Kontrofensywa

Co dzień Żydzi, ich sojusznicy w Polsce i na całym świecie atakują nasz kraj na wszelkie sposobny a władze niezmiernie słabo się bronią.

Ukrawają fakty, że nie tylko Żydzi, ale też Polacy byli mordowania i niszczeni przez Niemców w latach okupacji.

Warto by zrobić mocną demonstracją, jakieś „wielkie shaw”, jak wtedy naprawdę było Polsce i było inaczej niż w pozostałych okupowanych krajach.

PONIŻEJ KONTYNUACJA TEKSTU

Idealnie byłoby gdyby sam prezydent Duda zrobił w Warszawie wycieczek dla akredytowanych w Warszawie dyplomatów i obcych dziennikarzy z zatrzymywaniem się przed wszystkimi tablicami upamiętniające rozstrzelanych Polaków, a jest ich bodaj 57.

Taka „impreza” byłyby ewenementem medialnym i trudno ją by prze światem ukryć.

Ale, jak znam życie, jeśli św. Tadeusz Juda patron spraw beznadziejnych tego nie podpowie zarozumiałym i leniwym władzom to nie zrobią tego, a szkoda.

A może by to zorganizowała opozycja i o. Rydzyk albo nawet wszyscy razem, ale to by nie miało takiego rozgłosu?

Ktoś nie wytrzyma

Nagonka endecka na prezydenta Narutowicza spowodowała, że znalazł się „ktoś” kto go zabił. Podobnie antypolska nagonka nie może trwać bez końca bez jakiegoś „ewenementu”. Nie wiem co to będzie, ale będzie i co wtedy ?

Piramidalne kłamstwo

Jak twierdzi Stanisław Michalkiewicz, naprawdę gehennę,  prawdziwy holocaust ludziom, na światową skaleń zgotowano w Sowietach. Na samej Ukrainie, jak ocenia pani Appelbaum-Sikorska, zagłodzono ponad 4 mln ludzi, a w innych częściach Sowietów w czasie samej tylko kolektywizacji jeszcze dwa razy tyle.

Dodam, że trzeba przypomnieć Żydom, że ich bracia w tej masakrze brali czynny udział na najwyższych i niższych szczeblach sowieckiego aparatu terroru.

Oswobodziciele

Danuta Lis wspomina, że jej matka, choć była zdania, iż “komunizm może być zbawieniem dla świata”, pierwszego zawału serca w czasie wojny dostała, gdy zobaczyła Sowietów na ulicach Lwowa. “To była po prostu dzicz” – czytamy we wspomnieniach “Dziewczyn Ocalałych”.

Czy nie może być taniej ?

19 mln zł na kampanię prezydencką to maksymalna kwota dopuszczona prawem. Sztaby dwóch największych ugrupowań zamierzają wydać wszystko.

Jeżeli ktoś nie ma takich środków to czy może startować na prezydenta?

Sprzedajmy Auschwitz

Żydzi już rządzą byłym obozem śmierci. Ich uzbrojeni ludzie komenderują tam polską policją i ochroną a dyrektor Muzeum jest po prostu ich pastuchem.

Żydzi twierdzą, że im się to należy, ale nie oni, a polski podatnik utrzymują ten ośrodek-muzeum, do którego Żydzi, w przeciwieństwie do Polaków, wchodzą bez kontroli.

Jeżeli więc Żydzi chcą nadal im rządzić to proszę bardzo, niech go kupią, Przeżyjemy, że tam też mordowano naszych rodaków, ale niech nam za to dadzą przynajmniej miliard zielonych.

Dobra wiadomość

Nie wiem czy będą skakać korki od szampańskiego za Bugiem, bo mają podskoczyć w Polsce ceny papierosów i wódki. Będzie się jeszcze lepiej opłacał szmugiel do Polski i przez Polskę dalej.

Realia

Rosjanie, podkreślając swe straty na terenie Polski, spowodowali, że Polacy przypominają o ich czynach.

Między innymi zgwałcili do 100 000 Polek i nawet PCK uruchomiło program aborcji, by załatwić problem tych „rozrywek”.

Dalej żołnierze Armii Czerwonej byli źle wyszkoleni i źle dowodzeni. W Wojnie Zimowej z Finlandią na jednego zabitego Fina przypadało aż 18 Sowietów. Potem proporcje poprawiały się, ale jeszcze pod Berlinem na jednego Niemca ginęło 4 Sowietów. Miało to szczególnie miejsce w lotnictwie. Słabo przeszkolonych słano na front i nic dziwnego, że Niemcy ich masowo zestrzelali. Tak tracono ludzi i drogie samoloty.

