Komentarz pod naszym filmem „Dlaczego masoni w Kanadzie zbierają DNA od dzieci:

– Odpowiedź jest prosta i dziwi mnie, że wy tego nie wiecie i jak widzę te komentarze pod filmem świadczy tylko o tym, że większość ludzi, jak czegoś nie wie, to wymyśla bzdury. A prawda jest taka, że dna jest im potrzebne do mind control żeby się móc dostać do myśli osoby która chcą zaatakować i jak podłączą to pod 5G satelity i sztuczną inteligencję, wszyscy będą chodzić, jak będą chcieli.

•••

– Pozwolę sobie tutaj skopiować opinię mojego znajomego. Podpisuję się pod tym tekstem i ja. Mi też szkoda tych patriotów z Konfederacji. A ich liderpw obwołuję oficjalnie po raz kolejny – ZDRAJCAMI POLSKI I POLAKóW.

Pozdrawiam

https://wpolityce.pl/polityka/507369-wazne-zdjecie-i-pytanie-do-wyborcow-konfederacji-i-bosaka

Świetny artykuł i to jest to o czym cały czas mówię. Przywódcy tego ugrupowania mają gdzieś swoich członków – liczy się tylko ich własne ego, prywatne interesy I “kariera”….mają gdzieś hasła, które głoszą. (“Bóg, Honor I Ojczyzna). Pycha I jeszcze raz pycha‎… trzymają na krótkiej smyczy swoich wyborców używając straszaka typu 447. I karmią ich informacjami ze Sputnika że wyrzucona kasa na samoloty (no bo to nie rosyjskie…) I po co się zbroic, mówią o rozdawnictwie (500+,300+,13+ka dla emerytóow), ale sami korzystają I biorą te świadczenia… a ich pomysł że każdy Polak zapłaci ZUS, kiedy (I ile będzie) chciał –  totalna  głupota i czyżby naiwność czy nieznajomość praw  ekonomii… poza tym ciągłe (dla mnie niezrozumiałe)  podsycanie I podgrzewanie nienawiści do rządzących, a nie krytykowanie Targowicy… ciągle puszenie się I ta próżność I zarozumialstwo przywódców K.

W najbliższym numerze Newsweek‘a szmatławca Lisa wywiad rzeka z Bosakiem… co za dwulicowość….itd itd Ich (mam na myśli liderów tak naprawdę Polska naprawdę nic a nic nie obchodzi tylko ich własne interesy… szkoda tych wartościowych patriotów którzy na nich głosowali

•••

Ostatnio jest coraz gorzej w Kanadzie i w Ontario. Mr. Ford dyskryminuje na całego. Ja mu to napisałam że nie ma prawa dyskryminować mnie bo jestem Polka katoliczka i pro life. Muszę zasięgnąć porady w Human Rights. Nic to może nie da ale będą mieli skargę. Ford zmienił konserwatywny rząd w  radykalno-liberalny. Był list w Spectatorze podpisany przez CEO ze szpitala, w którym żądają pandemic pay dla wszystkich health care pracowników. Ford zobowiązał i obiecał  dać tylko niektórym pracownikom służby zdrowia  pomijając tych co pracują przy pacjencie  face to face. Wiele kategorii nie ma styczności  styczności z pacjentami m.in. kucharze i są na liście.

Może Ford myśli, że oni gotują w pokojach pacjentów w obecności tlenu ‘face to face “.  Boże ocal Ontario i całą Kanadę przed tymi  ‘geniuszami i przed tą swawolką. Wszyscy powinni dostać małe symboliczne extra sumy albo nikt nic. Myślenie Forda to najwyżej poziom  czterolatka.  Sama wiązałam z nim nadzieje na mądrego premiera. Pomyliłam się.

Wiesława

•••

KOMEDIA  DRAMATYCZNA  30.06.2020 R.

Tak właśnie określamy sytuację w Polsce. Śmiesznie i strasznie. Składa się na to kilka czynników. Po pierwsze, to wprowadzono pandemię strachu, aby ludzie zaakceptowali wszelkie zakazy, nakazy, łamanie podstawowych praw, Konstytucji.Wg. mnie to „pandemia”, która była planowana od 2012 r,. której celem jest znaczna populacja naszej planety. Po nieudanej próbie pandemii w 2009 r. (świńska grypa) zmieniono definicję pandemii, zmodyfikowano wirusy. Cel był ten choć poszerzony i udoskonalony.

