Jedenaście osób zostało postrzelonych zeszłej nocy podczas zamieszek w Filadelfii gdy przemoc osiągnęła punkt, w którym „szabrownicy strzelają do szabrowników” – poinformował Steve Keeley z Fox 29.  „50-letni mężczyzna, który miał wypełniony samochód, szabrem został napadnięty a auto mu uprowadzono”.

 

Wtorkowa noc była drugą z rzędu zamieszek, po zastrzeleniu  przez policję w poniedziałek po południu Waltera Wallace’a Jr.

We wtorek wieczorem o 21:38 Joe Holden z CBS Philly napisał na Twitterze: „Dowódcy policji w Filadelfii twierdzą, że sytuacja na Aramingo Ave. ‘gwałtownie się pogorszyła’ trwa szaber.

Fox News donosił: „Około 1000 osób wyszło na ulice we wtorek wieczorem i w środę rano rzekomo domagając się sprawiedliwości za śmierć Waltera Wallace’a Jr.” splądrowano sklepy w całej Filadelfii i niszczono mienie.

Ojciec Wallace’a, Walter Wallace Senior, poprosił o zaprzestanie przemocy, mówiąc: „Nie akceptuję żadnej przemocy niszczącej miasto, grabieży sklepów. Chciałbym, żeby wszyscy szanowali moją rodzinę i mojego syna, aby powstrzymać przemoc i chaos, który ma miejsce w tym mieście wśród ludzi prowadzących interesy ”.

CBS Philly doniosło, że Wallace Jr. był rzekomo uzbrojony w nóż.

Za Breitbart