Lider Ontario Party został na stałe usunięty z Twittera   za to, że powiedział: „Następnym posunięciem będzie nazwanie objawów urazów wywołanych przez szczepionkę COVID  „długim COVIDem”. Lekarstwem na „długi COVID” będzie więcej szczepionek przypominających, które wytworzą więcej „długotrwałego COVID”.

Przywódca Partii Ontario i były federalny poseł do parlamentu Derek Sloan został na stałe wykluczony z Twittera po otrzymaniu trzeciego i ostatniego ostrzeżenia za tweet kwestionujący bezpieczeństwo szczepionek przeciwko COVID.

PONIŻEJ KONTYNUACJA TEKSTU

W niedzielę Sloan został powiadomiony przez Twitter, że jego konto zostało zawieszone z powodu odpowiedzi, którą udzielił na tweeta od członka zarządu Rebel News w sprawie uwag kanadyjskiej dyrektor ds. zdrowia publicznego Theresy Tam.

8 maja członek zarządu Rebel News, szef postprodukcji, Efron Monsanto, zamieścił na Twitterze klip wideo, w którym Tam zauważyła, że około 50% osób, które chorowały na COVID, ma objawy „długiego COVID”.

„Prawdopodobnie skutki długotrwałego COVID będą dość znaczne” – powiedziała Tam, i dodała, że dlatego właśnie Kanadyjczycy powinni  przyjąć zastrzyk przypominający szczepionki przeciwko COVID.

W odpowiedzi na uwagi Tam, Sloan napisał: „Następnym krokiem będzie zmiana nazwy objawów urazów wywołanych przez szczepionkę przeciwko COVID na „długi COVID”. Lekarstwem na „długi COVID” będzie więcej szczepionek przypominających, które wytworzą więcej „długiego COVID”. Zdrowie publiczne nie jest po twojej stronie”.

Odpowiedź Sloana spotkała się z niemal natychmiastowym zawieszeniem jego konta @TrueDerekSloan na Twitterze.

W wywiadzie dla LifeSiteNews Sloan powiedział, że odwołał się od zakazu, ale Twitter powiadomił go, że jego konto „zostało trwale zawieszone z powodu wielokrotnych  naruszeń Zasad Twittera”.

Sloan dodał, że ma nadzieję, że nowy szef Twittera. Elon Musk, gdy już przejmie pełną kontrolę nad firmą, może być w stanie pomóc mu odzyskać konto.

Jeśli chodzi o kampanię Sloana i jego partii Sloan powiedział, że idzie „bardzo dobrze”.

„Ludzie naprawdę na nasze główne przesłania,

„Edukacja, a nie indoktrynacja” – dodał.

Poseł otwarcie sprzeciwiał się nakazom COVID, w tym szczepień i  został wyrzucony z Konserwatywnej Partii Kanady wkrótce po wyścigu o przywództwo w 2002 roku, w którym był jednym z kandydatów-

Jest zdecydowanie pro-life.

za lifesite news