Drodzy Obrońcy Życia

W niedzielę 26 marca w parafii św. Maksymiliana Kolbe odbędzie się akcja uświadamiająca o niebezpieczeństwie eutanazja i MAiD. Prowadzony przez Mississauga Right to Life i we współpracy z Kolbe Pro Life. Zachęcam nie tylko was ale także proszę o zaproszenie waszych przyjaciół, rodzin do udziału w tym ważnym wydarzeniu.

PONIŻEJ KONTYNUACJA TEKSTU

Pomoc medyczna w umieraniu (MAID) w Kanadzie przekształciła się z ulgi w cierpieniu końca życia w usankcjonowane społecznie samobójstwo. Wielu Kanadyjczyków decyduje się na śmierć, ponieważ nie mają dostępu do życia z podstawowymi prawami człowieka, takimi jak prawo do standardu życia, prawo do odpowiedniego mieszkania, a także prawo do opieki zdrowotnej i dostępnych usług.

Cieszymy się, że mamy Alexa Schadenberga, znanego eksperta w zakresie ustawodawstwa MAiD i sposobów zapobiegania jego ekspansji, De Lucasa Vivasa, wiceprezesa Kanadyjskiej Federacji Lekarzy Katolickich i Prez. z Toronto Doctor’s Guild i „super mama”, Margaret Marsilla, która podzieli się swoim osobistym świadectwem, że uratowała syna, który zmagał się z powikłaniami cukrzycy od MAiD. Osoby na Sali będą miały możliwość zadawania pytań panelowi.

Jeszcze o więcej będę się do was zwracała o pomoc w tym dniu jak np ustawienie krzeseł, lub pomocy przy poczęstunku.

Z Panem Bogiem

Jola Galazka