Związani szczęściem

Radość, sukces, szczęście, miłość to słowa rzadko spotykane w artykułach o kancelarii adwokackiej, ale właśnie one najlepiej opisują historię jednej z najstarszych i najbardziej szanowanych kancelarii prawnych w Mississaudze: Malicki i Sanchez, zrzeszającej adwokatów, radców prawnych, notariuszy.

Ta 60-letnia firma założona przez Stefana Malickiego w Cooksville w 1959 roku jest 15 lat starsza od samego miasta Mississauga, które zostało inkorporowane w 1974 roku.

Kiedy syn Stefana, Marek Malicki, dołączył do ojca w 1973 r., firma zmieniła nazwę na Malicki i Malicki, a w roku 2015, gdy syn Marka, prawnik Gibrian Malicki-Sanchez, dołączył   podejmując pałeczkę jako trzecie już pokolenie rodu, nazwa zmieniła się ponownie na Malicki i Sanchez. Kancelaria, która od 2014 r. wielokrotnie otrzymywała nagrodę Mississauga News Readers Choice Top Performers Awards dzięki doskonałej obsłudze i licznym zadowolonym klientom, którzy polecają jej usługi i wracają,  nierzadko z pokolenia na pokolenie.

PONIŻEJ KONTYNUACJA TEKSTU

30 sierpnia Gibrian Malicki-Sanchez poślubił swoją bratnią duszę, Lauren Tracey.

Zarówno Gibrian, jak i Lauren, doktorantka w dziedzinie genetyki molekularnej, pasjonują się sportem; oboje grają w hokeja, piłkę nożną, narty, biegają w maratonach i są zapalonymi fanami sportu.

Ich pasja do podróżowania i prezentacje Lauren w dziedzinie genetyki molekularnej sprawiły, że zjeździli cały świat.

Lauren niedawno opublikowała artykuł opisujący swoje odkrycie interakcji międzybiałkowej, która jest niezbędna do rozwoju raka krwi. W tym miesiącu wyjeżdżają do Francji, gdzie Lauren zaprezentuje swoje odkrycie, które według niej, może posłużyć celom terapeutycznym.

Urodzona w Mississaudze para;

Gibrian, którego ojciec Marek Malicki jest londyńczykiem urodzonym w polskiej rodzinie po II wojnie światowej, zaś jego urodzona w Ekwadorze matka Elvira Sanchez de Malicki, lider społeczności, która przez 20 lat pracowała w telewizji, służył radach prowincyjnych i federalnych, a dzisiaj  jest zarządza kancelarią Malicki i Sanchez oraz

Lauren, której szkocki ojciec, Jay Tracey, jest doradcą finansowym, a libańska matka, Sandie Tracey, uczy biznesu, pochodzą z bardzo licznych, kochających zabawę rodzin, które cieszą się wielką radością płynącą z siły i jedności, która jest wspólna dla nich obui sprawia, że lubią się i kochają.

Goniec dzieli się tą radością, gratuluje Gibrianowi, Lauren oraz ich udanym i szczęśliwym rodzinom, których obfitość miłości jest zaraźliwa i oświetla tak wiele ludzkich losów.

 

https://malickisanchezlaw.com/