Przejrzałam statystyki z ostatnich kilku lat, Widać tam czarno na białym, że śmiertelność powodowana grypą i powikłaniami po niej była nawet większa niż teraz, bo dzisiaj wszystko podpięte jest pod covid.

Historia z Polski; wujek mojej bratowej (ona pielęgniarka) człowiek już starszy, schorowany, przetrzymywany był w domu i leczony przez telefon, kiedy zaczął tracić przytomność zabrano go do szpitala, pierwsze oczywiście test na covid, bratowa dowiadywała się o stan zdrowia, na drugi dzień ‘lekarz podał, że wynik negatywny, więc wszyscy “ bezpieczni” mimo iż stan wujka krytyczny, niestety wujek zmarł.

PONIŻEJ KONTYNUACJA TEKSTU

Bratowa zgłosiła się po akt zgonu z pytaniem kiedy można odebrać ciało i dowiedziała się, że ciało oddane do kremacji gdyż zmarł na covid?

Kiedy spytała dlaczego podają fałszywy powód? Usłyszała, że muszą przestrzegać procedur??

Wiesława

•••

Szczęść Boże,

Witajcie Kochani,

właśnie wróciłam z wieczornej – niedzielnej Mszy z Kościoła z bardzo smutną wiadomością, nasze Kościoły będą zamknięte specjalnie na Mszę Św. żebyśmy nie mogli uczestniczyć we Mszy Św, która jest najważniejsze, abyśmy nie mogli  przyjmować Komunii Św., być blisko BOGA…

Niesamowita złośliwość ze strony polityków, komunistycznych dyktatorów.

1. Chciałabym wiedzieć, ile tak naprawdę zostało wykrytych zakażeń w Kościołach (zrobionych PCR testami, które sa 95% fałszywymi i nie służą do wykrywania wirusów )

2. Dlaczego politycy nie biorą pod uwagę zgromadzeń w sklepach typu LCBO, Canadian Tire, Home Depot oraz wszystkich Supermarketów  oraz ludzi podróżujących w autobusach, pociągach…??? Niestety mimo wymaganych restrykcji ludzie nie do końca przestrzegają ‘social distancing’, który jest naszą tresurą na przyszłość, a nie dla naszego bezpieczeństwa, naszego dobra. Pracuję także w jednym z supermarketów i widzę to każdego dnia. To nie przeszkadza naszym rządzącym, ale przeszkadzają im wierni w kościołach. Czy nie widzicie tego, że mają na celu zniszczenie naszej religii, naszej wiary…

To już idzie daleko, za daleko, nikt z wiernych nic nie mówi, zgadza się na wszystkie nielegalne, stworzone przez rząd prawa, zaostrzenia, które tak naprawdę wcale nas nie bronią przed zakażeniem się wirusem, np.: kagańce (maski), do których nas zmusili, a one nas przecież przed żadnym wirusem nie zabezpieczają, dystanse. To wszystko co politycy nam zalecają wcale nie jest konstytucyjne, to jest ich prawo wymyślone w czasie pandemii. Politycy nadużywają swojej siły i obserwują jak daleko mogą iść, na ile mogą nami manipulować!

Bardzo mnie zastanawia postawa naszego Kardynała Thomasa Collinsa???  To właśnie On jako najwyższą głową Kościoła, tutaj powinien dążyć, aby jak najwięcej ludzi prowadzić do Boga, a tu jest inaczej, ulega Złu bez żadnych wahań, zgadza się na wszystko co mu globaliści nakażą. Jako najważniejsza duchowna osoba w Katolickim Kościele w Kanadzie powinien się za nami upomnieć, a on nic, tak przynajmniej wygląda. Jestem tak bardzo rozczarowana postawą Kard. Collinsa…

Mam propozycje do Was wszystkich żebyśmy wspólnie stworzyli petycję, która moglibyśmy podpisać jako WIELKA grupa wiernych i ewentualnie przesłać do Kardynała oraz naszych zakłamanych polityków.

Dobrze by było napisać jakiś list i przedstawić, że nie zgadzamy się na dyskryminację naszej wiary katolickiej i nadużycie sił rządowych. Przedstawić politykom że jednak te  restrykcje nie wszędzie sprawiedliwe i rząd musi to poprawić, bo czujemy się poniżeni. Tu można podać im przekłady, które wymieniłam: LCBO, sklepy, autobusy… Nasz Kościół jest duży, przestrzegamy odległości między sobą, nie śpiewamy, nosimy kagańce, myjemy ręce chemia, nie ma zakażeń to dlaczego nam zamykają KOŚCIOŁY ???

