Przedstawiamy wpis na Facebooku studenta Konrada Smuniewskiego na temat postępującej demoralizacji młodego pokolenia. Smuniewski został zawieszony w prawach studenta UW za działalność antylewicową.

 

W Polsce pełnoletność powoli osiąga pokolenie meneli, którzy nie potrafią powiedzieć zdania bez przekleństwa i wspomnienia o seksie.
Rządy “prawicy” i Kościół przespali całą trzecią RP i przy kolejnych wyborach to wyjdzie. Nie tylko przy wyborach, już widać to w internecie i na ulicy. Niestety, osoby o zdrowych poglądach są bierne i nic nie robią. Nie wszyscy, ale zdecydowana większość. Bez zaangażowania normalnych ludzi nie damy rady odeprzeć lewicy i to ona będzie rządziła Polską za 7-11 lat, jeśli nic nie zmienimy. To tylko kwestia czasu, jak zmienimy się w tęczowy grajdołek Unii Europejskiej.

PONIŻEJ KONTYNUACJA TEKSTU

Jakie jest to młode pokolenie? Mam na myśli roczniki zbliżone (98-99) do 2000 i młodsi.

– Nie potrafią usiedzieć w miejscu 5 min, ponieważ przez całe życie (24/7) odbierają bodźce z internetu, telewizji i otoczenia. Dlaczego taka popularność ma Tik-tok? Ponieważ można tam dawać szybkie i krótkie komunikaty.

– Wtórny analfabetyzm. Mówi się, że jest to pierwsze pokolenie o tak dużych możliwościach, z których korzystają np. do nauki języków. Tak to prawda, ale w żadnym języku nie porozumiewają się poprawnie. Jest to parodia surżyku, który jest przypadkową mieszanką polskiego i dowolnie wybranych słów z innych. Szczycą się, że oni mówią po angielsku, ale ich rodzice nie. Jest to jeden z przejawów globalizacji i oddania dzieci na pastwę internetu i lewicowej kultury, ale o tym zaraz.

– Nowa generacja Polaków(?) więcej ma wspólnego ze zdemoralizowanym Nowojorczykiem, niż ze starszym członkiem naszego narodu. Nie jest w stanie się porozumiewać dobrze w naszym języku, a także nie posiada w ogóle kodu kulturowego. Ciężko kogoś nazwać Polakiem kogoś, kto słabo mówi po polsku i całkowicie odcina się od tego, co stanowi polskość.

– Jest to pokolenie meneli, ponieważ co drugie słowo to musi być przekleństwo.

– Jest to młodzież rozseksualizowana do granic możliwości, seks musi być wszędzie. Rośnie w tym pokoleniu nawet poparcie do randkowania z prostytutkami. Tak, głośny temat na Zachodzie, który podchwyciła postępowa młodzież. Chodzi o to, że np. kobieta jest tzw. “seksworkerką” (czyli prostytutką), a po pracy “żoną” i “matką”…

– W kwestii rozseksualizowania dodać trzeba poparcie dla każdej formy ekspresji seksualnej. Moda rzeźbi tzw. “osoby niebinarne”:
“Osoby niebinarne mogą identyfikować się jako osoby o dwóch lub więcej tożsamości płciowych (bigender, trigender, pangender); nie mające ich w ogóle (agender); mające zmienną tożsamość płciową (genderfluid); lub jako trzecia płeć, kategoria obejmująca osoby, które nie przypisują nazwy swojej płci/tożsamości rodzajowej i kategorie spoza zachodniego kręgu kulturowego.”

– Jest to pokolenie, które będzie miało problemy psychiczne i już je ma. Rośnie liczba samobójstw i chorób psychicznych pośród nastolatków.

