Black Lives Matter to… korporacja

 

Black Lives Matter można postrzegać jako oddolny ruch  ludzi skupionych wokół jakiejś idei, ale jest to coś  znacznie więcej.

Black Lives Matter to korporacja, której prawdziwa nazwa brzmi tBlack Lives Matter Global Network Foundation (BLMGNF).

Poniższe informacje pochodzą z ich witryny internetowej.

To globalna korporacja! BLMGNF ma oddziały w Bostonie, Chicago, Waszyngtonie, Denver, Detroit, Los Angeles, Lansing, Long Beach, Memphis, Nashville, Nowym Jorku, Filadelfii, South Bend oraz w Kanadzie w Toronto, Vancouver i Waterloo.

BLMGNF jest korporacją non-profit, a  więc nie jest zwolniona z podatku i darowizny nie podlegają odliczeniu od podatku. Chyba że… jeśli wejdziesz na ich stronę internetową i zechcesz przekazać darowiznę, zostaniesz przekierowany…

do organizacji charytatywnej o nazwie ActBlue, która przyjmie Twoją darowiznę , wystawi zaświadczenie do podatku , a następnie przekaże darowiznę do BLMGNF. Coś w rodzaju… Co to jest ActBlue?

Informacje zaczerpnięte bezpośrednio ze strony internetowej ActBlue mpwią:„Nasz (ActBlue) to platforma dostępna dla demokratycznych kandydatów i komitetów, organizacji non-profit i postępowych organizacji, które podzielają nasze wartości, by nie ponosić żadnych kosztów oprócz 3,95% opłaty manipulacyjnej za datki. Działamy jako kanał przekaźnikowy, co oznacza, że ​​darowizny przekazane za pośrednictwem ActBlue na rzecz kampanii lub organizacji są traktowane jako darowizny indywidualne ”.

 

ActBlue składa się z trzech części : Organizacja charytatywna ActBlue ułatwia darowizny na rzecz organizacji non-profit usytuowanych po lewej stronie centrum (501 (c) (3));

Act Blue Civics jest jej spółką zależną 501 (c) (4);

ActBlue to komitet działań politycznych 527 .

W ciągu szesnastu lat od powstania przez konta ActBlue przeszło 5 mld dol.. Jeśli opłata transakcyjna w wysokości 3,95% została zastosowana do wszystkich darowizn, oznacza to ponad 197 milionów dolarów.

 

 

Tak więc ActBlue jest frontem Partii Demokratycznej powiązanym z BLMGNF. Gdyby tylko to było takie proste i na tym się skończyło. Według Business Insider Australia „ActBlue… przekazuje pieniądze zebrane do Thousand Currents, które są następnie przekazywane firmie Black Lives Matter”.

 

Co to jest Thousand Currents (dawniej International Development Exchange)?

Według Business insider Australia: „Thousand Currents to organizacja non-profit 501 (3) (c), która zapewnia dotacje organizacjom, które… rozwijają alternatywne modele ekonomiczne…”. (Czy anarchia jest teraz alternatywnym modelem ekonomicznym?)

„Thousand Currents zasadniczo działa jako quasi-menedżer Black Lives Matter

 

Jakie jest znaczenie powyższego?

Black Lives Matter to nie jakaś tymczasowa chimera, która po tym jak złupi i spali zniknie na śmietniku historii. To multikorporacja, wielki biznes, który jest mocno związany z Partią Demokratyczną i ją wspiera. Jest to lewicowy ruch polityczny, który będzie miał znaczący wpływ na programy Partii Demokratycznej w dającej się przewidzieć przyszłości.

Patrisse Cullors, jedna z założycieli Black Lives Matter, stwierdziła: „Jesteśmy wyszkolonymi marksistami”.

Źródła informacji: Proponuję otworzyć i przeczytać niektóre z tych źródeł.

HTTPS://INFLUENCEWATCH.ORG/NON-PROFIT/BLACK-LIVES-MATTER- FOUNDATION/

HTTPS: // BLACKLIVES MATTER.COM (rozdziały; aktualne rozdziały)

HTTPS: // BLACKLIVES MATTER.COM (Wpłać)

HTTPS://SECURE.ACTBLUE.COM/ DONATE / MS_BLM_HOMEPAGE_2019

HTTPS://SUPPORT.ACTBLUE.COM/ DONORS / ABOUT-ACTBLUE / CO- JEST-RÓŻNICA-POMIĘDZY-

ACTBLUE-ACTBLUE-CIVICS-AB- CHARITIES-AND-ACTBLUE- TECHNICAL-SERVICES /

HTTPS://WWW.REDSTATE.COM/ ELIZABETH- VAUGHN / 2020/06/12/854023 /

HTTPS://THOUSANDCURRENTS.ORG

HTTPS: //WWW.BUSINESSINSIDER. COM.AU/CIE- JEST- THOUS- CURRENTS-BLACK-LIVES -MATTER- CHARITY-2020-6

HTTPS://NYPOST.COM/2020/06/25/ BLM-WSPÓŁZAŁOŻYCIEL -OPISUJE-SAM-JAK-WYSZKOLONY-MARKSISTA /

HTTPS: //WWW.WASHINGTIMES. COM / NEWS / 2020 / CZERWIEC / 25 / PATRISSE-CULLORS-BLACK-LIVES- MATTER-CO-FOUNDER-FEA /
* HTTPS://NYPOST.COM/2020/06/25/ BLM-LEADER-IF-CHANGE-DOESNT – ZDARZY SIĘ-SPALAMY-TO- SYSTEM /

UDOSTĘPNIJ TEN …….!