Nasz pomysł zrodził się z potrzeby serca. Od 2016 Roku w okresie przedświątecznym zbieramy dary dla dzieci z Domu Dziecka. Korzystając z okazji i tym razem prosimy Państwa, którzy chcieliby dołączyć do nas i pomóc nam w przekazaniu rzeczy dla dzieci z Domu Dziecka.

Do tej pory wysłaliśmy 4 tony 390 kg przepięknych prezentów dla dzieci z Domu Dziecka. Paczki zostały wysłane do 16 następujących Domów Dziecka: Kłobuck, Lubliniec, Wrocław, Katowice, Szczecin, Mysłowice, Toruń, Legnica, Bydgoszcz, Sanok, Zakopane, Częstochowa, Chełmno, Międzyrzec Podlaski, Blachownia, Kędzierzyn Koźle.

Jak już Państwo wiecie nasze paczki wysyłane są przez ATLANTIC EXPRESS, dzięki którym otrzymujemy 15% zniżkę na wysłanie każdej paczki dla dzieci z Domu Dziecka.
W dalszym ciągu poszukujemy prywatnych sponsorów którzy pokryją pozostałe koszta wysyłki. Wierzymy, że wśród Państwa znajdą się osoby które będą chciały współpracować z nami i wspomóc naszą akcję.

Osoby które jeszcze nie miały okazji obejrzeć filmików na YouTube w chwili otwierania paczek przez dzieci, zapraszamy wpisując „Paczki Świąteczne dla Dzieci z Domu Dziecka w Kłobucku” oraz „Polonia z Kanady Pomaga Dzieciom z Domu Dziecka”.

PONIŻEJ KONTYNUACJA TEKSTU

Często Drodzy Państwo pytacie co jest najpotrzebniejsze dla dzieci. Prosimy o ubranka w wieku 0-22 lat, obuwie, przybory szkolne, kosmetyki, zabawki. Dzieci marzą o rzeczach bardzo prostych. Brakuje im tego, co my mamy na wyciągnięcie ręki. Dzieci będą szczęśliwe z każdej drobnostki którą dla nich Drodzy Państwo podarujecie.
Nasza przedświąteczna zbiórka potrwa od 15-29 Lutego. Osoby chętne do współpracy z nami proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 416.826.0704

Z wyrazami szacunku,

Małgosia Pęczkowska, Monika Syguda-Maleszyk, Kamil Maleszyk