Ontario inwestuje w pilne modernizacje i naprawy szpitali w Mississauga
Utrzymanie infrastruktury szpitalnej w celu zapewnienia bezpiecznego środowiska dla pacjentów

Mississauga – Ontario inwestuje w zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów, zajmując się pilnymi modernizacjami, naprawami i konserwacją, aby pomóc zmodernizować 131 szpitali w całej prowincji. MPP Kusendova będąc w szpitalu Credit Valley, z dumą ogłosiła, że partnerzy Trillium Health otrzymają łącznie 4 672 219 dol. na utrzymanie infrastruktury oraz zapewnienie bezpiecznego i wygodnego otoczenia dla pacjentów.

„Jako pielęgniarka i Poseł Parlamentu Prowincji dla Mississauga-Center z radością przyjmuję tak bardzo potrzebne fundusze na wsparcie infrastruktury szpitalnej w naszym mieście i poza nim”. Powiedział MPP Kusendova. „Kwota 4,6 miliona dolarów, którą otrzymuje Trillium Health Partners, stanowi część z 175 milionów dolarów, które Nasz Rząd zobowiązał się przekazać na modernizację, utrzymanie i wymianę infrastruktury w szpitalach w całym Ontario. Środki te zapewnią lepsze bezpieczeństwo i wygodę dla pacjentów Mississauga i ich rodzin, które będą miały dostęp do opieki w jednym z trzech miejsc THP ”.

To ogłoszenie jest częścią inwestycji rządu w wysokości 175 milionów dolarów w tym roku za pośrednictwem Funduszu Odnowienia Infrastruktury Zdrowotnej na rzecz szpitali w całym Ontario. „Zapewnienie pacjentom bezpiecznej opieki wysokiej jakości jest naszym najwyższym priorytetem”, powiedziała Michelle DiEmanuele, prezes i dyrektor generalny Trillium Health Partners. „Dzięki tym funduszom będziemy mogli dokonywać pilnych napraw infrastruktury i modernizacji w naszych trzech lokalizacjach oraz aktualizować nasz system wzywania pielęgniarki w celu poprawy bezpieczeństwa pacjentów, przeprowadzać naprawy dachów i modernizować niektóre nasze windy. Jesteśmy wdzięczni za stałe partnerstwo i wsparcie rządu ”.
Ponieważ rząd nadal pracuje nad wprowadzeniem światowej klasy systemu opieki zdrowotnej Ontario w XXI wiek, obecnie przekazane fundusze pomogą szpitalom rozwiązać pilne problemy.

PONIŻEJ KONTYNUACJA TEKSTU

FAKTY

Ontario inwestuje w tym roku 175 milionów dolarów w naprawy i modernizacje do 131 szpitali za pośrednictwem Funduszu Odnowienia Infrastruktury Zdrowotnej.

Partnerzy Trillium Health otrzymają łącznie 4 672 219 USD
Szpital Credit Valley – 3 300 000 $
Szpital Mississauga – 975 000 $
Centrum Zdrowia Queensway – 400 000 $