*Niniejsza informacja została przetłumaczona na inne języki

Mississauga Fire and Emergency Services (MFES) poszukuje nowych kandydatów na strażaków, którzy dołączą do naszego zróżnicowanego zespołu, aby chronić ludzi, mienie i środowisko w Mississauga. Dla osób zainteresowanych możliwością zatrudnienia na stanowisku strażaka w służbach miejskich Mississauga w kwietniu, maju i czerwcu zostanie zorganizowana seria bezpośrednich i wirtualnych spotkań w ramach dni otwartych. Uczestnicy uzyskają informacje na temat pracy na stanowisku strażaka oraz na temat procesu rekrutacji. Aplikacje można będzie składać poprzez stronę jobs.mississauga.ca od 15 czerwca do 10 lipca 2023 r.

Szczegóły dotyczące dni otwartych

Co: Seria spotkań w ramach dni otwartych dla osób zainteresowanych zatrudnieniem na stanowisku strażaka w MFES. Podczas spotkań można będzie uzyskać opinie strażaków pracujących w służbach miejskich Mississauga, informacje dotyczące procedur składania aplikacji oraz procesu rekrutacji, a także będzie można skorzystać z możliwości zadawania pytań. Wymagana jest rejestracja.

Kiedy i gdzie:

Data i godzina

Miejsce

Spotkania bezpośrednie

Wtorek, 11 kwietnia 2023 r., 18:00-20:00. Zarejestruj się

Fire Station 105

7101 Goreway Dr., Mississauga, ON L4T 2T5

Piątek, 21 kwietnia 2023 r., 18:00-20:00 Zarejestruj się

Fire Station 101

15 Fairview Rd. W., Mississauga, ON L5B 1K7

UWAGA: To jest spotkanie informacyjne skierowane do kobiet. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich, ale szczególną uwagę poświęcimy udziałowi kobiet w pożarnictwie. Podczas spotkania wysłuchają Państwo indywidualnych historii, otrzymają porady dotyczące kariery zawodowej oraz informacje na temat możliwości rozwoju.

Sobota, 29 kwietnia 2023 r., 10:00-12:00 Zarejestruj się

Fire Station 120

125 Eglinton Ave W., Mississauga, ON L5M 0P4

Sobota, 13 maja 2023 r., 10:00-12:00 Zarejestruj się

Fire Station 122

3600 Thomas St., Mississauga, ON L5M 7E2

Spotkania wirtualne

Te spotkania są polecane osobom, które nie mogą uczestniczyć w bezpośrednich spotkaniach z powodu odległości lub braku czasu w danym terminie.

Piątek, 26 maja 2023 r., 19:00-20:00

Spotkanie wirtualne

Wkrótce pojawi się link umożliwiający rejestrację. Zaglądajcie tutaj!

Poniedziałek, 5 czerwca 2023 r., 19:00-20:00

Spotkanie wirtualne

Wkrótce pojawi się link umożliwiający rejestrację. Zaglądajcie tutaj!

Wybrani przez MFES nowi strażacy otrzymają konkurencyjne wynagrodzenie i benefity, a także zostaną objęci pracowniczym planem emerytalnym.

Jeżeli Państwo lub ktoś z Państwa znajomych jest zainteresowany pracą na stanowisku strażaka, nadszedł czas, aby dowiedzieć się więcej na temat charakteru pracy oraz wymaganych kwalifikacji i umiejętności, aby włączyć się w działania na rzecz utrzymania bezpieczeństwa w Mississauga. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy odwiedzić stronę mississauga.ca/firefighterjobs; w przypadku pytań prosimy o kontakt na adres poczty elektronicznej Firefighter.Recruitment@mississauga.ca .

Kariera w City of Mississauga Jako pracodawca, City of Mississauga uważa zróżnicowaną siłę roboczą za wiodący czynnik warunkujący sukces. City przywiązuje dużą wagę do zasad różnorodności, równości, integracji i zapewnienia poszanowania w miejscu pracy tak, aby pracownicy mieli poczucie przynależności i mogli być sobą.