Proszę pomyślcie co moglibyśmy razem zrobić, żeby nam pozwolili chociaż mieć Mszę Św nawet w tych zwariowanych ich obostrzeniach. Pytam, czy mamy jeszcze jakieś słowo do powiedzenia, słowo w obronie własnej, czy już wszystko nam zabrali?

Jak się poddamy i nic nie będziemy się bronić to nas podeptają jak owady.

Co myślicie, co byłoby dobre, żeby uratować nasze Kościoły przed zamknięciem? Przecież Święta tak blisko, przepięknej uroczystości adwentowe, spowiedzi Św., Boże Narodzenie, Nowy Rok. Zabrali nam Wielkanoc i wszystkie uroczystości, teraz Boże Narodzenie, później znowu coś głupiego wprowadzą i znowu nie będzie następnych Świąt Wielkanocnych. Tak nie może być, nie możemy im na to pozwolić. Wierzę, że wspólnie będziemy w stanie coś zrobić.

Przepraszam, że aż tak się rozpisałam, ale to wszystko mnie już przerasta.

Pozdrawiam serdecznie,

Bożena

z Panem Bogiem

•••

Fałszywy prezydent Biden

Właśnie zakończyłem rozmowę z członkami naszego zespołu pracującymi dla CitizenGO w Stanach Zjednoczonych i poczułem, że muszę Państwu opisać to, co się tam dzieje.

Piszę także, by upewnić się, że możemy na Państwa liczyć, bez względu na to, jaki ostatecznie będzie wynik wyborów w USA.

Jest praktycznie pewne, że Joe Biden będzie następnym prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Wiele osób ma różne poglądy na temat Donalda Trumpa, ale jeśli chodzi o obronę nienarodzonych, promowanie rodziny i sprzeciw wobec globalistycznej polityki ONZ i WHO, prezydent Trump jest wyjątkowym amerykańskim prezydentem od czasów Ronalda Reagana w latach osiemdziesiątych.

Czy potrafią sobie Państwo wyobrazić Amerykę Joe Bidena i to, jak jego prezydentura wpłynie na przykład na nasze oddolne działania na całym świecie?

Ja potrafię.

Jak daleko posunie się ten prezydent?

Pozwólcie, że podzielę się z wami kilkoma informacjami, o których członkowie naszego amerykańskiego zespołu opowiadali mi przez telefon.

Joe Biden jest rodzajem polityka, którego w Polsce nazywają Państwo karierowiczem. Wiernie służył lobbystom i radykalnej lewicy w Waszyngtonie od ponad 43 lat.

W Senacie Stanów Zjednoczonych, a ostatnio w czasie sprawowania funkcji wiceprezydenta za czasów Baracka Obamy, Joe Biden:

popierał przywrócenie federalnych funduszy USA dla lobby aborcyjnego na całym świecie, uchylając politykę pro-life przyjętą na szczycie Mexico City i tzw. poprawkę Hyde’a.

był za wysyłaniem pieniędzy amerykańskich podatników za granicę, aby tam zabijać nienarodzone dzieci, sterylizować kobiety z krajów rozwijających się i zapewniać nieograniczony dostęp do niebezpiecznych metod kontroli urodzeń.

zgodził się na wykorzystanie funduszy federalnych na finansowanie kosztów aborcji w całej Ameryce.

eksportował radykalną agendę amerykańskich organizacji LGBTQ czyniąc z niej podstawę amerykańskiej polityki zagranicznej, oraz wykorzystując amerykańskie fundusze na pomoc zagraniczną do wywierania presji na inne kraje, aby wspierały małżeństwa osób tej samej płci, adopcję dzieci przez pary osób tej samej płci oraz ideologię gender.

chełpił się ze swojej aktywności, która miała na celu np. zmuszenie katolickich zakonnic do finansowania tzw. środków kontroli urodzeń, co bezpośrednio skutkowało nękaniem amerykańskiego Katolickiego Instytutu Religijnego dla Kobiet (Małych Sióstr Ubogich) w sądzie i poza nim przez pół dekady.

negocjował i wspierał stanowisko USA na rzecz tzw. sposobów kontroli ludności (tj. sterylizacji i aborcji) uzgodnionej w paryskim porozumieniu klimatycznym.

