretarce, z numerem telefonu, pod którym redakcja nie może się z nikim skontaktować, nie będą zamieszczane.

Polub "Gońca"  na fejsbuku


 

Miła Pani, wygląd modelki, uwielbia taniec, podróże, muzykę,. Pozna przystojnego  Pana  lat 65+, do radosnej drogi życia we dwoje. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Życie jest piękne gdy spędza się je we dwoje. Poznam sympatycznego Pana do lat 70. Tel. 1- 289-501-9554. 

 

Pan odwiedzający Kanade pozna Panią w dojrzałym wieku 50+/60+ miłą czułą delikatną SAMOTNą zamieszkałą w Kanadzie która myśli poważnie o miłej Przyjaźni i bliższym poznaniu się :) Kontakt tel. 011-48-603-803-708 / e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Kulturalny zadbany mężczyzna na emeryturze, bez nałogów i zobowiązań chciałby poznać panią w podobnym wieku Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Mężczyzna na emeryturze z wysoką kulturą osobistą, bez nałogów, finansowo niezależny pozna panią, miłą inteligentną w stosownym wieku Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Samotny mężczyzna bez nałogów 65 lat niezależny finansowo emeryt szuka samotnej pani na dobre i złe telefon 647 4715041

 

41 lat kawaler, wysoki, stały pobyt w Kanadzie, katolik, finansowo niezależny, bez zobowiązań w Polsce ani w Kanadzie, szuka znajomości i przyjaźni. T. 647-928-9061

Ostatnio zmieniany czwartek, 10 styczeń 2019 17:14