Był miernym ambasadorem nic nie zrobil dla  Poloni  i nazwać go ”eminencja” jest  nie na miejscu.

        A ten R. to cwaniak. Dzięki takim cwaniakom nie ma dobrej reprezentacji tu w Kanadzie. A  to, że nazwał trakerów hołotą to go pogrąży  na całe życie Polonia nie ma dobrej reprezentacji tu w Kanadzie.  Najlepiej wychodzą im tylko bankiety pożegnalne. Za to wiadomo czemu  poświęcają się bez reszty obronie swojego komfortowego stołka. Gardzę takimi działaczami.

Wiesława

PONIŻEJ KONTYNUACJA TEKSTU

•••

Dear Sir/Madam.

        I am writing in response to your 9 March 2022 article titled “American Polonia on the removal of MAUS comics from libraries” by Andrzej Kumor.

        Please note that we are requesting the removal of MAUS from public school curricula. Removal from libraries and other publicly-accessible sources would replicate the actions of Hitler and Stalin, which we are not requesting.

        Please revise the title to read “from public school curricula”.

Thank you,

Gene Sokolowski, PhD

PASI EDU President

•••

Dotyczy tekstu A. Kumora „Pokażcie, że wierzycie w to, co głosicie”.

        Ciekawy ten text. Praktycznie nikt w tej chwili nie wie w którym kierunku podąża cywilizacja. Na razie to wszystko to narkotyczne delirium i psychodelic polityczny taniec. Żadne państwo nie gwarantuje rozwiązań w organizowaniu globalizmu, ani reżimu lub dyktatury czy demokracji opartej na kapitalizmie. Nawet komunizm gaśnie z roku na rok. Wszystkie cudowne pomysły o nowej globalnej demokracji walą się w gruzy i wyraźnie zbliża się totalna anarchia. Normalnie, jak państwa zachodnie przestaną płacić ludziom zasiłki socjalne to nie będzie żadnej siły, by utrzymać bezpieczeństwo w krajach wysokorozwiniętych. O rozwiązaniach komunistycznych nawet nie ma co marzyć, bo to, co oferują to tylko tratwa ratunkowa na krótki okres czasu. Zagrożenie użycia broni nuklearnej będzie bardzo realne, jak nigdy do tej pory. Nie ulega wątpliwości, że Kanada i Rosja musi zrezygnować z posiadanych terytoriów, bo to są ugory świata. Uniemożliwiają rozwój innych krajów. Tu żaden Bóg nikomu nic nie dał i ziemia należy do ludzi, którzy na niej mieszkają. Nie można jej posiadać, kupić lub sprzedać.

        To samo dotyczy wody i powietrza a nawet przestrzeni kosmicznej. Nie ulega wątpliwości że będą ustalone fundusze minimalnego dochodu socjalnego dla wszystkich ludzi na ziemi. Tylko po to by zapobiec niepotrzebnej emigracji ludów. Będzie zakaz gromadzenia dóbr materialnych przez jednostki i każde organizacje, razem z producentami. Cena zakupu każdego produktu będzie zawierała cenę utylizacji. Bardzo prawdopodobnie nie będzie żadnego państwa i rządu. Dobrze że mnie wtedy już nie będzie. Jaka świetlana przyszłość nam się szykuje.

Ryszard Zawiszewski

•••

GONIEC popiera zachód i neonazistów??? tak wynika z poniższego artykuł!

        Ohyda okupanta światowego!!! !!! Który uprawia ludobóstwo! Już ma znów przygotowane śmiercionośne szczepionki w UE od 01/07/ 22!!! A co pracownicy GOŃCA nie podlegają szczepieniu?

        Należą do wybrańców? Wszystko z zachodu obecnie jest już nieludzkie a diaboliczne, Polacy nie chcą z bestią mieć nic do czynienia!!!!!!!! Urodziliśmy się ludzmi i nimi zostaniemy do końca! W końcu dla pazernych hien ten glob okazał się za mały!!!!!!!!!!  W DONBASIE OD 2015r.  DO POCZĄTKU TEGORZ ROKU WYMORDOWALI NAZI-BANDEROWCY NIE 13.000 A 44.000 GŁÓWNIE CO WIDAĆ NA FILMACH DOKUMENTALNYCH! TRUPY Z JELITAMI NA ZEWNĄTRZ!!!!!!!!! O ILOŚCI ZAMORDOWANYCH MŁODYCH ROSJAN W DONBASIE PODAŁY FRANCUSKIE MEDIA NIEZALEŻNE. CZYLI CO TERAZ WSZYSCY LUDZIE TEGO ŚWIATA MAJĄ SIĘ ZGODZIĆ NA LUDOBUJSTWO NAZISTOWSKIE???? TAK? TAK TO MA BYĆ??? NORMALNI LUDZIE NIE CHCĄ JUŻ SYSTEMU ZBRODNICZEGO, ZROZUMIANO????

        RIA Novosti: Trzeba wymazać Ukrainę z mapy i „reedukować” jej mieszkańców – Goniec

        RIA Novosti: Trzeba wymazać Ukrainę z mapy i „reedukować” jej mieszkańcó… W minio­ną nie­dzie­lę ofi­cjal­na rosyj­ska agen­cja RIA Nowo­sti, nale­żą­ca do pań­stwo­we­go przed­się­bior­…

Od redakcji: Przepraszamy, ale to bełkot i trudno nam zareagować.