Tyle, jeśli chodzi o “aktywności” Joe Bidena, jednak my w ciągu ostatnich czterech lat możemy naprawdę powiedzieć, że dokonaliśmy niebywałego, wielkiego postępu  (zarówno w USA, jak i na całym świecie), w upowszechnianiu drogich nam wartości.

Trzeba też przy tym jasno powiedzieć, że stało się to dzięki  Donaldowi J. Trumpowi jako prezydentowi Stanów Zjednoczonych.

Oczywiście nie należy mieć złudzeń, prezydent Trump nie jest przykładem moralnego wzorca. Jest on człowiekiem uwikłanym w różne niegodne i krzywdzące wielu ludzi zachowania, ale jednocześnie, jakby na przekór temu, na wielu płaszczyznach opowiada się on zdecydowanie np. za ochroną dzieci nienarodzonych i praw rodziców.

Jedno jest pewne, ponieważ dziś mierzymy się z tyranią “kultury śmierci” ze strony radykalnej lewicy, CitizenGO będzie potrzebowało Państwa wsparcia, aby nadal występować w sprawach ochrony życia nienarodzonych dzieci, rodziny złożonej z mamy i taty oraz wolności religijnej w każdym zakątku świata bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Wierni w Polsce i na całym świecie mogą liczyć na to, że Państwo i ja będziemy występować w obronie wolności religijnej przed różnymi radykalnymi ideologiami. Niedawne wydarzenia na polskich ulicach ujawniły, jak silny, antykatolicki radykalizm jest obecny także w Polsce.

Prezydencja Joe Bidena będzie ciężkim ciosem wymierzonym w  nasze wartości.

Będzie on o tyle silniejszy i trudniejszy do odparcia, ponieważ Biden ma poparcie całego tzw. establishmentu: wielkiego przemysłu technologicznego, globalistów, różnego rodzaju radykałów, mediów głównego nurtu, wpływowych nurtów popkulturowych i hollywoodzkich elit.

Kiedy piszę o tym, jak bardzo chciałbym móc na Państwa teraz liczyć, to robię to, bo wiem, że rok 2021 będzie wymagał, na różnych poziomach, wielu wysiłków od Państwa, ode mnie i od milionów zaniepokojonych obywateli na całym świecie.

Po pierwsze, chciałbym mieć pewność, że pozostaną Państwo nadal członkami naszej społeczności, niezłomnej grupy złożonej z ponad 14,5 miliona ludzi, którzy podzielają wspólne chrześcijańskie i zwyczajnie ludzkie wartości.

Będzie to wymagało od nas szybkiego działania i reagowania, wspierania i dzielenia się naszymi petycjami, ale też chcielibyśmy móc liczyć na Państwa pomoc finansową, kiedy będzie taka potrzeba.

Co najważniejsze, my jako CitizenGO, chcemy jeszcze bardziej rozwinąć naszą aktywność i zwiększyć nasze codzienne oddziaływanie. Prosimy bardzo, by Państwo pamiętali, że za każdym razem kiedy dzielą się Państwo naszymi petycjami, Państwa przyjaciele i rodzina dostrzegają Państwa aktywność i także mogą dołączyć do Państwa i naszej społeczności, przez co stale zwiększamy nasz wpływ.

Na całym świecie obserwuje się rosnący opór wobec coraz dalej idącej skali kontroli społecznej przez władzę, coraz bardziej radykalnych żądań skrajnej lewicy, przemysłu aborcyjnego oraz totalitarnych ambicji lobby LGBTQ.

W amerykańskich wyborach sondaże w spektakularny sposób pomyliły się, co do tego, jak duże poparcie miał Joe Biden… a jakie poparcie dostała jego Partia Demokratyczna. W rzeczywistości została ona pokonana na każdym szczeblu (w tym w Senacie) z wyjątkiem wyborów prezydenckich.

Dlatego też, pomimo wyraźnej próby totalnego zawłaszczenia przyszłości przez lewicę, ja nie zamierzam się na to godzić, a CitizenGO jest po prostu gotowe do jeszcze cięższej pracy i zwiększania skali naszego oddziaływania.

Ale, musimy się przygotować, bo wiemy, co będzie się działo!

Bardzo dziękujemy za wszystko, co Państwo robicie.

        Ignacio Arsuaga

z całym zespołem CitizenGO