TORONTO, 6 listopada 2019 r. ( LifeSiteNews ) – Campaign Life Coalition (CLC), kanadyjska organizacja pro-life wystosowała petycję do kardynała Toronto Thomasa Collinsa  prosząc go o publiczne skierowanie apelu do trustees kuratorium szkół katolickich w Ontario do wyrażenia sprzeciwu wobec ideologii gender w podległych im szkołach katolickich.

Petycja CLC została podpisana przez 1915 osób dostarczona do diecezjalnego biura w Toronto przez dyrektora CLC Davida Cookea i koordynatora młodzieżowego CLC Josie Luetke.

Od tego czasu petycja uzyskała 2415 podpisów i nadal można ją póodpisywać .

PONIŻEJ KONTYNUACJA TEKSTU

W ubiegłym tygodniu w Toronto Catholic District School Board – jednego z największych kuratoriów w Kanadzie, któremu podlegają szkoły z ok. 90 000 uczniów – zgłoszono wniosek o dodanie terminów „tożsamość płciowa” i „wyrażanie płci” do oficjalnego Kodeksu Postępowania.

Jeśli wniosek zostanie przyjęty, spowoduje wprowadzenie nowych zasad zgodnych z  ideologią gender w każdej katolickiej szkole podstawowej i średniej w Toronto.

Pozwoliłoby i promowało aby:

  • Chłopcy byli przebrani za dziewczęta;
  • Chłopcy mogli korzystająć z przebieralni, pryszniców i toalet dla dziewcząt;
  • Nauczyciele i uczniowie byli zmuszeni do używania fałszywych i udawanych zaimków transpłciowych;
  • Dzieciom zdezorientowanym w sprawie swej płci zalecano poddanie się terapii hormonalnej i okaleczającej operacji zmiany płci; itp.

CLC spodziewa się również, że taka decyzja wywoła efekt w całym kraju w innych katolickich kuratoriach. Byłby to kolejny cios dla szerszej wspólnoty chrześcijańskiej stanowiąc to poważne zagrożenie dla katolickich wartości i przekonań oraz   poważne zagrożenie dla samych dzieci.

Lobby LGBT, wraz ze swoimi głównymi mediami i lewicowymi sojusznikami politycznymi, naciska mocno i szybko, aby wprowadzić dominację teorii gender we wszystkich obszarach życia społecznego. Rozumieją lepiej niż większość z nas, że ta ideologia ma ogromną moc, by wyprzeć tradycyjne wartości i wykorzenić chrześcijańskie fundamenty zachodniej cywilizacji.

Wbrew uznaniu, że mężczyzna i kobieta zostali stworzeni na obraz Boży (a więc i przed nim są odpowiedzialni), ideologia gender twierdzi, że człowiek może stworzyć siebie sam.

Papież Franciszek nazwał ideologię gender „demoniczną” w styczniu 2014 r.

Lobby LGBT chce wpływać na dzieci, ponieważ dzieci są przyszłością  narodu. A to jak będą wychowywane określi naszą przyszłość.

Na szczęście w pierwszym głosowaniu 30 października czterech z pięciu trustees katolickich zdecydowało się odrzucić wniosek. Tylko jedna osoba, trustees LGBT, Maria Rizzo, głosowała przeciwko tradycyjnemu nauczaniu katolickiemu na rzecz transpłciowości dzieci.

Będzie jeszcze co najmniej jedno głosowanie w sprawie wniosku dotyczącego ideologii płci. Kiedy tak się stanie, głosować będzie cała rada i może zostać podjęta ostateczna decyzja.

Niestety, lobby pro-LGBT, media i polityczna lewica wywierają ogromną presję na trustees. Dlatego należy zachęcać ich do robienia właściwych rzeczy i przeciwstawiania się tej świeckiej i „demonicznej” presji.

Kardynał Collins ma uprawnienia i uprawnienia do pokierowania do głosowaniem trustees zgodnie z nauczaniem katolickim.

Ma także wpływ moralny i duchowy, an całą wspólnotę katolicką

dlatego jego stanowisko  może mieć duże znaczenie czytamy w lifesites.news

Petycję do kardynała Collinsa można podpisać tutaj .