Re: [Goniec] A post of interest: “Chrześcijanie zagrożeni w Kanadzie”

Szanowny Panie Andrzeju,

        Dziękuję za informacje z “kraju pachnącego żywicą”. Choć są to informacje przygnębiające, to nie sa one zaskakujące. Kanada od dawna znajduje się w awangardzie rewolucji neobolszewickiej, a wyjasnianie dlaczego tak się dzieje zabrałoby zbyt wiele miejsca i czasu.

PONIŻEJ KONTYNUACJA TEKSTU

        Co mnie osobiście smuci, to stan świadomości tych naszych rodaków przedstawionych w filmie. Kościół katolicki znalazł się pod okupacją panów Trudeau w sutannach jakieś 60 lat temu i tego nasi rodacy jakby nie rozumieją i nadal coś opowiadają o JPII, patrząc w tym kierunku z nadzieją i nostalgią.

        Jeśli Polacy nie nawrócą sie na katolicyzm i nie porzucą bredni modernizmu, który podąża reka w rekę z globalizmem, to nawet 100-tysięczne zgromadzenia niczego nie zmienią.

Szkoda, że nie udało nam się nawiązać współpracy, którą proponowałem, aby chociaż w małym zakresie propagować wiarę katolicką i demaskować kłamstwa fałszywych proroków przebranych w szaty biskupów i papieży ostatnich 60 lat.

Z Panem Bogiem

Sławomir Soja

Od redakcji: Z Panem Bogiem

•••

        Dzien dobry panie Redaktorze,

Poniżej trochę nawiązałam do pana artykułu Czego my będziemy bronić? Nie wiem, może  naszej twarzy bez maski? Bo ta twarz jest tak ważna w relacji z innymi ludźmi. Gdy się uśmiechamy świat się uśmiecha także. Gdy się smucimy ludzie biegną z pomocą. Maska wszystko mąci.

        I agree with premier of Alberta that province is treated as second category and Quebec is  Ottawa favorite with not much to offer  us Canadians  just creating ideological chaos.  I support Alberta lifting  regime  sanitary  restrictions.

        I see one of  “mistake “ of  Minister Patty Hajdu ending  in  Politics. Her input is destructive as the facts point out.

        Just FYI in case of election dominion machines  are out of counting votes . It has  Bad ridged tracks in  Canada 2019 and USA 2020 elections.  What we citizens suppose to fight for today?.

        Those soldiers  who fought  for our  freedoms losing  lives  and Trudeau let them down squashing that fought freedom. Even worse he did…

        Sanitary terror and attack of Christians that it is all Trudeau doing.                  Trudeau main goal is  that ‘ Grass- trawka  “ when forest and churches are burning. I am good at math i can count those votes better than any machines.  I will be precise even to one vote .

Wieslawa

Hamilton

Od redakcji: Zgadza się, maska wszystko mąci