Amazon fires nothing but another hysterical scare story from the fake news media; in truth, the number of fires is FALLING – NaturalNews.com

        Panie Andrzeju

Dzięki za wspaniały wywiad – artykuł z panem Mietkiem uzdrowicielem. Same rewelacje z pierwszej ręki. Niestety brakuje statystyk. Z tego co piszą w naturalnews.com to raczej ilość pożarów jest nawet mniejsza niż w najgorszych latach. Osobiście marzę o zaprzestaniu grabieżczego wyrębu.

W całej tej burzy w mediach głównego ścieku chodziło o zepsucie nastroju sukcesu na spotkaniu G 7 w Paryżu, skłóceniu prezydentów Brazylii, Francji i Ameryki. Media najbardziej chciały dokopać Trumpowi i wstawić następny kij w szprychy. Prezydent Brazylii został obrażony i obraził Macrona. Brazylijczyk oberwał też pewnie za to, że popiera Trumpa. Prawdziwe pytanie zakulisowe to, czy Trump osiągnął swoje polityczne cele na tym spotkaniu. Po tym spotkaniu Amazonia dalej pewnie będzie spokojnie płonąć, a mediom to będzie raczej obojętne, nie licząc tych, którzy zawsze tym żyją i próbują coś zmienić.

Wertując wypowiedzi o płucach globu, dowiedziałem się też, że oceany produkują ok. 60% tlenu. Co nie znaczy, że mamy  zapomnieć o Amazonii.

 Pozdrawiam

Grzegorz Kuciara

Od redakcji: Zgadza się

•••

        Nic już mnie w Kanadzie nie zaskoczy.

Organizacja (Dementia Advocacy Canada) reprezentująca środowisko chorych na demencję, promuje eutanazje dla chorych na…demencję. Gwarantuję, że cokolwiek rząd i lewackie organizacje zaproponują to stanie się to prawem bez żadnego sprzeciwu społeczeństwa. W Kanadzie nie ma żadnych wielkich protestów, takich jakie obserwujemy w Europie.

Rząd z tym społeczeństwem może zrobić praktycznie wszystko bez większego sprzeciwu.

DAC nie jest jedyną organizacją, która tylko z nazwy udaje, że coś, lub kogoś reprezentuje. Tzw “zachodnia demokracja” po prostu nie działa. Budujmy w Polsce prawdziwą demokrację.

Jeżeli zdrajcy Narodu Polskiego z PO, SLD, PSL, Nowoczesna (odnoga PO) wrócą do władzy to będziemy mieli jeszcze większy zamordyzm, zniewolenie, prześladowania, grabieże, korupcję, zadłużenie, rodzinne tragedie, samobójstwa… niż to, co było przed 2015.

  Od redakcji: w dzisiejszych czasach w świecie zachodnim demokracja  jest sztuką manipulacji.•••

Gdańsk, 15.09.2019 r. Jak interpretuje totalna opozycja głoszone i realizowane obietnice wyborcze przez Prawo i Sprawiedliwość?

1. Zgłoszona na wiecu przedwyborczym przez prezesa PiSu J. Kaczyńskiego podwyżka minimalnych płac wywołała burzliwą dyskusję. Argumenty przedstawiane przez opozycję trzeba uznać za klasyczną demagogię. Ciągle podkreślano, że zarobki w Polsce są niskie i obserwuje się wyjazd młodych, najczęściej wykształconych Polaków na Zachód, gdzie mogą zarobić więcej. Nic dziwnego, że w tej chwili w Polsce brakuje wielu fachowców.

2. Od wielu lat zdecydowana większość Polaków uważa, że polskie sądownictwo wymaga reform. Opozycja też chce reform, ale takich, aby było po staremu. Powszechnie wiadomym jest, że o wszystkim decydują ludzie, a nie paragrafy i kodeksy, które nie zastąpią pracowitych i uczciwych ludzi. Gdy Minister Sprawiedliwości przystąpił – zgodnie z przedwyborczymi obietnicami – do realizacji wymiany kadr, powstał niesamowity bunt wśród niektórych sędziów oraz postulat dymisji ministra. Ignoruje się zasługi ukrócenia wielu machlojek i poprawę budżetu, do czego w dużym stopniu przyczynił się Minister Sprawiedliwości.

Zgłoszony na 2020 budżet bez deficytu opozycja uważa za pociągnięcie propagandowe. Ignoruje się dobre wyniki ekonomiczne i realizację zgłoszonych obietnic wyborczych. Planowany na 2018 rok deficyt budżetowy zrealizowany został tylko w 10%.

3. Przekonuje mnie to, co pisze Bronisław Wildstein w 36. numerze tygodnika W Sieci: “Od wielu dekad Zachód jest polem ideowej wojny. Właściwie zakończyła się ona zwycięstwem lewicowo-liberalnej doktryny, ale jej wyznawcy nie zadowalają się zwykłym względnym sukcesem, oni chcą zwycięstwa totalnego, to znaczy ekstremowania niezgodnych z nią poglądów, a czasami ich rzeczników.” Występująca niedawno w radiu kandydatka tzw. Lewicy na senatora powiedziała: “Nie podoba mi się, że w szkole pytają ucznia, dlaczego nie chce chodzić na religię.” Jednocześnie uważa, że zajęcia z seksuologii powinny być obowiązujące mimo sprzeciwów rodziców. Ta wypowiedź oraz postanowienie rektora Uniwersytetu Toruńskiego, któremu nie podoba się felieton krytyczny na temat LGBT. Te zdarzenia potwierdzają słuszność wypowiedzi B. Wildsteina. Rodząca się w Afryce bomba demograficzna i napływ do wymierającej Europy Zachodniej może tragicznie zrewidować pseudonaukowe teorie zwolenników LGBT. Warto przypomnieć, że ideolodzy komunizmu podobnie jak LGBT powoływali się na osiągnięcia naukowe. Czym to się skończyło najlepiej widać w Korei Północnej i Wenezueli.

Z poważaniem i pozdrowieniami, W. Łęcki