Edyta Górniak: dopóki żyję, nie dam się zaszczepić !

1223

https://www.wprost.pl/kultura/10202873/dramatyczne-wyznanie-edyty-gorniak-moje-dziecko-wlasciwie-umieralo.html

Dość niespodziewanie dzisiaj w niezależnej telewizji internetowej wRealu 24 prowadzonej przez Marcina Rolę wystąpiła czołowa gwiazda polskiej estrady Edyta Górniak.
Piosenkarka wyraziła w programie dość zdecydowane poparcie dla misji mediów niezależnych, które według niej spełniają ogromną rolę społeczną w szukaniu prawdy , przeciwstawianiu się manipulacji mediów mainstreamowych. Wyraziła niezadowolenie z zastraszania społeczeństwa, zamykania ludzi w kwarantannach, co powoduje ogromne negatywne skutki społeczne , niszczenie zdrowia fizycznego i psychicznego.
Wyznała że uważa obecna sytuację z Coronvirus jako wyreżyserowany spektakl globalistòw, chcących przejąć kontrolę nad światem.
“ Wolę odejść z tego świata niż dać się zaszczepić czymś czego nie znam . Nie dam też zaszczepić mojego dziecka”.
Syn Allan uczy się obecnie w liceum wojskowym w Urlach imienia Bitwy Warszawskiej.


Edyta Górniak urodziła się 14 Listopada 1972 roku w Ziembicach, debiutowała w 1986 roku w Opolu.
W 1995 roku wydano jej pierwszą płytę zatytułowaną “ Dotyk”
W 1994 jej brawurowe wykonanie piosenki “ To nie ja “ przyniosło jej drugie miejsce w finale 39 konkursu Eurowizji. Znana jest szeroko z wrażliwości artystycznej, skali głosu ( 4 oktawy), charyzmy.
W 2002 jej wykonanie hymnu narodowego przed meczem z Koreą na Mistrzostwach Świata wzbudziło ogromne kontrowersje co do interpretacji.

Wyznaje,że jest osobą wierzącą.O polityce wyraża się dość sceptycznie, nie ujawniając jednocześnie na kogo zamierza głosować w nadchodzących wyborach prezydenckich.