1 marca Premier Doug Ford, emerytowany generał Rick Hillier, burmistrz Mississauga Bonnie Crombie i dr Lawrence Loh, główny lekarz Peel, ogłosili otwarcie kliniki masowego szczepienia COVID-19 w Mississauga. Trillium Health Partners (THP)

Stworzona we współpracy THP, UTM i Peel Public Health, klinika będzie podawać do 2000 szczepionek dziennie do końca marca i może wzrosnąć do 4000 dziennie w kolejnych fazach.

W komunikacie prasowym THP informuje, że nowa klinika szczepień przeciwko COVID-19, zlokalizowana w Centrum rekreacji, lekkiej atletyki i odnowy biologicznej UTM (RAWC), “zapewnia wygodny dostęp społeczności i umożliwia personelowi kliniki szczepionek bezpieczne, wydajne i szybkie zwiększenie liczby szczepień w nadchodzących tygodniach ”.

Klinika jest czynna od 8:00 do 20:00, 7 dni w tygodniu, w tym w święta.

Szczepionki  będą podawane grupom priorytetowym tylko po wcześniejszym umówieniu, a walk-in nie będzie dozwolony. Mieszkańcy w wieku 80 lat i starsi (urodzeni w 1941 roku lub wcześniej)  mogą od nadchodzącego tygodnia skorzystać z systemu rezerwacji online i telefonicznego.