Państwa członkowskie ONZ chyba nie zrozumiały powodu zmiany tej definicji i dały się zaskoczyć nową „plandeką” posłusznie wykonując wszelkie nakazy i zakazy Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i tzw Globalistów. Nietrudno zauważyć, że te nakazy i zakazy są takie same dla wszystkich krajów bez względu na religię, kulturę, dochód narodowy itd. Czyli  dyrektywy płynące z tego samego ośrodka kontroli i dowodzenia.

Wprowadzając w życie te bezsensowne zakazy i nakazy rządy poszczególnych krajów łamały nie tylko prawa przez siebie ustanowiono (Konstytucję) ale również ogólne prawa człowieka takie jak wolność

Nad tą „plandeką” pracowało wielu globalistów i laboratoriów. Poprzez zmasowaną propagandę strachu chcą ludzkość doprowadzić do takiego stanu, aby ludzkość zaakceptowała obowiązkowe szczepienia i o nie poprosiła, a wtedy będą mogli odebrać wszelkie prawa człowieka i zaprowadzić powszechną dyktaturę, która nie ma prawa bytu bez agentów, kolaborantów i przestraszonych pożytecznych idiotów. Można powiedzieć że globalizacja bardzo przyspieszyła.

Duża część małych i średnich przedsiębiorstw upadnie więc wielkie korporacje przejmą je za bezcen. Wg. wielu ta „pandemia” to przykrywka  do kontroli zdrowia i umysłu. Tak, więc w prosty sposób rządy krajów stają się właścicielami ludzkich ciał i umysłów a także ich biznesów. Obecnie propaganda jest skierowana na szczepionki.Kto pierwszy wyprodukuje? Szczepionka po pandemii to tzw. musztarda po obiedzie. Skoro ten wirus już się zmutował to na co będzie ta szczepionka? Czy to oznacza, że za każdym zmutowaniem będziemy ponownie szczepieni?

A może te szczepionki mają zawierać „składniki „do kontroli zdrowia i umysłu?

Po drugie. Minister Zdrowia Pan Ł. Szumowski  wniósł trochę humoru i sprzeczności do tej „pandemii”. Zaplątał się w swoich wypowiedziach, nakazach i zakazach. Był za a nawet przeciw. Z  zakupem nie testowanych  maseczek poszło mu z górki. Może dlatego, że dobijał targu na stoku narciarskim. Wyszło na to, że lekarstwo, które zaaplikował Polakom okazało się gorsze od choroby. Zakładając maskę na twarz wdychamy to co wydychamy. Poza tym wirus jest mikroskopijny, a otworki w maseczce są o wiele większe.Ktoś wymyślił termin ”bezobjawowo”, a min. i media to bezmyślnie powtarzają. To głupota do potęgi. Nie ma objawów – nie ma choroby. Ten termin służy do potęgowania strachu i do nadużyć. Wg; takiego rozumowania każdy może żądać od lekarza zwolnienia od pracy, bo przechodzi  bezobjawowo ciężką chorobę i nie jest zdolny do pracy. Wg, btego terminu można nakazać kwarantannę wszystkim pracującym i niepracującym. A kto zgasi światło?.

Efektem unieruchomienia gospodarki będą ludzkie nieszczęścia, bankructwa  a także nowe pożyczki i rosnący dług publiczny, dla następnych pokoleń. Może to sposób na przejęcie Polski w całości?

Pan Min. Szumowski nie powinien wychodzić z ukrycia aż do zakończenia wyborów chyba że chce pogrążyć Pana A. Dudę. Do tej nieszczęsnej „pandemii” doszedł jeszcze termin wyborów i ten cyrk związany z tymi wyborami. Dwóch Jarków wymyśla prawne wygibasy i dają Sejmowi do zatwierdzenia.Jest zgoda na podmianę kandydatki na kandydata na koszt podatnika i ta sztuczka odbija się czkawką pozostałym kandydatom, ponieważ  kandydatka miała poparcie 2-3%, a podmieniono ją na mocniejszego kandydata, który już na starcie miał prawie 30% poparcia zanim zebrał w iście ekspresowym tempie wymaganą ilość podpisów. Zakładając że kandydatka osiągnęłaby przewidywaną ilość głosów to poszczególni kandydaci osiągnęliby dużo lepszy wynik,  a A. Duda mógłby wygrać w pierwszej turze.

