Amerykański senator sugeruje, by brać migrantów do woja

Amerykański senator Dick Durbin zasugerował werbowanie do wojska nielegalnych imigrantów  w zamian za obywatelstwo.

W ciągu minionych kilku dni, w wielu państwach naraz pojawiły się sugestie wprowadzenia ponownego poboru do wojska na wypadek nieuchronnej „wojny totalnej” z Rosją,  które spotkały się przeważnie z niechęcią  ze strony rdzennej ludności każdego kraju.

Jednak w świetle niedawnych nastrojów wyrażonych przez senatora Dicka Durbina wydaje się, że narracja o „potrzebie poboru do wojska” ma w zamierzeniu zbiegać się z pomysłem wykorzystania  gigantycznego napływu nielegalnych migrantów – prawie wyłącznie mężczyzn w wieku wojskowym do praktycznie każdego kraju na Zachodzie.

PONIŻEJ KONTYNUACJA TEKSTU

W miarę jak mieszkańcy Zachodu   stają się coraz bardziej wrogo nastawieni do ciągłego ograniczania ich wolności  globaliści będą potrzebować  armii, aby pomóc przywrócić „porządek ”. A czy są lepsi kandydaci do takiej armii niż mężczyźni w wieku poborowym z biednych, rozdartych wojną narodów nie mający żadnej lojalności wobec obywateli państwa-gospodarza, którzy – gdyby otrzymali broń i pensję – prawdopodobnie wykonywaliby rozkazy?  – czytamy w komentarzu Wide Awakening Media na X