Dla przykładu niemiecki as Erich Hartman zestrzelił 352 samolotów ale przeszedł prawie rok szkolenia a było wielu innych co mieli ponad sto zestrzeleń zaś sowieccy asi zestrzeliwali niewiele ponad 60 maszyn wroga.

Warto zbadać ilu ginęło Niemców na jednego Amerykanina czy Anglika?

Dziwaczna Pogoda

W Warszawie wiosna, w Mińsku trzy razy było śniegu do kostek a w Helsinkach w styczniu  go po prostu nie było, ale już się tak zdarzyło… 187 lat temu.

Nowa gwiazda

Poprzednia Miss Białorusi wpadła w oko prezydenta i jest mu teraz „bliska”. Została z rekomendacji szkoły modelek kandydatką na posłanką do parlamentu, mandat… wygrała i jest najmłodszą w tej izbie, a za jej radą organizuje się w Mińsku pokazy lokalnej mody.

Ciekawy jestem jakie jeszcze dobre inicjatywy podpowie Aleksandru Mniejszemu.

Msza trydencka

W Warszawie na ul Karolkowej w kościele Redemptorystów jest co niedziela msza łacińska. Bardzo długa ale przyciąga moc ludzi, w tym ponad połowa takich, którzy nigdy na takiej mszy w młodości nie byli.

Riposta

Polska, to kraj UE… brak możliwości zawierania małżeństw przez pary jednopłciowe; brak prawa do cywilizowanej procedury uzgodnienia płci, brak ochrony przed mową nienawiści, brak edukacji antydyskryminacyjnej – napisała na Twitterze Sylwia Spurek.

Jednym zdaniem, do wpisu odniósł się Krzysztof Bosak z Konfederacji. – Wreszcie ktoś z lewicy podkreśla zalety naszego kraju – skwitował.

Litwini mądrzejsi

Jak donoszą, sejm litewski ma podjąć uchwałę zakazującą rządowi wypłacenia Żydom jakichkolwiek odszkodowań za mienie bezspadkowe.

Krzywa rośnie

Było takie powiedzenie w PRL-u oznaczające, że coś się poprawia i można powiedzieć, że ludziom jakoś idzie „lepiej”. Tymczasem są nieprzewidywalne sprawy i trzeba się na nie też przygotować.

Zaraz po I wojnie światowej była epidemia „hiszpanki”, która zmiotła więcej ludzi niż świeżo zakończona wojna, czy ktoś ją mógł przewidzieć?

Teraz mamy tę epidemie z Chin, czy ona da podobne do „hiszpanki” wyniki?

Mają za swoje

Litwini pyskują przeciw białoruskiej atomowej elektrostancji, jaką Rosjanie kończą budować 60 km w prostej lini od Wilna, dzięki temu Białoruś stanie się eksporterem energii.

Litwini mieli podobną elektrownię działającą chyba do 2010 w Ignalinie, ale UE kazała ją zamknąć i teraz Litwini mają kłopoty z energią elektryczną.

Gdyby mieli lepsze stosunki z Polską to może by ją wspólnie wybronili ale…

Narzekanie

Poseł Winnicki narzeka, że Polska się w Mińsku nie liczy. Pytanie jak może się Polska naprawdę gdziekolwiek liczyć jak dotąd kolejne władze były na kolanach przez wszystkimi nawet, 10 razy mniejszą… Litwą.

Przeoczona uchwała

Podczas swego wystąpienia w New Hamshire posłanka Tulsi Gabbardi wspomniała, że Kongres USA podjął uchwałę kończącą wojnę w iraku oraz zakazał Trumpowi  rozpoczynać wojnę z Iranem a te uchwały nie nagłośniały główne media.

Wpychanie bubli

Znów Yankesi robią Polskę w konia. „Przekonali” kogo trzeba w Warszawie by podpisano kontrakt na nowe nie do końca udane samoloty F-35A. Niby wszystko cacy ale sami wodzowie US Air Force nie chcą ich, wolą starsze i tańsze F -15. Przypomnę, że nadal latają w polskich siłach stare sowieckie maszyny zakupione dawno dawno temu a „nowsze F- 16” po siedmiu tak siedmiu latach już są złomowane.

Sprawie kontraktu na F-35A poświęcony jest wielki tekst Michała Fiszera w najnowszym numerze dwutygodnika „Najwyższy Czas”, który w szczegółach opisuje powody by nie kupować tych bubli.

Aleksander Pruszyński