Według urzędnika, który zapoznał się z wewnętrznymi dokumentami, plan Komunistycznej Partii Chin (KPCh) polega na tym by „wszyscy, którzy mają zostać zarażeni, zostali zarażeni”.

Wewnętrzny dokument krążący wśród najwyższych szczebli KPCh, żąda  aby wszystkie regiony „pozwoliły zarazić się tym, którzy mają zostać zarażeni” tak by ta fala infekcji miała swój szczyt przed dwoma sesjami KPCh, które zwykle odbywają się w marcu.

Wskazuje to, że plan KPCh polega na tym, by cała populacja osiągnęła odporność stadną na pełną skalę w ciągu dwóch miesięcy, aby ludzie wrócili do pracy, a produkcja została wznowiona na normalnym poziomie.

PONIŻEJ KONTYNUACJA TEKSTU

W tym celu władze lokalne i przedsiębiorstwa w Chinach wydały nowe przepisy zobowiązujące pracowników z pozytywnym wynikiem testu do pójścia do pracy i niechodzenia na zwolnienia lekarskie, w przeciwnym razie ich wynagrodzenie zostanie potrącone.

Chińskojęzyczny „The Epoch Times” był w stanie zweryfikować istnienie dokumentu wewnętrznego niezależnie od dwóch innych źródeł.

Od 8 stycznia chińskie władze rozpoczną również wydawanie paszportów obywatelom Chin na wyjazd za granicę, ponownie narażając cały świat na wirusa, w taki sam sposób, w jaki pierwotnie rozprzestrzenił się on z Wuhan.
Hu Ming (pseudonim), lekarz szpitala Hongqiao w Szanghaju, powiedział The Epoch Times 28 grudnia, że ​​prawie wszyscy lekarze i pielęgniarki w szpitalu uzyskali pozytywny wynik testu na obecność wirusa.

Zanim KPCh zniosła ograniczenia związane z COVID, poinstruowała opinię publiczną, aby nie panikować, mówiąc, że ponad 95 procent przypadków COVID-dodatnich przebiega bezobjawowo lub powoduje bardzo łagodne objawy, ponieważ choroby wywołane przez Omicron są mniej poważne niż poprzednie warianty.

Jednak w chińskich mediach społecznościowych pojawiło się wiele doniesień na temat pacjentów z COVID-19 z „ białymi płucami ”, odnoszących się do obrazów roentgena pokazujących białe plamy w płucach. Obrazy białych płuc wskazują na poważną infekcję, ponieważ w tym stanie pęcherzyki płucne są wypełnione komórkami wysiękowymi lub zapalnymi.

 

Amerykańskie Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom ogłosiły 28 grudnia, że ​​Stany Zjednoczone będą wymagać od wszystkich podróżnych w wieku dwóch lat i starszych przybywających z Chin, Hongkongu i Makao okazania dowodu negatywnego wyniku testu na obecność COVID-19 w ciągu 48 godzin przed odlotem. wejścia na pokład samolotu, począwszy od 5 stycznia. Wymóg ten dotyczy również pasażerów przybywających do Stanów Zjednoczonych z Chin przez kraj trzeci tranzytem.

za Epoch Times