Za tę dobroduszność  zapłacą Polacy dodatkowymi kosztami drugiej tury a Prez. A. Duda dodatkowym wysiłkiem i niepewnością. Mogą być również skargi wyborcze. Wyniki wyborów już znamy. Prez. A. Duda uzyskał oczekiwany wynik, choć mógł uzyskać lepszy wynik gdyby nie nadmiar klęczników i niedobór odwagi w walce o polskie interesy narodowe

Brak odwagi i charyzmy podczas spotkań z przywódcami Ameryki i Izraela bardzo rzuca się w oczy. Jeśli wygra  12 lipca, to może to naprawić.Natomiast jego najgroźniejszy rywal  osiągnął chyba maksymalny kredyt zaufania i duży kredyt w ciemno bo nikt go nie pytał o kompetencje, o  jego tremę i  walkę o polskie  interesy ani o najważniejsze sprawy dla Polski i Polaków.

R, Trzaskowski chyba czuje się słaby bo chwyta się lewackich środowisk i popiera obcą Polakom ideologię LGBT. Jest obca Polakom, a przekonał się o tym  inny kandydat lewicy, nawet w swoim mieście. Tzw lewackie wartości mogą prowadzić tylko do klęski. Wracając do Trzaskowskiego to jego wszechobecna buta nikomu nie przysporzy pożytku.

Dzika prywatyzacja w W-wie mu dynda a kłopoty i ludzkie tragedie są mu obce W razie potrzeby można skleić taśmą – jak sam pokazał. Oby tylko nie zechciał wprowadzać w Polsce hiszpańskiej „prywatyzacji”, która polega na zajmowaniu mieszkań niezamieszkanych przez 24 godz. Ot taka socjalistyczna  wspólnota.

Następnym po Biedroniu który dostał czerwoną kartkę to dyżurny policjant wszystkich rządów. Zapomniał, że emeryt choćby bezzębny też może ugryźć zwłaszcza przy urnie wyborczej. Sz. Hołownia to rezerwowy PO. Też odpadł lecz pytany na kogo odda głos w 2-ej turze odpowiedział że nie ma kandydata lecz będzie głosował przeciw A. Dudzie. Uważa wyborców za idiotów nie umiejących doliczyć do trzech

Kandydat Konfederacji jako debiutant uzyskał przyzwoity wynik.Pozostali kandydaci uzyskali śladowe poparcie choć niektórzy powinni uzyskać lepsze wyniki. TVP organizowała tzw debaty wyborcze. Czas tych ”debat” był zbyt krótki, aby odpowiedzieć na te bezsensowne i nie na czasie pytania.

Nikt ich nie pytał o kompetencje Prezydenta. Nikt też nie pytał o sprawy istotne dla Polski i Polaków.Dziennikarzom też zabrakło odwagi, aby zapytać podczas kampanii o przynależność kandydatów do tajnych organizacji, czyli tych co rządzą światem ponad głowami  rządów i narodów.

