Goniec

Register Login

Ost Front: Dlaczego na Trumpa

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

pruszynskiBez względu na to, czy nam się podoba, czy nie, wybory w USA mają wpływ na to, co dzieje się w Europie i w Polsce.
Wiele jest słusznych i niesłusznych zarzutów dla kandydata republikanów, ale jednej sprawy nikt, wedle mnie, nie porusza.
Donald całe dojrzałe życie był przedsiębiorcą, a to oznacza, że musiał podejmować takie czy inne decyzje. Tego nie można powiedzieć o Clintonowej, która nie bardzo samodzielnie była ministrem i nie podejmowała decyzji na własne ryzyko.
Dlatego głosowałbym na Donalda, ale myślę, że ja bym walczył z tą panią ciut inaczej i był bardziej dżentelmeński.

W Mińsku
Jestem w domu, odespałem loty, rozdałem podarki. Jest zimnawo, ludzie głównie w kurtkach pikowanych, a drzewa jeszcze zielone. Nic nowego nie ma, tylko UE narzeka, że wykonano kilka wyroków śmierci na mordercach.

Telewizja oświeconych
Od niedawna oglądam TV Russian Today, czyli tubę propagandową Kremla, która dostępna jest po angielsku w Internecie bez opłat. Oczywiście trzeba mieć też inne informacje, by odrzucić propagandę od prawdy. Ale jest dość dużo ciekawych informacji „z drugiej strony”. W czwartek była rozmowa o więźniach w USA, których jest zatrzęsienie, pracują za 20 czy 50 centów na godzinę, wykonując nawet poważne prace dla marynarki USA, a teraz w wielu stanowych i federalnych więzieniach strajkują, o czym główne media USA milczą.
Oczywiście więźniowie z Rosji by chętnie zamienili ruskie tiurmy na amerykańskie.


Dalsza część artykułu dostępna po wykupieniu subskrypcji. Kup tutaj!

Więcej w tej kategorii: « Złote jajka Trump wpieriod »
Zaloguj się by skomentować