Prowincyjne przepisy paszportów szczepionkowych dopuszczają pewne wyjątki między innymi:
Exemptions
You do not have to show proof of vaccination if you are: under age 18 and entering the indoor premises of an indoor sports or recreational fitness facility solely for the purpose of actively to participating in an organized sport

(https://covid-19.ontario.ca/proof-covid-19-vaccination)

Tymczasem jak donosi nasz Czytelnik, jego dzieci zostały wykluczone z zajęć sportowych w Mississaudze na mocy lokalnej DYREKTYWY urzędniczej.

nasza najstarsza dwójka 14 i 11 lat na pływaniu są od JK, teraz są levels 5 i 9, tak że to nie tylko przyjemność. Bardzo to lubią i pną się do góry. Myśleli o byciu ratownikami na basenach. Właśnie zostają odstrzeleni.

Jeżeli ktoś jeszcze nie wierzy, że nie trzeba będzie się dziabać, aby odnowić prawko i kartę zdrowia, to się przekona….

This us not even the law! This is a directive from unelected “health officials”. I cannot believe people are buying this.
Oni doskonale wiedzą, że żadnymi treningami edukacyjnymi nie namówią rodziców na szczepionki. Takie ruchy wręcz jeszcze potęgują totalny sprzeciw i rebelię.

Ale biorą się za nasze dzieci…

Zabierają wszystko dzieciom, co dzieci kochają, później będą pieprz%%#ć o mental health…. już widać, że nie zatrzymają się na niczym, dziwi mnie tylko, że ludzie dalej wierzą w to safety i że wszystko wróci back to normal…..