Pytanie do Board of Directors dot. Odziału CU w Milton

to bcc: redakcja

PONIŻEJ KONTYNUACJA TEKSTU

Szanowny Panie/Pani,

        Odwiedziłam oddział CU w Milton tj. oddział, który został przeniesiony z Centrum JP2. Zwracam się do decydentów przeniesienia tj. obecnych członków Rady Dyrektorów CU z pytaniami:

        1. Jak Pan/Pani głosowała w/s zamknięcia Oddziału CU w Centrum JP2?

        2. Czy Pan/Pani wie jakie będą skutki zamknięcia Oddziału JP2 dla członków Credit Unii i samego Centrum JP2?  Czy uważa Pan/Pani że decyzja w/s relokacji oddziału do Milton (ponad 20km) była właściwa dla członków Credit Union?

        3. Jakie korzyści mamy my Członkowie z nowej lokalizacji oddziału CU Milton? Ile mamy nowych depozytów i hipotek w nowym oddziale?

        4. Ile nowych członków dołączyło do oddziału?

        5. Ile kosztował remont i dostosowanie do potrzeb CU?

        6. Ile wynosi opłata miesięczna wynajmu (rent)?

        A oto lista członków Rady wg Strony internetowej polcu.com. Contact Us (polcu.com)

Board of Directors:

Elzbieta Morgan – Chair

Michal Kasprzak – Vice Chair

Antoni Pakulski – Corporate Secretary

Andrzej Dutkiewicz – Director

Henryk Gadomski – Director

Piotr P. Mazurkiewicz – Director

Mark Taborowski – Director

Wysyłam do adresów ogólnie dostępnych i proszę o odpowiedź.

Jolanta Lyderman

•••

Przypomnę,

        Byłem zwolennikiem ludzi Konfederacji zanim PIS wygrał wybory w 2015. Szanowałem ich, bo mówili jednym językiem z patriotami. Pamiętam wywiad Brauna z Wałęsą.

        Doznałem szoku, kiedy zauważyłem ich bezsensowne i niczym nieuzasadnione ataki na PIS od pierwszych dni rządów, jeszcze zanim PIS zaczął na dobre sprawować władzę. Przez jakiś czas tłumaczyłem to sobie w różny sposób. Miarka się przelała kiedy po raz kolejny usłyszałem z ust liderów Konfederacji taki sam język szczucia, jaki słyszałem z ust najgorszych prymitywów-KODziarzy i UB-wateli RP, na swych zlotach. A później, obserwowałem jak Konfederacja głosuje ramię w ramię z targowicką “opozycją”.

        Ich porównywanie PIS do PO, to już totalny odlot.

        Sam tylko fakt, że Konfederacja trzyma u siebie Korwina-Mikke, który ze swą sympatią do Rosji nawet się nie kryje, mówi wiele o prawdziwych intencjach Konfederacji.

        Słuchając szpiega Rosji Korwina-Mikke, nie dziwię się, jak wielu Polaków przekonuje się do retoryki totalnie sprzecznej z rzeczywistością – retoryki ZAPRZAŃSTWA. Mikke przerabia wszystkie fakty w coś zupełnie innego. Nikt normalny na takie pomysły, by nie wpadł.

        Otrzymywałem posty, w których (ukryty pod nim Rosjanin) wmawia czytelnikowi, że na nagraniu, w którym widać zwłoki “żołnierzy” rosyjskich (sorry-bandytów), mówi że to……..MANEKINY. Intencja jest oczywiście wmówić, że Rosjanie tam nie giną, a “Ukraińcy inscenizują to podkladajac…MANEKINY”.

        Ja oglądając to, widziałem zwłoki ludzkie. Ale są tacy którzy po takiej sugestii, zauważa……MANEKINA.

        Wielu z nas żegnało kogoś na pogrzebie i widzieliśmy jak bardzo twarz zmarłego sie zmienia. To rzecz niekwestionowana. Ale internetowi mąciciele są w stanie pogrążonej w żałobie sobie wmówić, że zwłoki zostały zamienione, i w trumnie jest…..MANEKIN.

        Dziś, w identyczny sposób, Janusz Korwin-Mikke z Konfederacji stosuje tę samą technikę odwracania uwagi od zbrodni Putina i przerabiania czegoś najoczywistszego w coś totalnie innego——ale działającego na korzyść putinowskiej propagandy. Po opublikowaniu zbrodni rosyjskich w Buczy,  napisał tak:

        “Zauważyliście Państwo, że domy są niemal nietknięte (pewno nie…)? A pomyśleliście, dlaczego  chowa się ludzi w masowych grobach – a nie chowają ich krewni (w Buczy żyło 36 tys.)? I czemu krewni nie usunęli tych ciał z ulicy? Patrzcie i MYŚLCIE! To nie boli”

        Właśnie ci, kogo myślenie boli, zatrzyma się nad słowami Korwina, i zada sobie pytanie: “kurde! a może coś w tym jest?” Takich nie brak, i mam kuzyna, który podłapie wszystkie takie brednie.

        Takie właśnie bzdury- tworzące myślowy zamęt, są rozprowadzane masowo i to też czynią ludzie Konfederacji.

polonus1@hotmail.com

Cezar