Nikt nie pytał o polski dług publiczny o tajne umowy i zobowiązania międzynarodowe, o gospodarkę, o polskie złoto zdeponowane w Londynie, Ottawie, Waszyngtonie i innych miejscach nieznanych Polakom, o polski wymiar „niesprawiedliwości”, o politykę historyczną, o naukę, oświatę i repolonizację mediów i banków, o rzeczywiste miejsce w UE i Europie, o rzeczywisty bilans przynależności do UE, o podatki dla wielkich korporacji, o niespełnione obietnice, o niewyjaśnione śledztwa i afery, o publikację raportu WSI wraz z aneksem, o nową Konstytucję. Nie było też pytań ani wypowiedzi o polską suwerenność i niepodległość, o cenę i warunki pobytu amerykańskich wojsk w Polsce. Czy to te same warunki, na których przebywała Armia Radziecka w Polsce? Nikt nie pytał o stan polskiej armii i przemysłu  obronnego. Dotychczasowy Prezydent popełnił kilka błędów i nie dotrzymał kilku obietnic lecz to może naprawić w następnej kadencji. Prez. A. Duda  nie potrzebuje poparcia partii politycznych na drugą kadencję i może być samodzielnym Prezydentem w przeciwieństwie do R, Trzaskowskiego, który złapał kilka srok za ogony. On będzie miał „ciasny kaganiec i wiele smycz, od których będzie zależeć jego poparcie na drugą kadencję Te krótkie smycze będą zwłaszcza w Berlinie, Paryżu, Brukseli, w Tel Avivie, Moskwie, a także w innych stolicach oraz w PO, z tego tytułu, że byłby nowicjuszem. R.Trzaskowski to również veto dla wszelkich ustaw rządu i Sejmu. To walka na noże na ulicy i w rodzinie. Albo Polska albo Trzaskowski !!!

Stanisław Pietras

– Burlington-Kanada

•••

Od ponad 40 lat mieszkam w krajach Zachodu: w Szwecji, Niemczech, Austrii, najdłużej w USA.

Żyłem w PRL-u, później na “dawnym Zachodzie”, teraz na “nowym Zachodzie”.

Mam więc PORÓWNANIE.

Z doświadczenia własnego życia wiem, o czym mówię. To są realne obserwacje, a nie teoretyzowanie.

I po raz pierwszy po tylu dziesięcioleciach mogę stwierdzić z całą odpowiedzialnością: świat Zachodu OSZALAŁ, stracił instynkt samozachowawczy i zdecydowanie zmierza w samobójczym kierunku.

Dlatego Polska powinna porzucić naiwne, prostolinijne – a de facto obecnie niebezpieczne – ambicje “bycia jak Zachód”, bo ten Zachód jest już nie ten, co kiedyś.

Nie należy dołączać do samobójców!

•••

Szanowna Redakcjo,

Długo zastanawiałem się  czy warto  wyrazić swoje zdziwienie i konsternację po ogłoszeniu przez Konsulat RP w Toronto wyników głosowania Polonii  w I-szej turze wyborów prezydenckich.   Podstawowe  dane godne refleksji to wysoka frekwencja i ogromna ilość  głosów oddanych na A. Dudę.

Z zażenowaniem przeczytałem publikację  Pana Jerzego Rozenka o tytule  “pierwsza tura i co dalej”. Generalnie przesłanie tej publikacji to… rodacy za granicą, tak trzymać,  bo kierunek słuszny, a nasz kandydat A. Duda wprost idealny i zasługujący w pełni na reelekcję.

Mieszkam poza Polską 39 lat, ale to nie oznacza, że jestem kompletnie oderwany od polskiej rzeczywistości dnia powszedniego.

Jako emeryt  posiadający bazę mieszkaniową w Polsce  mogę sobie pozwolić na dłuższe pobyty, w Ojczyźnie, a zatem mam szansę widzenia detali umykających  uwadze turysty zza oceanu.

Odpowiadając  Panu Jerzemu Rozenkowi zatytułuję swoją skromną publikację zapytaniem… ”wybierzemy w II-giej turze  A. Dudę i co dalej”…

A więc, ciąg dalszy wojenek z Brukselą, konfliktów z uwagi na omijanie i wypaczanie Konstytucji RP, podziałów  na “my”  zbawcy Polski i  “oni” TOTALNI od wszystkiego, co złe, my “silni, zwarci i gotowi”, dzięki pro-amerykańskiej i pro-żydowskiej polityce i “oni”  sługusy niemiecko-rosyjscy; “my” sami dobroczyńcy bazujący na programach „plus” i dodatkowych emeryturach, a “oni” nieudacznicy, którzy tylko chcą  zabierać?

Czy o to nam chodzi, aby żyjąc poza Polską  współczuć rodakom w Kraju  piekiełka, w którym wskutek  różnych  pseudo-socjalnych chwytów i zasłon dymnych zapomina się o ustawie 447 i 1066?

Zapomnieliśmy tutaj, czy nie chcemy dzisiaj wiedzieć  do czego prowadzi tak zwana  dobra zmiana?

