Dotyczy tekstu z poprzedniego numeru „Trudny powrót wiary na Kubę”

Myślę, że ten autor jest źle poinformowany o Kubie. To daje do myślenia kogo interesy reprezentuje ten duchowny. Na pewno nie Kubańczyków. Marco Rubio jest wrogiem Polski bo podpisał 447, a w tym artykule jest potraktowany jako dobry.Ten artykuł jest LIPA.

Wiesława

PONIŻEJ KONTYNUACJA TEKSTU

Od redakcji: Szanowna Pani, Pani wnioski z lektury tego tekstu są błędne.

•••

W ostatnim numerze Gońca Pani Alicja Farmus pisze: “Kto za nimi głosował”. Odpowiedź jest prosta: Kiepscy. Podobnych pytań można zadać dużo więcej. Kto w 1993 głosował za “układem” (premierzy Pawlak, tow. Oleksy, tow. Cimoszewicz)? Odpowiedź: Kiepscy. Kto w roku 1995 wybrał tow. Kwaśniewskiego? Kiepscy. Kto w roku 2000 wybrał tow. Kwaśniewskiego po raz drugi? Kiepscy. Kto w roku 2001 wybrał SLD (tow. Miller)? Kiepscy. Kto w roku 2007 usunął PiS i wybrał PO? Kiepscy. Kto w roku 2010 wybrał Komoruskiego? Kiepscy. Kto w roku 2011 wybrał PO po raz drugi? Kiepscy. Kto w roku 2019 wybrał “totalsów” do Senatu? Kiepscy.

Właśnie przeczytałem w internecie: “Przyjęta została poprawka 39. zgłoszona m,in. przez Krzysztofa Śmiszka, wzywająca do objęcia Polski procedurą monitoringu, którą teraz objęte są Rosja, Ukraina, Turcja, Mołdawia, Gruzja, Serbia, Bośnia i Hercegowina, Albania, Armenia i Azerbejdżan. Polska będzie jedynym krajem UE podlegającym tej procedurze rady Europy”.

Oto jeden z rezultatów głosowania Kiepskich.

                        Z poważaniem,

Jacek Hejnar

Faszystowski Oszołom

Mississauga, ON.

Od redakcji: Szanowny Panie, z tego, co Pan pisze wynika, że demokracja powinna zostać zakazana.