– Jest to generacja, która nie będzie w stanie założyć rodziny, ponieważ liczy się “ja”. Tak, to są ludzie, którzy nie wiedzą, co znaczy naprawić. To pokolenie ukształtowane przez kapitalizm, który mówi: Zepsuło się? Kup nowe! Mąż przytył? Znajdź nowego! Znudziła ci się konkubina? Wywal z domu, przecież jest tyle nowych modeli. Masz wpadkę? Usuń, teraz czas na szaleństwo, a nie dzieci. Dziecko przecież to tylko nazwa własna, nie masz prawa kochać. Piesek? O, członek rodziny, ciach do wózeczka…

– Jest to pokolenie nienawistnie nastawione do kultury lokalnej. Zachwycają się wszystkim, co nie jest polskie. Mówią, że każdy polskie ceremoniał/rytuał jest zły, ale będą zachwycać się tym samym z obcych kultur.

– Nienawiść do religii lokalnej (katolicyzm). Nie znają katolicyzmu, a nim gardzą. Ciężko to opisać, ponieważ to nie ma granic. Z religią jest u nich to samo, co z kulturą. Będą zachwycać się każdą inną i już chwytają się modnego różdżkarstwa czy stawiania tarota.

– Jest to pokolenie oderwane od rzeczywistości. Widzę na temat otaczającego świata biorą z filmów i seriali – najczęściej z Netfliksa.

– W ich zachowaniu jest nienawiść do starszych, ponieważ to oni są jedyni najmądrzejsi. Wydaje im się, że tylko oni potrafią używać narzędzi przyszłości. Szkoda, że sprowadza się to do oglądania Netfliksa i pornografii.

– Jest to pokolenie agresywne, ponieważ w imię lewicowo-liberalnej ideologii są w stanie zrobić wszystko. Już napadają na ludzi i niszczą budynki, ale nie cofną się przed niczym, ponieważ wierzą w swoją słuszność. Są fanatykami religii multikulturalizmu!

– Nie trzeba chyba dodawać, że są przeciwnikami państw, narodów, tradycyjnych religii itd. Jest to nowy internacjonalizm, który jest gorszy i bardziej skuteczny od komunizmu. Jest to bardziej skuteczne od komunizmu, ponieważ trafia do ego. Mówi człowiekowi “róbta co chceta”. Twoi wrogowie to rodzina, kultura, tradycja, instytucje i biali mężczyźni!
Pisać o tym problemie można wiele, ale od wielu lat dysponujemy opisem tego, co właśnie nastąpiło. Postmodernizm zamanifestował się w tym pokoleniu, a prawica/”prawica” i Kościół nie zrobili NIC dla sprawy.
Kultura i wychowanie młodzieży zostało rzucone na pastwę lewactwa. Lewicą tego nie da się nazwać, chyba że mowa o partii.

Jak mówi jeden polityk: “gospodarkę da się naprawić w dwa miesiące, na społeczeństwo potrzeba dwie generacje”, dlatego warto jednoczyć się wokół tego prawdziwego przesłania. Nie powinno być wroga na prawicy, jeśli o to idzie. Mamy 7-11 lat, żeby to powstrzymać, ponieważ później “prawica” będzie musiała głosić jakieś chore hasła, żeby przejąć władzę. A jak już ją odzyska, to z prawicą nie będzie miała nic wspólnego, jak tzw. “Partia Konserwatywna” w Wielkiej Brytanii.

Nie bądźcie bierni. Macie okazję wziąć udział w walce o przyszłość. Są cztery możliwości, ale trzy najbardziej prawdopodobne:

1. Siedzisz na tyłku i przegrywamy, będzie źle przez dekady lub dłużej. Tak, wtedy żałujesz i jest ci głupio, że byłeś bierny.

2. Dołączasz do nas i udaje nam się doprowadzić do normalności – super, jesteś bohaterem.

3. Dołączasz do walki, ale przegrywamy – nie masz sobie wtedy nic do zarzucenia i możesz czuć dumę, pomimo przegranej.

Jeśli widzisz ten wpis, to proszę o podanie dalej, będę wdzięczny.