Policja hamiltońska aresztowała trzy osoby i poszukuje nadal dwóch podejrzanych pozostających na wolności po tym, jak w poniedziałek po południu 14-letni chłopiec został zadźgany nożem przed swoją szkołą średnią na oczach swej przerażonej matki.

Policja twierdzi, że nastolatek został napadnięty w pobliżu swej szkoły Sir Winston Churchill. Został zabrany do szpitala, gdzie zmarł z powodu odniesionych obrażeń.

Dwóch podejrzanych mężczyzn zlokalizowano i aresztowano w pobliżu miejsca zbrodni wkrótce potem, a trzeciego podejrzanego  aresztowano jeszcze tego samego dnia.

PONIŻEJ KONTYNUACJA TEKSTU

Zatrzymani to 14-letni chłopiec i 19-letni mężczyzna. Trzecim podejrzanym jest także mężczyzna.

Policja wciąż szuka jednej podejrzanej nastolatki i jednego nastolatka. Niektórzy z podejrzanych mogli być uczniami w szkole.

Nie znaleziono narzędzia zbrodni broni i policja prosi mieszkańców okolicy o sprawdzenie podwórek, ostrzegając, by niczego nie dotykać.

W pobliżu miejsca zdarzenia znajdowała się puszka sprayu pieprzowego. Policja sprawdza wpisy w mediach społecznościowych.

Incydent został zarejestrowany na wideo, które uzyskała policja. Policja prosi także ludzi, aby przekazali wszelkie inne filmy wideo z tego incydentu, na przykład z kamer bezpieczeństwa lub kamer samochodowych.

To dziewiąte morderstwo Hamiltona w tym roku.