Nie bójmy się inwestować – Kamycki Group

Kanadyjski rynek nieruchomości jest bardzo gorący, o tym jak wykorzystać tę okazję rozmawiamy z brokerem od pożyczek hipotecznych Agnieszką Stachurski i pośrednikiem handlu nieruchomościami Moniką Kamycki, które pracują w ramach Kamycki Group, zapewniając pełną obsługę pod względem kupna i sprzedaży nieruchomości.

Uciekając przed spodziewaną inflacją wiele osób usiłuje zabezpieczyć wartość swych pieniędzy inwestując w nieruchomości. Mimo pesymistycznych prognoz sprzed roku, na początku pandemii rynek nieruchomości w GTA i całej Kanadzie zaskoczył odpornością na kryzys. Domy sprzedają się jak świeże bułeczki a ceny wciąż rosną. Jest to rynek, którego dynamikę można świetnie wykorzystać. Trzeba jedna być do tego dobrze przygotowanym i posiadać niezbędne informacje. Nowo powstała Kamycki Group w ramach Royal lePage zapewnia świetną ekspertyzę opartą na latach doświadczenia na polskim rynku. Monika Kamycki, Agnieszka Stachurski i Iwona Ganczak mają świetną orientację w rynku, obowiązujących przepisach i metodach uzyskania wymaganych dokumentów. Służą również wszechstronną pomocę jeśli chodzi o przygotowanie  do sprzedaży, kupna czy flipu.

Zapraszamy na rozmowę z paniami Moniką Kamycki i Agnieszką Stachurski – między innymi o tym  jak maksymalnie wykorzystać obecną sytuację do uzyskania najwyższych dochodów.