Kanadyjscy muzułmanie organizują „Marsz miliona osób”, aby zaprotestować przeciwko naciskom liberałów Trudeau  na indoktrynację LGBTQ w szkołach.

Biznesmen i aktywista muzułmański z Ottawy, Kamel El-Cheikh, organizuje Marsz Milionów Osób, aby zaprotestować przeciwko ideologii dżender i miesiącowi „Dumy” w szkołach. Kamel El-Cheikh powiedział The Post Millennial, że jego celem jest zgromadzenie 20 września miliona Kanadyjczyków wszystkich wyznań od wybrzeża do wybrzeża.

PONIŻEJ KONTYNUACJA TEKSTU

El-Cheikh stał się w ostatnich miesiącach prominentnym organizatorem protestów, przewodząc grupom muzułmanów i chrześcijan w Ottawie, którzy sprzeciwiają się mówieniu dzieciom, że mogą zmienić płeć bez informowania rodziców oraz do literatury pornograficznej wykorzystywanej w edukacji seksualnej.

„Jestem optymistą – absolutnie. Wiesz, jeśli [jest] jedna rzecz, która zainspiruje Kanadyjczyków od wybrzeża do wybrzeża do zaprotestowania, to są to dzieci i ich niewinność oraz rodzina” – powiedział El-Cheikh . Jego zdaniem, dzieciom głosi się ideologię LGBTQ. pokazał zdjęcia z broszur szkolnych, które są specjalnie skierowane do dzieci muzułmańskich. Jedna z nich zadaje pytanie: „Czy nadal mogę być muzułmaninem, jeśli jestem queer?”

Literatura zapewnia czytelnika, że ​​nie ma konfliktu między islamem a homoseksualizmem, twierdzenie, które El-Cheikh nazwał „bluźnierstwem”. Powiedział, że naleganie premiera Justina Trudeau, aby muzułmanie akceptowali jego poglądy na ideologię LGBTQ, jest równoznaczne z „fatwą” lub edyktem dotyczącym wiary i moralności.

Mimo że materiał jest prezentowany przez imamów, którzy najwyraźniej kupili ideologię gender, El-Cheikh powiedział, że dzieci odrzuciły jego słowa.

„Dzieciaki wezwały ich, a oni powiedzieli im:„ Przepraszam pana, jest pan kłamcą ”. To są 14-letnie dzieciaki, które i tak wyszły z zajęć”.

El-Cheikh przemawiał do grupy protestujących 13 czerwca. Mówi, że w przemówieniu wezwał muzułmanów, chrześcijan i ludzi wszystkich wyznań do zjednoczenia się w celu ochrony swoich dzieci przed państwem.

„Wiesz, że Kanada jest zbudowana z chrześcijan i muzułmanów oraz ludzi wszystkich wyznań, dlaczego nie świętować tego?”

„Możemy współistnieć i myślę, że te protesty absolutnie ilustrują to, że chrześcijanie i muzułmanie, większość Żydów i oczywiście wielu zdroworozsądkowych Kanadyjczyków mają wiele wspólnego, to nie jest to, co głosi Justin Trudeau, ponieważ Justin Trudeau głosi i Rozmawiałem z ludźmi z tak zwanej społeczności LGBT, którzy po prostu mówią, przestańcie nas definiować,  przestańcie mi mówić, że muszę głosować na liberałów”.

El-Cheikh zastanawia się, dlaczego system szkolny i rząd Trudeau mają taką obsesję na punkcie nauczania dzieci seksualności, a nie skupiają się na prawdziwej edukacji.

Docaje, że zachęca Kanadyjczyków, aby po prostu  wzięli głęboki oddech i zadali sobie pytanie, co rząd i szkoły robią nie tylko dzieciom, ale całemu krajowi.