Kanadyjscy lekarze zaproponowali eutanazję kobiecie sparaliżowanej po eksperymentalnym szczepieniu przeciwko Covid-19.

Według raportu The Canadian Independent z 16 lutego , Kayla Pollock, 37-letnia matka z Ontario, została sparaliżowana od szyi w dół po otrzymaniu szczepionki przypominającej przeciwko COVID, po czym zaproponowano jej wspomagane samobójstwo.

Przed przyjęciem eksperymentalnego zastrzyku Pollock pracowała w małym miasteczku Mount Albert w Ontario jako nauczycielka i współwychowywała syna po rozstaniu z ojcem. Pollock określiła siebie jako „wysportowaną, zdrową i bardzo aktywną” i lubiła „wędrować, przebywać na świeżym powietrzu, pracować w ogrodzie i  z synem odwiedzać różne miejsca.

PONIŻEJ KONTYNUACJA TEKSTU

W 2021 roku Pollock, mając obniżoną odporność i cukrzycę typu pierwszego, otrzymała dwie dawki szczepionki firmy Pfizer po tym, jak media głównego nurtu, politycy i urzędnicy ds. zdrowia publicznego namawiali wszystkich do wykonania eksperymentalnych zastrzyków.

Innym powodem, dla którego Pollock przyjęła zastrzyk, była wizyta u ojca w ośrodku opieki długoterminowej. Pollock stwierdziła, że ​​po pierwszych dwóch zastrzykach nie odczuła żadnych skutków ubocznych.

Jednak w styczniu 2022 r. Pollock przyjęła zastrzyk przypominający Moderna, sądząc, że wkrótce będzie musiała dostać trzecią dawkę, aby odwiedzić ojca. Pollock widziała policję w klinice szczepionkowej i powiedziano jej, że stało się tak dlatego, że „ludzie byli zdenerwowani faktem, że zamiast Pfizera wydano firmę Moderna”, co jednak również powoduje poważne działania niepożądane.

Pomimo swoich obaw Pollock poszła na zastrzyk, ale zaczęła odczuwać poważne skutki uboczne. Zaledwie cztery dni później upadła, gdy „ustąpiły jej nogi”. Niedługo potem nie była w stanie wstać, ale dziewięć dni później doświadczyła tego samego. Następnie Pollock zadzwoniła do swojego lekarza i chciała udać się do neurologa. Jednak skutki tylko się pogorszyły, aż 22 lutego 2022 roku Pollock obudziła się i zdała sobie sprawę, że jest całkowicie sparaliżowana i nie może poruszać ciałem. Jej partner był w domu i zadzwonił pod numer 911. Następnie została przetransportowana do Regionalnego Centrum Zdrowia Southlake w Newmarket w Ontario.

Według jej dokumentacji medycznej personel szpitala uznał Pollock zamiast leczyć Pollock, zalecili konsultację psychiatryczną.

Na koniec Pollock wykonano rezonans magnetyczny, który wykazał, że ma bardzo dużą zmianę w rdzeniu kręgowym. Neurolog stwierdził, że jego „przeczucie” było takie, że „było to spowodowane szczepionką”, dodając, że wiele osób miało podobne schorzenia.

 Podczas kilkumiesięcznego pobytu w szpitalu Pollock ujawniła, że ​​lekarze dwukrotnie oferowali jej tak zwaną „pomoc medyczną w umieraniu” (MAID), czyli eutanazję, lecz ona za każdym razem odmówiła.

Choć Pollock została wysłana do Centrum Rehabilitacji Lyndhurst w Toronto na kilkumiesięczną intensywną rehabilitację, stwierdziła, że ​​nie poprawiło to jej stanu.

Pollock złożył wniosek o odszkodowanie w ramach rządowego programu pomocy w przypadku urazów poszczepiennych (VISP), ale nie został jeszcze zatwierdzony.

W 2021 roku Trudeau powiedział , że Kanadyjczycy „zdecydowanie sprzeciwiają się szczepieniom”, „nie wierzą w naukę”, „często są mizoginami, często rasistami” i zadał pytanie, czy Kanada powinna w dalszym ciągu „tolerować tych ludzi”.

za lifesite news