Trillium Health Partners (THP), który nadzoruje trzy szpitale w Mississauga i Toronto, wdraża nowe środki w celu ochrony swoich pracowników, pacjentów i gości przed koronawirusem.

W poniedziałek, 16 marca, organizacja poinformowała, że ​​pacjenci będą mogli przyjmować tylko jednego gościa, który zostanie sprawdzony przy wejściu. Wszyscy odwiedzający, którzy zostaną uznani za podatnych na możliwe zakażenie COVID-19, zostaną poproszeni o powrót do domu i skontaktowanie się z jednostką zdrowia publicznego. THP zakłada wyjątki od zasad dotyczących odwiedzin w niektórych przypadkach, takich jak koniec życia.

Pacjenci i goście zostaną poproszeni o wchodzenie przez wyznaczone wejścia i odpowiedź na krótką ustną ankietę dotyczącą oceny stanu zdrowia.

PONIŻEJ KONTYNUACJA TEKSTU

Pracownicy THP muszą również przejść przez wzmocnione środki kontroli.

„Zdajemy sobie sprawę, że zmiany te mogą zakłócać normalną rutynę i że będą miały wpływ na personel, wolontariuszy,  pacjentów i ich rodziny, ale jesteśmy przekonani, że są one konieczne, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji”, stwierdza THP w informacji dla prasy.

Wyznaczone wejścia do szpitali Trillium są następujące:

• Szpital Mississauga (100 Queensway W.) : wejście  główne, pogotowia i kliniki złamań

• Szpital Credit Valley Hospital (2200 Eglinton Ave. W) : wejścia do oddziału ratunkowego i wejście do centrum leczenia raka Reginal Cancer Carlo Fidani

• Centrum Zdrowia Queensway (150 Sherway Dr.) : Wejście do centrum pilnej opieki