Roman Baber MPP: Dlaczego wymuszamy na ludziach posłuszeństwo?!

W emocjonalnym przekazie wideo, niezależny poseł do legislatury Ontario   Roman Baber stwierdził, że „nie domyślane do końca” i „radykalnie lewicowe” zasady i nakazy dotyczące COVID-19 nie powinny mieć miejsca w Kanadzie, i że ludzie nigdy nie powinni być zmuszani  do przyjmowania szczepień wbrew swojej woli


„Doświadczamy czegoś co nazywam paraliżem COVID – mamy paraliż COVID od prawie dwóch lat. To katastrofa, ale wiele z tej katastrofy w tej chwili jest powodowanych przez  rząd i instytucje” – powiedział Baber.

PONIŻEJ KONTYNUACJA TEKSTU

„To niedopracowana, radykalna lewicowa propozycja, próbująca ustanowić jakieś idealne społeczeństwo. To się nie stanie”

W swoim filmie Baber powiedział, że ostatnio „odbiera telefony i spotkania przez cały dzień z wyborcami, a nawet z osobami, które nie są wyborcami” w związku z nakazami szczepienia COVID.

Opowiedział historię o tym, jak zadzwoniła do niego kobieta, przestraszona, mówiąc, że jej mąż miał niepożądaną reakcję.

„I boi się drugiej dawki, ale za dziesięć dni zostanie zwolniony z pracy jeśli nie podda się szczepieniu”.

„Dlaczego wymuszamy to na ludziach wiedząc, że skuteczność szczepionki słabnie po sześciu do ośmiu miesiącach, a  ludzie, którzy są zaszczepieni również przenoszą wirusa?” — pytał Baber.

Baber  został wyrzucony z  Postępowej Partii Konserwatywnej przez premiera Ontario Douga Forda za sprzeciwienie się blokadom COVID na początku tego roku.

.