Z nowego sondażu przeprowadzonego na nieco ponad miesiąc przed wyborami, wynika że była radna  Mississaugi, Carolyn Parrish, wydaje się zwiększać swoją przewagę w wyścigu o fotel burmistrza zwolniony przez Bonnie Crombie. Podobnie jak Crombie, Parrish, ma także polskie pochodzenie, urodziła się w 1946 roku jako Karolina Janoszewska.

Sondaż Liaison Strategies przeprowadzony 29 i 30 kwietnia wskazuje, że 37 procent zdecydowanych wyborców popiera Parrish. To ośmiopunktowy wzrost w porównaniu z wcześniejszym badaniem przeprowadzonym w marcu.

Parrish, była   posłanka z Partii Liberalnej, która na początku tego roku zrezygnowała z mandatu w radzie, aby kandydować na burmistrza, cieszy się ogólnym poparciem aż do 28%, co stanowi 10-punktowy wzrost w porównaniu z marcowym sondażem Liaison.

Według sondażu Parrish prowadzi również wśród osób w wieku 65 lat i więcej, co według Davida Valentina z Liaison Strategies dobrze wróży byłej radnej Okręgu 5. Według nowego sondażu przeprowadzonego przez Liaison Strategies, zdecydowane poparcie wyborców w wyborach uzupełniających na burmistrza Mississauga.

Według sondażu obecni radni Mississauga, Dipika Damerla i Alvin Tedjo, pozostają na drugim i trzecim miejscu,  wśród zdecydowanych wyborców, uzyskując poparcie 20 i 17 procent. Oznacza to spadek zarówno w przypadku Tedjo, jak i Damerli o cztery punkty procentowe w porównaniu z ostatnim badaniem Liaison.

Radny okręgu 1 i kandydat na burmistrza Stephen Dasko znalazł się w ankiecie na czwartym miejscu, a jego poparcie w kategorii wyborców zdecydowanych wzrosło z 8 do 11 procent.

Z sondażu wynika, że ​​około 25 procent ankietowanych wyborców jest niezdecydowanych.

Wybory odbędą się 10 czerwca.

Oprócz  Damerli, Dasko, Parrish, o stanowisko ubiega się Brian Crombie – były mąż Bonnie Crombie a także 16 innych kandydatów .