“Jak zrobić lewatywę przed seksem analnym?” – videoporadnik na taki temat opublikowali edukatorzy seksualni LGBT z Poznania, którzy otrzymali od władz miasta dofinansowanie na prowadzenie zajęć w szkołach. Jednocześnie na ulicach Poznania trwa akcja “Stop Pedofilii” Fundacji Pro-Prawo do życia.

Grupa aktywistów LGBT Stonewall z Poznania otrzymała niedawno dofinansowanie od władz miasta na prowadzenie zajęć i warsztatów w szkołach. Rok szkolny jeszcze się nie zaczął a edukatorzy LGBT już szokują treścią prowadzonej przez siebie edukacji seksualnej.

“Jak zrobić lewatywę przed seksem analnym?” – to tytuł jednego z videoporadników, który niedawno opublikowali edukatorzy seksualni z grupy Stonewall.

“Seks analny to technika, która wymaga sporej znajomości własnego ciała. Nasze obawy wzbudza przede wszystkim ryzyko bólu i braku higieny. Dzisiaj zajmiemy się tą drugą kwestią i opowiemy, jak zrobić sobie lewatywę przed seksem analnym. To łatwiejsze, niż myślicie!”

Opisują swoje porady aktywiści LGBT. W innym poradniku, który niedawno opublikowali, tłumaczą m.in. w jaki sposób uniknąć bólu w trakcie seksu analnego”

“Dzisiaj porozmawiamy o tym, czy są sposoby na to, aby go uniknąć i jak się do niego przygotować, aby był przyjemnym doświadczeniem.”

Warto przy tej okazji przypomnieć, że dwa miesiące temu założyciel grupy Stonewall Arkadiusz Kluk udzielił wywiadu, w którym publicznie stwierdził, że w jego środowisku powszechny jest seks grupowy pod wpływem alkoholu i narkotyków. On sam z kolei czerpie satysfakcję z rozbierania się za pieniądze i pokazywania innym zdjęć swoich genitaliów.

“Właśnie tak wygląda edukacja seksualna, którą lobby LGBT forsuje w Polsce. W Poznaniu tęczowi aktywiści otrzymali dotację na prowadzenie warsztatów i zajęć w szkołach. Ich celem jest dotarcie ze swoim przekazem bezpośrednio do dzieci i młodzieży. Nie możemy być bierni i musimy to powstrzymać” – mówi Mariusz Dzierżawski, członek zarządu Fundacji Pro – Prawo do życia.

Od tygodnia należąca do Fundacji furgonetka jeździ po Poznaniu i informuje mieszkańców miasta czym jest ideologia LGBT i forsowana przez tęczowe lobby edukacja seksualna. Wcześniej auto jeździło m.in. po Warszawie, gdzie doszło do napadu aktywistów LGBT na wolontariuszy Fundacji i zniszczenia samochodu. Jeden z głównych sprawców napaści Michał Sz. pseudonim Margot został aresztowany przez policję i usłyszał zarzuty prokuratorskie.

informuje Fundacja Pro-Prawo do życia