Wielkimi krokami zbliża się bardzo specjalny dzień dla wszystkich klientów Domator Team.
Jest nim losowanie Mercedesa klasy B250 ufundowanego przez Maćka Czaplińskiego i Realty Executives Domator w składzie Kasia i Agnieszka Czapliński, Anna Koba, Dorota Szapowałow, Iwona Nowysz i Marlena Walowska. Będzie to już 19-sta edycja losowania samochodu w którą jestem zaangażowany. Pierwsza edycja miała miejsce w 1995 roku w gościnnej Restauracji Fregata, która przez wiele lat pomagała nam w organizacji tego specjalnego wydarzenia. Tegoroczna edycja będzie miała miejsce w Centrum Jana Pawła II już po raz czwarty i w tym roku odbędzie się ta wspaniała impreza 31 Maja – początek o godzinie 19:00.

Zaproszenia dla wszystkich kwalifikujących się uczestników zostały już wysłane i tylko od Canada Post zależy jak szybko dotrą one do zainteresowanych. Do losowania kwalifikują się wszyscy klienci Domator Team, którzy pomiędzy ostatnim losowaniem a obecnym dokonali zakupu lub sprzedaży nieruchomości i transakcja “zamknie się” do 31 Lipca 2019 roku.

Na każdą transakcję przypada jeden los, czyli jak ktoś kupił i sprzedał ma dwa losy i dwie szanse wygrania. Wszystkie transakcje takie jak zakup mieszkań z planów, które mają przewidywane zamknięcia znacznie później, będą brały udział w następnych edycjach losowania Mercedesa. Również transakcje dotyczące wynajmowania nie biorą udziału w losowaniu.

Losowanie Mercedesa od Domator Team ma charakter uroczystego obiadu połączonego z występami artystów no i oczywiście losowania. By brać udział w losowaniu, każdy kwalifikujący los musi być wrzucony do bębna losującego osobiście przez naszych klientów albo jeśli nie mogą oni przybyć na losowanie – przez ich wydelegowanych przedstawicieli. Czyli by brać udział w losowaniu warto przyjść na imprezę. Każdy uczestnik losowania osobiście będzie wrzucał losy do “maszyny losujacej” i wszystkie losy są umieszczane w takich samych kapsułkach. Wrzucanie losów będzie miało miejsce od 19:00 do 19:45 – w tym czasie serwowany jest obiad przygotowany przez znakomitego i popularnego mistrza kulinarnego Pana Gromadę. Do obiadu będzie przygrywała “orkiestra” Marka Majewskiego a Kasia i ja będziemy Państwa zabawiać i przygotowywać “psychicznie” do losowania.Sam system losowania został wymyślony 24 lata temu przez Wojtka Gawendę z Kabaretu Pod Bańką i ponieważ jest absolutnie transparentny, stosujemy go do dziś. Otóż kiedy wszyscy już wrzucą swoje losy do maszyny losującej (spóźnialskie losy nie będą brały udział w losowaniu), zaczynamy pierwszy wstępny etap losowania. Polega on na wylosowaniu 9 losów z całej puli losów. Nikt nie wie kto w tej grupie się znalazł i oczywiście każdy ma nadzieję, że jego los tam jest. Te 9 losów stanowi grupę finałową. Są one umieszczane w specjalnym szklanym naczyniu i są widoczne dla wszystkich obecnych. Z tych to losów na zasadzie odwrotnej kolejności zostanie wyłoniony szczęśliwy posiadacz nowego samochodu. W praktyce przebiega to w taki sposób. Pierwszy “odpadający” los wyciągany jest przez jednego z zaproszonych gości. Ci do których ten los należy, otrzymują nagrodę pocieszenia i następnie losują następny los, który też nie wygrywa samochodu. I tak jest do skutku, kiedy w wazie pozostaje ostatni los. Ten los należy do zwycięzców. Główna nagroda to oczywiście Mercedes B250, ale nauczeni doświadczeniem nasi klienci mają opcję wybrania (za dopłatą) innego modelu samochodu, który będzie najlepiej odpowiadał potrzebom rodzinnym.

Nasz Domator Team przygotowuje oczywiście nagrody dla pozostałych uczestników grupy finałowej. Jeśli, ktoś z czytelników chciałby dodatkowo ufundować nagrody dla uczestników tej imprezy to oczywiście będziemy bardzo wdzięczni i zaprosimy takie osoby na naszą imprezę i jeśli mają jakiś biznes – to w ramach podziękowania możemy ten biznes zapromować.
Chciałbym wszystkim naszym obecnym i przeszłym klientom podziękować za współpracę i za lojalność. Dzięki Wam przeżyliśmy wiele wspaniałych momentów i pozyskaliśmy wielu wspaniałych przyjaciół. Aż trudno policzyć na ile “House Worming Parties” byliśmy zaproszeni. Ile urodzin i wesel mieliśmy okazję celebrować. Poczucie bliskości jest dla nas ogromnie ważne bo tu nie chodzi o to by szybko zarobić “commission” tu chodzi o coś znacznie większego i bardziej długotrwałego.

Dziękuję w imieniu swoim, Agnieszki, Kasi i całego Domator Team.