„Komisja w PE właśnie przyjęła pakt migracyjny. Dokładnie za dwa lata miliony migrantów będą rozdzielane do różnych państw, w tym do Polski” – poinformował na X europoseł Patryk Jaki. W ten sposób rozesłanych będzie nawet 4,5 mln migrantów rocznie! Z za takim rozwiązaniem zgodnie ręce podnieśli europosłowie „koalicji Donalda Tuska”.

 

Nowe zasady polityki migracyjnej UE, które zostały przyjęte w Parlamencie Europejskim, oznaczają radykalną zmianę i umożliwiają zmuszanie krajów członkowskich do przyjmowania wyznaczonej przez KE liczby migrantów. Zmieni się także tryb przeprowadzania procedury azylowej. Ma on nie tylko przyspieszyć, ale także umożliwić zalegalizowanie pobytu nielegalnym migrantom. Sprawę skomentował europoseł Patryk Jaki z Suwerennej Polski.

PONIŻEJ KONTYNUACJA TEKSTU

Za tym wszystkim głosowały partie w których jest Platforma Obywatelska, PSL , Hołownia i Lewica. Więc refugees welcome do Polski (uchodźcy mile widziani – red.). Nie zdajecie sobie sprawy z tego co to będzie oznaczało dla naszego kraju. To jest wstyd jak ta cała ekipa Tuska i koalicja 13 grudnia postępuje

— powiedział na nagraniu Patryk Jaki.

„Ale jeżeli KE stwierdzi, że jest sytuacja kryzysowa, to wtedy nie będzie można się wykupić. Ylva Johansson, komisarz europejska mówi, że chciałaby ok. 4,5 mln migrantów rocznie przyjmować i rozdzielać do rożnych państw” – podał europoseł Suwerennej Polski, komentując przyjęcie paktu w komisji PE.