WŚRÓD WYBORCZEJ CISZY

Redaktor Stanisław Michalkiewicz przybył do Londynu z Sebastianem Rossem, polonijnym kandydatem na Wyspach do wyborów PE z ramienia Konfederacji, w niedzielę 12 Maja 2019, po wykładzie w północnej Walii 11 maja. Organizatorzy „Wolność” podali adres na 3 godziny przed imprezą, ze względu na działalność tutejszej antify, która używa gróźb spalenia lokali i zabijania dziennikarzy i ma poparcie posłów Partii Pracy do blokowania prawicowych wydarzeń, jak np. Targi Książki Prawicowej, skasowane na Wyspach, które odbyły się w Krakowie w tych samych dniach.

PONIŻEJ KONTYNUACJA TEKSTU

Spotkanie odbyło się w ekskluzywnym klubie wioślarskim nad Tamizą, niedaleko POSKu, od 15:00. Sala była przepełniona i zabrakło miejsc. Spotkanie rozpoczął Sebastian Ross, przedstawiając swoją kandydaturę zebranej Polonii. Red. Stanisław Michalkiewicz przedstawił nową analizę sytuacji Polski na arenie międzynarodowej. Jego projekt ustawy anty-447 w formie zmodyfikowanej został zgłoszony do Sejmu i wykluczony z porządku dziennego przed czytaniem.
[yop_poll id=”4″]
O Brexicie często tu mowi się „Dog’s Breakfast” (ang. śniadanie dla psa, czyli degryngolada). Po Marszu przeciw S.447 w Warszawie angielska Morning Star ( gazeta komunistyczna) napisała „Polscy Faszyści”. Co gorsza, posłanka z Izby Lordów, baroneta Ruth Deech, (córka urodzonego w Ustrzykach Dolnych działacza komunistycznego i syjonistycznego – red.) powiedziała „Najbardziej przestępczym krajem jest Polska, która bezprawnie zajmuje majątek trzech milionów ofiar nazistów”. Opis tej potwarzy pojawił się w Times of Izrael pt. ”Jewish peer claims Poland is ‘squatting on property of 3 million’ Shoah victims”, nazywając Polskę „squattersami na mieniu żydowskim”, co godzi już w Państwo a nie w grupy Polaków. Sprawa jest poważna, bo Serbia już płaci.

Nagranie zawdzięczamy przedstawicielom Koła Mysli Niezależnej na sali.

Link do nagrania: https://www.facebook.com/188871695100611/videos/1550155931782606/

Krzysztof Jastrzembski, Londyn