Doskonałe możliwości rozwoju i kariery dla mówiących po polsku prawników i asystentów prawnych

Rozmawiamy z Markiem Malickim

z Malicki Sanchez Law https://malickisanchezlaw.com/

GONIEC: Ta zasłużona kancelaria prawnicza założona w 1959 roku wielokrotnie nagradzana i wyróżniana za doskonałą jakość  pracy i obsługi klientów, dąży obecnie do poszerzenia profesjonalnego zespołu i zwiększenia liczby prawników oraz urzędników prawnych, aby móc lepiej odpowiadać na potrzeby rosnącej klienteli. Wielu nowych klientów Malicki Sanchez Law jest kierowanych przez dotychczasowych, zadowolonych z otrzymanych usług a także ich dzieci i wnuki.

Marek Malicki: Współpraca z kancelarią Malicki Sanchez Law daje doskonałą możliwość kariery w szerokim i zróżnicowanym zakresie usług prawnych. https://malickisanchezlaw.com/praktykaobszary / .

Ponadto Malicki Sanchez Law to kancelaria, w której wiele osób pracuje od lat,  ceniąc sobie możliwość bycia częścią skutecznego zespołu prawnego.

PONIŻEJ KONTYNUACJA TEKSTU

Zainteresowani prawnicy i urzędnicy prawni muszą być licencjonowani w Ontario, mieć minimum 3 do 5 lat doświadczenia w pracy w kancelarii adwokackiej w Ontario w jednej lub kilku dziedzinach;

– Priorytetem jest prawo rodzinne, korporacyjne i nieruchomości

– Wymagana jest nienaganna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, a znajomość języka polskiego na tyle dobra, aby móc profesjonalnie komunikować się z naszymi klientami.

Nasze biuro znajduje się w Mississauga – pracę można wykonywać na miejscu i/lub zdalnie w zależności od potrzeb sprawy.

Jeśli uważasz, że masz odpowiednie kwalifikacje i jesteś zainteresowany ubieganiem się o pozycję w naszej firmie, powinieneś jak najszybciej przesłać list motywacyjny i CV na adres Elvira@MalickiSanchezLaw.com.

Proszę pamiętać, że chociaż Malicki Sanchez Law docenia wszystkie otrzymane zgłoszenia to jednak odpowie tylko osobą które zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną.

GONIEC: Życzymy powodzenia! Współpraca z kancelarią prawniczą kalibru Malicki Sanchez Law jest niewątpliwym przywilejem i dlatego miło nam podzielić się z Państwem tą informacją.