Jak będziemy się czuć tu, poza Ojczyzną,  gdy ta polska ziemia zroszona łzami, potem i krwią naszych przodków zostanie przefrymarczona w ramach dozgonnej miłości do naszych wyimaginowanych “braci”? Nie wiem, jak inni, ale  ja wolałbym już tego nie doczekać. Zrobię być może  już po raz ostatni  w swoim długim życiu co do mnie należy i zagłosuję w II-giej turze na to, co dla mnie Polaka z dziada pradziada i katolika najważniejsze…  aby Polska była Polską.

Zbigniew S

London, Ontario

•••

Nasi wolontariusze w ostatnich tygodniach stali się celem bandyckich ataków. W atakach wzięły udział osoby od lat kojarzone z ideologią LGBT. W mediach pojawiły się informacje wskazujące, że osoby te brały udział w zamkniętych szkoleniach „gimnastyki ulicznej” organizowanych i finansowanych przez władze Warszawy.

Po raz kolejny pytamy Rafała Trzaskowskiego czy wspiera tęczowych bandytów? Czy potępia bandyckie ataki na wolontariuszy inicjatywy „Stop pedofilii”?

W ramach kampanii “Stop pedofilii” demaskujemy kłamstwa. Nasze billboardy i samochody informują o prawdziwych celach “edukatorów seksualnych” i zbrodniach, które są ich owocem.

Związki ideologii LGBT z pedofilią są coraz bardziej oczywiste. Świadczą o tym niedawne informacje o berlińskim „eksperymencie Kettlera”, w ramach którego władze Berlina wydawały bezbronne dzieci pedofilom. Proceder trwał 30 lat i zakończył się w roku 2003, ale traktowanie dzieci jako obiektów seksualnych trwa nadal.

To uczniowie i następcy Kettlera, inspirowani przez pedofila Kinseya opracowali i wprowadzają w życie pedofilskie Standardy edukacji seksualnej,  w ramach której zachęca się dzieci do rozwiązłości seksualnej i oswaja je z perwersjami seksualnymi. Dodatkowo, w ramach obowiązujących programów promocji “różnorodności seksualnej” przedszkolaki z Berlina spotykają się z lesbijkami, gejami, biseksualistami i transwestytami.

Rafał Trzaskowski wprowadza pedofilskie standardy w Warszawie. Finansuje programy i organizacje, zachęcające dzieci do masturbacji i negocjacji warunków uprawiania seksu, z nieokreślonymi osobami. Władze Warszawy przeznaczyły, w ciągu ostatnich 2 lat, 7 milionów złotych, na finansowanie organizacji “odmiennych seksualnie”. Za pieniądze warszawiaków wyprodukowano między innymi filmy będące instruktażem przyjmowania środków odurzających i promujących homoseksualny seks oralny, w którym wystąpił m.in. striptizer z gejowskich klubów.

Programy deprawacji przedstawia się zwykle pod hasłami zapobiegania “dyskryminacji”, profilaktyki zdrowotnej itp. Ukrywa się pod nimi plan zamienienia dzieci w niewolników seksualnych.

Fundacja Pro-Prawo do Życia

Anna Szczerbata

tel. 505 354 514

anna.szczerbata@stopaborcji.pl

•••

Pan Andrzej Kumor

Wydawca i Redaktor “Gonca”,

Polish Messenger

Drogi Panie Andrzeju,

Uprzejmie proszę o wskazanie miejsca uroczystości i modlitw upamiętniających w Toronto lub okolicy banderowskiego wołynskiego bestialskiego ludobójstwa Polaków.

Czy spotykamy się przy pomniku katyńskim i na Mszy św. żałobnej odprawionej może w kościele św. Kazimierza, na Roncesvalles?

Pilnie i z uwaga czytam prześwietnego i bardzo potrzebnego “Gońca”, jednakże żadna z polskich naszych gazet nie informowała na ten temat, tymczasem Kalendarz Guardian’s pięknie  przypomina  i upamiętnia zbrodnie wołyńskie pod datą 13-tego lipca.

Z wyrazami głębokiego szacunku i poważania,

Andrzej Maternicki