W ostatni dzień maja (ubiegły piątek), miała miejsce impreza bardzo oczekiwana przez wszystkich klientów Realty Executives Domator Inc.; losowanie samochodu marki Mercedes ufundowanego przez Maćka Czaplińskiego wraz z całym Domator Team. Impreza po raz kolejny skorzystała z gościnnych progów Polskiego Centrum imienia Jana Pawła II. Jak zawsze, dzięki pomocy życzliwego personelu z Centrum oraz szafowej Magdy Pomorskiej, sala była doskonale przygotowana, a bar suto zaopatrzony.

W przygotowaniu imprezy pomogła scenograf – Joanna Dąbrowska. O oprawę muzyczną i ucztę duchową zadbał zespół muzyczny pod wodzą Marka Majewskiego. Natomiast ucztę dla podniebienia przygotował Jan Gromada ze swoim sprawnym “wojskiem”. Wspomnę również o pomocy, jaką nam użyczył zaprzyjaźniony z nami Wojtek Gawenda z kabaretu Pod Bańką, który w brawurowym wystąpieniu jako DJ Źak rozbawił publiczność. Wszystkim bardzo dziękujemy!

PONIŻEJ KONTYNUACJA TEKSTU

Na losowanie zostało zaproszone około 300 osób plus zaszczycili nas obecnością liczni sponsorzy i przyjaciele naszej firmy. Był też przedstawiciel firmy Mercedes z Oakville – Paul Landais – który nie tylko jest sprzedawcą tych samochodów, ale pracuje również jako kierowca testujący samochody i zawodowy kaskader. Dzięki tej dodatkowej wiedzy, kiedy opowiadał o samochodach firmy Mercedes, zaszczepił  chyba trochę żyłki sportowca u większości panów obecnych na sali i u sporej liczbie pań.


Samo losowanie jest przeprowadzane w dwóch etapach.

Pierwszy etap polega na wylosowaniu 9 losów ze wszystkich losów wrzuconych do głównego bębna losującego, poprzez obecnych na sali naszych klientów lub ich przedstawicieli. Losują zwykle nasi sponsorzy a wszystkie wylosowane (identyczne kapsułki) trafiają do szklanego i widocznego szklanego naczynia. Warto w tym miejscu wymienić tegorocznych sponsorów. Ed Nakon (prawnik), Monika Liberek (prawnik), Sławek Musiał (mortgage broker), Iwona Sawicka (RBC mortgage broker), Barbara Pilecka (TD-Bank mortgage broker), Chris Bereśniewicz & Joanna Kowalik (Avante Surveying), Jan Spula z firmy For Homes (okna i drzwi), Magy & Marcin Olszewski (M+M Photography), Jerzy Szapowalow (Tekman Floring), Firma Żywiec, Leszek i Ewa Dziadecki (Advantage Group of Financing) i Agnieszka Kossakowska (Insurance Broker).

Po przerwie muzycznej i po występach zaczyna się finałowy etap losowania, który polega na kolejnej eliminacji losów wylosowanych w pierwszej części imprezy. Oznacza to, że pierwszy los spośród 9-ciu w szklanym naczyniu wyciąga zwykle zaproszony gość. Tym razem był to Paul Landais – reprezentujący Mercedesa z Oakville. Pierwszy „wyeliminowany” finalista został poproszony na scenę po odbiór nagrody pocieszenia i by wylosować następny los, który również w ten sposób został wyeliminowany. W ten sposób odpadały kolejne losy. Kiedy w szklanym naczyniu pozostały 3 losy, na scenę została wylosowana pani Małgorzata Mierzwińska (3 los ), która z Domator Team dokonała sprzedaży i zakupu i miała w tej sytuacji dwa losy. Kiedy pani Małgorzata otrzymała nagrodę pocieszenia została ona poproszona o wylosowanie jednego losu z dwóch ostatnich, które pozostały w szklanym pojemniku. I tu wydarzyło się coś co graniczy prawie z niemożliwością. Otóż wyciągnięty przez nią przedostatni los finałowy opiewał na jej nazwisko! Czyli pani Małgorzata, sama (oczywiście nieświadomie) wyeliminowała się z szansy wygrania samochodu. No cóż, na pocieszenie można tylko powiedzieć, że druga nagroda też się liczy!

Ostatni los pod czujnym nadzorem całej publiczności został wyjęty ze szklanego pojemnika przez zwycięzców poprzedniej edycji. Pani Ireny Stępień i Antoniego Napiórkowskiego. W tym roku szczęście uśmiechnęło się do Tomasza Szmidt. Serdecznie gratulujemy! Oczywiście były odgłosy zawodu, ale wszyscy tak naprawdę mieli dobry czas na tej sprawnie zorganizowanej imprezie. Była to 19 edycja losowania samochodu organizowana przez nas a następna 20-ta będzie na pewno specjalna!

Wszystkim naszym klientom dziękujemy za zaufanie i współpracę. Tylko jedna osoba mogła wygrać samochód, ale wszyscy, którzy zakupili z nami nieruchomości na przestrzeni ostatnich lat i tak mogą mówić o wygranej, bo nabrały one (nieruchomości) na wartości znacznie bardziej niż wartość wylosowanego samochodu! Zapraszamy całą Polonię do współpracy! Gwarantujemy rzetelny i profesjonalny serwis. Pracując z nami pomagają nam państwo sponsorować Polską kulturę i wiele polskich instytucji!