III RP to dziwny kraj gdzie budżet się rozkrada, lub szantażuje społeczeństwo.

        Kupują ich za marne grosze żeby zwiększyć ilość klakierów. W kraju gdzie jakże sporo wtórnych analfabetów uczy nasze dzieci i wnuki. W tejże III RP rządy ??????? spisał ustawę, kierowcy co roku będą zdawali egzaminy powtórnie.

PONIŻEJ KONTYNUACJA TEKSTU

        Czy to troska o bezpieczeństwo na drogach, bzdura, Niemcy kazali. Pamiętacie afery z transportem polskim na terenie kołchozu Europy. Hura będą jeździć kierowcy z germanii z polskim zaopatrzeniem.

        Ci co głosowali za UE serdeczne gratulacje, jak można nazwać, sami sobie dopiszcie.

        Wracajmy do ciała pedagogicznego, które nie jest weryfikowane. A czy ktoś z tzw. elit jest weryfikowany, w kraju nad Wisłą ciągają po sądach za „9” groszy, a ukradniesz miliony to polityczne salony.

        Niektórzy o wyższej ambicji żądają zwrotu „ pedagodzy przez duże P” doszli do wniosku, że lektura obowiązkowa to Harry Potter. Pan Tadeusz czy Potop to przeżytek, świat przecież jest nowoczesny.

        Pedagodzy mierni, bierni, ale wierni to większości, no właśnie ci co strajkują.

        Zajrzyjmy do niedawnej historii na temat Romana Giertycha. Czytamy, Policja usunęła siłą uczniów protestujących przed budynkiem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Manifestanci domagali się ustąpienia Romana Giertycha ze stanowiska ministra edukacji. „“Represje nas nie powstrzymają” – transparent na bramie MEN. I hasło „ Giertych do wora i jęzora”. Nauczyciele z takim hasłem wyprowadzili dzieci, uczniów, co wtedy zrobili jako prezydent Lech Kaczyński i premier Jarosław Kaczyński milczeli, odpowiadała im taka sytuacja. To że protestem powinien zająć się wymiar sprawiedliwości za dzieci nikogo nie obchodziło, Zbigniew Ziobro był tzw, ministrem sprawiedliwości.

        Jarosław Kaczyński był premierem, Lech Kaczyński prezydentem czy odpowiadała im ta sytuacja że nie interweniowali. „Tak” oni za Lepperem ganiali. który bez ogródek prostymi słowami POPiSowi wygarnął złodziejskie przekręty. A dziś też milczy. 

        W kraju nad Wisłą mają być sami robole nie wykształcona młodzież. Wykształconych wygania się za granicę. Doradców zaprasza się z Izraela, w sumie sporadycznie, w Polsce ich nie brakuje. Po układzie w Magdalence PZPR-KOR coś stało się z młodzieżą. Pełen luz, na studiach idiotyczne kierunki, komunizm ma się dobrze. Konstytucja to tylko broszurka po którą się sięga żeby ogłupić naród i znowuż ta broszura wraca pod dywan.

        W tzw. edukacji luz, tzw. pełna tolerancja na 100%.

        Małe miasteczko Morąg, stoimy z żoną czekając przed pocztą, godz. siódma pięćdziesiąt, a więc 10 min. I rozpoczynają się lekcje. Biegnie zmęczona córeczka, makijaż kurtyzany, włosy rude, irokez około 25 centymetrów, to jest wizerunek uczennicy. Bywamy w Warszawie, tam to się dzieje. Tatuaż na tatuażu .

        Włosy podobne jak wyżej wspomniałem, cała gama kolorów. Młodzież jest bardzo uprzejma, starsza pani z laską stoi w autobusie, tzw. przyszłości narodu zajęta jest telefonami, mózg im się zlasuje. 

        Oczywiście także jest wina rodziców, doniesienia prasowe, na sali rozpraw rodzice sprawczyń pobicia i skopania się śmieją. Skopania, pobicia uczennicy z tej samej szkoły te pociechy na ławie oskarżonych to uczennice i kochane córeczki. A powinni wylądować w poprawczaku. Zresztą nie tylko one, w szkołach jest terror, wymuszanie od słabszych pieniędzy, poniewieranie, te zachowanie to w większości pociechy tzw. biznesmenów. Zdarza się wśród tego towarzystwa ktoś z biedoty, zwykłe popychadło.

        No ale chce przyszpanować, taki pucybut widocznie błazenadę ma już w genach.

        Od 1989 r jest jeden kierunek władzy, ogłupić, zagłodzić, utrudnić leczenie. Zmusić do szczepionek także z zawartością rtęci, od noworodka. Obecnie wielki szantaż za pozwoleniem tzw. władz.

        Nie przyjmą do żłobka, przedszkola bez zabójczych szczepionek. Czytam w mediach, chcesz pracować musisz się zaszczepić. Nazywając po imieniu te faktu nazywamy depopulacją. Przyznaję już my także w pierwszej klasie mięliśmy szczepionki, w sumie trzy rodzaje, bez trucizny.

        Szlag mnie trafia poddaństwo tzw. władz wszystkich szczebli.

        Podsumowanie kierunku rządowych pucybutów zgodnie z zaleceniem Syjonizmu.

        Ściąga jakże aktualna.  Zniszczyć młodzież To co słyszymy to jest pokłosie działań III RP pod dyktando syjonistów, przerażające. Jest jeszcze jedna propozycja zniszczenia społeczeństwa, jakże stara. Zdeprawujcie młodzież, a zdobędziecie naród! To jest nasza dewiza. Społeczeństwo wasze pozbawimy młodzieży, deprawując ją seksem, muzyką rockową, gwałtem, alkoholem, paleniem, narkotykami, tzn. pozbawimy wasze społeczeństwo przyszłości. Uderzymy w rodzinę, niszcząc ją, zmniejszymy rozrodczość. Hitler był głupim chłopcem. Działał bezpośrednio i otwarcie. I musiał wykonywać niezmiernie trudną robotę – miliony spalić, rozstrzelać, pogrzebać itp. Pozostawił po sobie krwawe ślady. My działamy sprytniej: u nas nie będzie żadnych śladów.                                                                                                  Nienawidzimy was bezgranicznie! Ta nienawiść daje nam siły, by ładnie się do was uśmiechać, zdobywać wasze zaufanie i kierować wami, pokazując wam “troskę” o was i wasze dzieci, przyszłe wnuki i prawnuki, którzy w rzeczywistości się nie pojawią na świecie.

Bogusław Andrzej Sułkowski-Maśliński Roku pańskiego 2019-04-15